Kolik kuliček naplnit ohrádku

Kolik míčků naplnit ohrádku? Počet kuliček potřebných k naplnění ohrádky závisí na velikosti a hloubce ohrádky a také na tom, jak plné ji chcete mít.

Žádné stanovené množství by nefungovalo pro každou situaci, ale zde jsou některé pokyny: Obdélníková ohrádka standardní velikosti má vnější rozměr asi 24 palců napříč a 48 palců na délku s výškou nastavitelnou od 29 do 42 palců.

Průměrné pětileté dítě potřebuje k naplnění ohrádky této velikosti 100 – 150 velkých plážových nebo fotbalových míčů.

Poznámka: Toto nezahrnuje míče menších rozměrů, jako je tenis, raketbal nebo basebally, které lze také použít místo většího sportovního vybavení. Pokud vaše dítě preferuje méně stimulace, než 50 – 75, mohlo by stačit, ale pokud si rádo skáče a hraje si, pravděpodobně budete chtít jít blíže ke 150.

Upozornění: přeplnění ohrádky může být nebezpečné, proto je důležité své dítě neustále sledovat, když je uvnitř. příliš mnoho míčků může způsobit jejich zachycení nebo dokonce udušení. Jako vždy používejte zdravý rozum při zaplňování jakéhokoli typu herního prostoru pro vaše nejmenší!

Je v pořádku dát dítě do ohrádky?

Ne to není. Miminka je třeba nosit a pečovat o ně, protože to jim pomůže rozvíjet svaly a kosti lépe než jen v ohrádce nebo na jakémkoli nehybném místě.

Mozek dítěte se během prvního roku života rychle vyvíjí, takže by ho rodiče měli co nejvíce stimulovat! Může také způsobit krátkou dobu pozornosti, pokud je ponecháte příliš dlouho o samotě, takže zkuste si s dítětem pravidelně hrát alespoň dvakrát denně, aby bylo aktivní.

Pro jaký věk je ohrádka vhodná?

Ohrádka je vhodná pro miminka do šesti měsíců věku. Pokud však vaše dítě ještě neumí samo sedět vzpřímeně, můžete mít možnost použít kočárek nebo rock-and-play.

Používejte je do věku kolem tří měsíců, kdy se začnou převracet na břicho a vylézat z nich!

Je také důležité, abyste tam s nimi nenechávali žádné hračky, protože mladším kojencům hrozí nebezpečí udušení, které může být smrtelné. Nikdy by tam nemělo být nic jiného než vaše dítě – nic jiného!

Kam darovat dětskou ohrádku?

Rádi byste darovali svou dětskou ohrádku, ale nevíte kam? Několik míst v Kanadě může recyklovat použité dětské předměty.

Pokud to prozatím není možné, zjistěte si, zda má vaše místní recyklační středisko místo, kde je likvidují, nebo je prodávejte jiným rodinám, které je potřebují. V opačném případě se zeptejte přátel a rodinných příslušníků, zda někdo neví o někom, kdo hledá za přijatelnou cenu!

Když vše ostatní selže, navštivte Freecycle – bezplatnou online nástěnku – kde lidé zveřejňují poptávané/nabízené inzeráty konkrétně o rozdávání věcí zdarma (nebo velmi levně).

Zde je další nápad: proč si nekoupit nové, když je vidíte ve slevě?

– Darujte ohrádky na charitu

Pokud hledáte místo, kam darovat ohrádku pro vaše dítě, existuje několik různých možností. Můžete zkusit přímo kontaktovat dětskou charitu a zeptat se, zda přijímají dary tohoto typu předmětu.

Případně si můžete prohlédnout online adresáře darů, jako je Charity Navigator nebo GuideStar – tyto databáze obsahují tisíce registrovaných charitativních organizací po celé Severní Americe a poskytují informace o tom, kolik z darovaných prostředků jde na administrativní náklady (a kolik se tedy dostane k těm, kteří to potřebují) .

Dalším skvělým způsobem, jak najít renomované charitativní organizace, je použití webových stránek, jako je Philanthropedia nebo Alltop – oba shromažďují seznamy nejlepších neziskových organizací na základě specifických kritérií (např. environmentalismus, lidská práva atd.).

Jakmile najdete charitativní organizaci, která se vám líbí, jednoduše jim pošlete e-mail a zeptejte se, zda přijmou dar. Na základě vaší polohy mohou také existovat určité položky, které budou pravděpodobně potřebovat charitativní organizace ve vaší oblasti – například zde je seznam organizací se sídlem v Edmontonu, které přijímají dary použitého vybavení pro miminka (včetně ohrádek).

Jak mohu udělat ohrádku pohodlnější?

Aby byla vaše ohrádka pohodlnější, můžete použít polštář, přikrývky a plyšová zvířátka, abyste se v ní cítili jako doma.

Je také důležité pravidelně měnit povlečení na všech podložkách nebo podložkách, protože to pomůže zabránit tvorbě bakterií v těchto oblastech.

Nakonec se ujistěte, že okolí vaší ohrádky je vždy čisté, aby miminko nesebralo nic, co by mohlo způsobit infekci nebo onemocnění.

V jakém věku přestáváte používat ohrádku?

Doporučuje se, aby rodiče používali ohrádky, dokud se jejich děti nebudou moci převrátit. Mnohokrát to však může být kolem šesti měsíců.

Po této době je pro ně obtížnější zůstat v menším prostoru, jako je ohrádka, a mohou být příliš aktivní (což by mohlo způsobit zranění). Pokud se tedy vaše miminko nedávno samo začalo převracet, měli byste pravděpodobně odložit i ohrádku!