Podrobný průvodce, jak zavřít kočárek Graco

Graco je jedním z nejpopulárnějších kočárků na trhu. Na výběr je několik různých modelů a rozdíl mezi nimi může být matoucí. Tento článek vám poskytne podrobné pokyny, jak zavřít kočárek Graco v méně než 10 krocích!

Kroky při zavírání kočárku Graco

Krok první: Zatáhněte vrchlík kočárku jeho vytažením nahoru a připevněním k rámu. To pomůže chránit vaše dítě před sluncem, deštěm nebo větrem, když jste na cestách.

Krok dva: Jakmile je váš baldachýn zavřený, ujistěte se, že všechny popruhy kolem sedadla byly pevně utaženy, aby byly zajištěny. Možná budete muset popruhy znovu zkontrolovat zatažením, abyste se ujistili, že nejsou uvolněné.

Krok tři: Najděte a uvolněte jedno z červených sedadel poblíž předních kol a poté jej zatlačte dolů k zemi, dokud neuslyšíte cvaknutí. Tento postup opakujte s druhým sedadlem a dávejte pozor, abyste příliš neutáhli.

Krok čtvrtý: Najděte kruhové tlačítko na jednom ze svých sedadel a zatlačte jej dovnitř, aby se sedadlo uvolnilo ze své polohy. Tento postup opakujte s druhým sedadlem, poté zvedněte obě přední nohy k sobě tak, aby byly kolmé k zemi, než je opřete o sebe, jako byste zavírali knihu.

Krok pátý: Posuňte horní sedadlo dozadu a na nižší, poté se ujistěte, že se dotýkají co nejblíže, aniž by se překrývaly, a poté je přitlačte k sobě, abyste uslyšeli cvakání, které ukazuje, jak dobře byly upevněny. V případě potřeby opakujte tento postup s ostatními sedadly, dokud je nelze všechna přitlačit k sobě, aby vydávaly cvakání.

Krok šestý: Zatažením za obě zadní držadla vytáhněte každé sedadlo kočárku Graco nahoru a do složené polohy, poté je posuňte dozadu, dokud neuslyšíte cvaknutí, a poté je opřete o sebe, jako byste zavírali otevřenou knihu.

Tip: Pokud vás zajímá, jak uložit kočárek Graco pro snadnější přepravu, je nejlepší sklopit sedadla a poté je zatlačit co nejblíže k sobě, aby se navzájem dotýkaly.

Můžete použít samostatný úložný vak nebo kompresní vak, pokud dáváte přednost tomu, aby byly věci čisté, než skládat každé sedadlo jednotlivě.

Kočárky Graco můžete umístit do prázdné oblasti vašich domovů, jako je chodba nebo náhradní ložnice.

Jak složit starší kočárek Graco

Pokud je váš kočárek Graco starší model, může mít jiný proces skládání. U tohoto typu kočárku existují tři hlavní způsoby sklopení sedadel:

Krok 1. Otočte přední sedadlo a sklopte jeho záda úplně dolů tak, aby spočívala na zadním sedadle; poté otočte oběma držadly, dokud nezapadnou na místo;

Krok 2. Sklopte sedadla dolů a zajistěte je na místě pomocí popruhu, který obepíná obě držadla, poté zatáhněte za každou stranu popruhu a utáhněte je. Tato metoda vám umožní uložit kočárek Graco ve svislé poloze. Ujistěte se, že se nekroutíte ani nestlačujete příliš pevně, protože by to mohlo poškodit, jak dobře drží;

Krok 3. Alternativně můžete kočárek Graco nakonfigurovat tak, aby jeho sedadla byla v ploché poloze. Popruhy, které se používají k držení každého sedadla, budou muset být pevně přitaženy a poté zajištěny na místě na příslušných držadlech, než je upevníte dohromady v horní části kočárku. Tuto metodu budete chtít použít, pokud plánujete skladování kočárku Graco ve vodorovné poloze.

Krok 4. Chcete -li kočárek zavřít, položte jednu ruku na sedadlo v přední části kočárku a druhou rukou zatáhněte za obě držadla, dokud nebudou přiléhat k sobě. Pak se ujistěte, že jsou všechny pásy utažené, než vzlétnete!

Jak otevřít kočárek Graco classic Connect

Graco Stroller Classic Connect je lehký a snadno použitelný kočárek se skvělými funkcemi. Je také kompatibilní s dětskými autosedačkami, což znamená, že si nebudete muset kupovat další příslušenství, pokud plánujete používat kočárek hned po příchodu dítěte.

Classic connect má tři sklopné polohy a spoustu úložného prostoru pro všechny ty nezbytnosti, jako je občerstvení nebo hračky. Začněme! Zde jsou kroky, jak otevřít kočárek Graco classic connect:

Zatlačte obě boční páčky (buď doleva, pak doprava nebo naopak), dokud nezapadnou na místo. Zvedněte sedadlo zatažením za každou rukojeť z obou stran a před pokračováním se ujistěte, že zapadne na místo!

Jak vyčistit kočárek Graco

Jednou z nejdůležitějších prací pro nového rodiče je, jak vyčistit kočárek Graco. Dětská výbava může být špinavá poté, co prošla všemi druhy různých terénů, ale naštěstí existuje několik rychlých a snadných tipů, jak zajistit, aby váš kočárek (a dítě!) Vypadal co nejlépe!

Krok 1. Prvním krokem při čištění kočárku graco je jeho otevření, abyste měli přístup k rámu. Na obou koncích by měly být dvě páky, které je třeba stlačit dolů, než zvednete sedadlo každou rukojetí z obou stran a zatlačíte je zpět na místo, když jsou zcela otevřené.

Jakmile to bude hotové, nastříkejte na starou žínku nebo houbu mírné mýdlo a setřete všechny nečistoty nebo skvrny, dokud nebudou všechny pryč.

Krok 2. Jakmile skončíte s čištěním, je na čase opláchnout mýdlo z kočárku hadicí nebo kbelíkem s vodou, než jej necháte vyschnout na slunci (nebo uvnitř, pokud není slunce). Dělejte to pravidelně, aby vaše dítě nesedělo na ničem špinavém!

Krok 3. Nakonec, jakmile vše zaschne a znovu se setře vlhkým hadříkem nebo ručníkem, zkontrolujte, zda není podle potřeby zaprášené. Zatlačte páky na obou koncích a zvedněte sedadlo z obou stran a zatlačte je zpět na místo, když jsou zcela otevřené.

Jak rozložit kočárek Graco

K rozvinutí kočárku Graco budete muset umístit přední dvě držadla na obou stranách. Vytáhněte jej nahoru a k sobě, dokud nebude rukojeť ve vzpřímené poloze s popruhem v horní části pro opětovné zajištění dolů.