Co je sedačka pro polohování pásu? Přečti si tohle!

V tomto příspěvku na blogu budeme diskutovat o tom, co je podsedák s polohováním pásu.

Podsedák s polohováním pásu je typ autosedačky, který umožňuje vašemu dítěti být v bezpečí v poloze, kterou používáte. Může pomoci dětem stát se bezpečnějšími řidiči, když vyrostou, protože jim pomáhá naučit se správně sedět a mít zapnuté bezpečnostní pásy.

To zajistí bezpečnost dětí i dospělých. Dokud ramenní část pásu vede přes jejich ramena, jsou chráněni jeho polohou na tomto druhu autosedačky.

Mají také tendenci obsahovat extra vycpávky, díky kterým jsou pohodlnější pro ty, kteří je používají často nebo po delší dobu!

Nezapomeňte, že tyto typy boosterů zabírají trochu místa, takže se ujistěte, že máte dostatek místa, než si jeden pořídíte!

Vozíte si na cesty základnu autosedačky?

Pokud jste jako mnoho rodičů, odpověď na tuto otázku je „NE!“ Je to proto, že pokud má vaše dítě autosedačku a vejde se do jiného vozidla, proč byste potřebovali další vybavení, které vám usnadní cestování?

Jaké základny autosedaček jsou kompatibilní s Baby Jogger?

Kompatibilita se základnou autosedačky: Základnu autosedačky lze použít v jakémkoli kočárku Baby Jogger. Je kompatibilní s City Mini Double, City Select a Summit XC (single nebo double). Budete si muset zakoupit samostatný adaptér, který se prodává samostatně pro použití na jiných modelech, jako je City Tour.

Kompatibilní modely: Jiné značky dětských autosedaček mohou také fungovat, pokud je lze připojit ke konektorům na většině kočárků; to však nelze zaručit, protože každá značka funguje jinak.

Některé příklady zahrnují, ale nejsou omezeny na Chicco KeyFit 30, Peg Perego Primo Viaggio SIP & Nido 40/60, Maxi-Cosi Mico AP & Co. Řada Prezi / Citi, Graco SnugRide Click Connect 40 atd.

Jak fungují adaptéry autosedaček?

Adaptéry na autosedačky jsou oblíbenou volbou rodičů, kteří chtějí ze svých autosedaček vytěžit maximum. Adaptéry na autosedačku využívají buď rám vašeho stávajícího kočárku, nebo jiný typ adaptéru, který se připojuje k zadní nápravě, což vám umožňuje připevnit a odpojit zepředu i zezadu, aniž byste dítě sundávali z jeho dětské autosedačky.

Většina značek se dodává s různými typy nástavců, takže se vejdou na téměř každou hlavní značku kočárků, včetně Maclaren Volo, Chicco Keyfit 30, Nuna Pipa Infant Seat, Graco Snugride 35/30/25 LiteMax & Maxi-Cosi Mico.

Mají vícesměrná kola, která umožňují snadnější řízení ve srovnání s jednosměrnými. Navíc jsou skládací, takže kočárek snáze uložíte.

Jak připojit kapsli baby jogger?

Kapsli baby jogger můžete připojit pomocí specifického adaptéru, který si můžete zakoupit kontaktováním zákaznického servisu. Adaptéry jsou dostupné ve třech různých typech: univerzální, evropské a britské.

Než si koupíte adaptér, musíte vědět, jaký máte kočárek. Pokud ještě žádný nevlastníte nebo pokud jste ho časem ztratili, kontaktujte také zákaznický servis a nechte si jej zdarma poslat!

Jak odemknout Baby Jogger Wheels

Existuje několik způsobů, jak odemknout kola kočárku v závislosti na typu zámku. Máte-li samostatné kolo, zatlačte na jednu stranu dolů a poté zvedněte těsně nad ní, abyste uvolnili zajišťovací mechanismus.

Můžete také stisknout jazýček nebo tlačítko spolu s panelem, který zakrývá každé kolo, aby se všechna najednou odemkla. Konečně některé zámky umožňují přitlačit obě strany páky k sobě, takže již netlačí na žádné vnitřní body, které je drží na místě; to může způsobit, že se při správném provedení rychle otevřou.

Jak vyjmout baby jogger z kočárku?

Pokud má dětský jogger mechanismus pro rychlé uvolnění, měli byste být schopni jej vyjmout zatažením za rukojeť. Pokud ne, zatáhněte nahoru a držte se za jeho otočný bod a současně zatlačte na druhou stranu pneumatiky, dokud se neuvolní z kočárku.

Podrobnosti si přečtěte v příručce, protože každá značka může mít své specifické pokyny!

Jak zapínáte autosedačku bez základny?

Dítě je možné připoutat do autosedačky bez použití základny, která je součástí dodávky. Nejprve musíte vědět, jak správně nainstalovat sedačku do vašeho vozidla.

Ujistěte se, že mezi místy, kde se oba dotýkají a pevně připevňují, nejsou žádné prázdné prostory. Fungovalo by to tak, že by se použily buď řemínky se západkou, nebo popruhy na opasek v závislosti na tom, který z nich je v současné době k dispozici.

Jakmile je vše připevněno, před vložením dítěte dovnitř pouze z bezpečnostních důvodů otestujte, zda jsou dostatečně bezpečné! Při pokusech o tyto způsoby to může být obtížné, ale stojí za to vyzkoušet, i když jen jednou, protože nic není lepší než bezpečné řízení, když máte s sebou děti.

Existují také další možnosti, jako je nákup dalšího páru základen, abyste měli jednu doma a druhou ve svém vozidle, protože bude obtížné převážet dětskou sedačku, když už řídíte.