Jak přidat aviváž do pračky s horním plněním? Úžasné způsoby, které musíte vědět!

Víte, jak přidat aviváž do pračky s vrchním plněním? Máte horní nakladač? Pokud má vaše pračka s horním plněním dávkovač aviváže, který byl obvykle ve střední části kbelíku, jednoduše do něj přidejte požadované množství aviváže, a to ve stejnou chvíli, kdy umístíte prací prostředek na buben a zapněte pračka jako obvykle.

Pokud používáte pračku s vrchním plněním bez dávkovače, nalijte aviváž během pracího cyklu. Abyste se vyhnuli změně barvy, nalijte jej do vody v prádelní vaně a nepouštějte jej přímo na oděvy.

Přátelé, pokud vás tento článek zaujal a chcete se naučit způsoby používání aviváže, zůstaňte s námi nakonec!

Kdy přidat aviváž do pračky?

Nejlepší čas pro aplikaci aviváže ve vaší pračce je určen modelem zařízení a datem jeho nákupu. Některé pračky s vrchním plněním obsahují dávkovač, který okamžitě dávkuje aviváž. Některé neobsahují ani dávkovač. Dávkovač je nejčastěji součástí moderní myčky. Pokud však používáte pračku, která je zastaralá, nalijte aviváž během praní s pracím prostředkem.

Do pračky, která obsahuje dávkovač tekuté aviváže, byste se neměli stresovat přidáváním aviváže ve správný čas. Stačí naplnit zásobník správným množstvím aviváže. Bude extrahována ve správném bodě, protože vaše voda plně chápe, kdy to udělat. Pokud používáte pračku bez dávkovače pracího prostředku, možná budete muset sledovat, jaký cyklus bude zapnutý, a ručně aplikovat tekutou aviváž ve správný čas. Pro maximální účinnost by měla být během pracího cyklu přidána aviváž. Vědět, kdy dát aviváž do pračky.

Způsoby přidání aviváže do pračky s vrchním plněním

Jak tedy přidat aviváž do pračky s vrchním plněním? Při přidávání aviváže do špinavého oblečení existuje mnoho proměnných. Jak budete používat aviváž v pračce s vrchním plněním? Zejména pokud váš horní nakladač nemá dávkovač, jak používáte aviváž? Nakonec, kolik množství byste měli použít v praxi? Odstraňujeme potíže s používáním aviváže v pračce s horním plněním, abychom zajistili, že získáte požadované výsledky.

Horem plněná pračka s dávkovačem

Použití dávkovače v pračce s horním plněním usnadňuje zjištění, kam v pračce aplikovat aviváž. Doporučujeme provést následující základní kroky:

Nejprve najděte dávkovač v pračce s horním plněním. Toto tlačítko se obvykle nachází v horní části základny podložky. V tomto kroku musíte přidat aviváž pomocí víka na aviváž, odměřit potřebné množství pro vaši náplň prádla a vložit ji do horního dávkovače. Nechte pračku dokončit prací cyklus. A během pracího cyklu by se aviváž měla postupně sama rozptýlit. Přečtěte si také o tom, jak používat pračku.

Horem plněná pračka bez dávkovače

Při použití pračky s vrchním plněním bez dávkovače může být obtížné určit, kdy nalít aviváž do pračky. Pokud aplikujete aviváž na začátku pracího cyklu, s největší pravděpodobností dojde k jejímu nakynutí dříve, než bude mít šanci plnit svou funkci. Při použití pračky s vrchním plněním bez dávkovače nalijte aviváž během pracího cyklu. Abyste předešli změně barvy, nalijte jej do vody v prádelní vaně, nikoli přímo na prádlo. Než přidáte aviváž do pračky, nezapomeňte ji změřit podle uzávěru. Vždy určete množství, které nejlépe odpovídá délce náplně prádla.

Možná se ptáte, co se stane, když přidáte aviváž před spuštěním pracího cyklu nebo když ji přidáte po pracím cyklu, když je čištění hotové. Vždy mějte na paměti, že pokud dáte aviváž do pračky s vrchním plněním během odstřeďování, tekutá aviváž může být vymáchána, protože obsahuje zastaralou pračku a dostane šanci vsáknout do oděvů.

Vložením po čištění může také dojít k tomu, že se nevyčistí vůbec. Tekutá aviváž bude v obou případech k ničemu. Pokud je aviváž smetena, možná budete muset prádlo vyprat s větším množstvím aviváže nebo provést další prací cyklus, pokud vůbec není vyčištěno. Proto je důležité vědět, kdy vaše pračka vstoupila do pracího cyklu. Vždy přidejte správné množství aviváže podle vaší náplně a poté spusťte prací cyklus. Pokud chcete přidat aviváž, ale nemáte automatický dávkovač, není to skvělá volba, abyste důkladně opustili svůj dům se svou hmotností prádla. Stačí přidat aviváž do prádla. Myslím, že také chcete vědět, jak ručně prát prádlo.

It’s A Wrap!

Byli jsme rádi, že jste se naučili přidávat aviváž do pračky s vrchním plněním. Po přečtení tohoto článku rychle pochopíte, pro koho použít aviváž do pračky s dávkovačem a bez dávkovače. Pro použití aviváže stačí přidat jeden šálek do dávkovače tekutého pracího prostředku. Děkujeme, že jste konečně s námi! Můžete se také radovat, jak používat oxiclean v pračce s horním plněním.