Kniha Jak přestat kojit své miminko

V tomto článku budeme diskutovat o tom, jak přestat kojit svou dětskou knihu. Máte dětskou knížku, se kterou jste se nedokázali rozloučit?

Možná je to proto, že doufáte, že jej jednoho dne vyplníte a předáte svému dítěti. Nebo se toho možná jen držíte ze sentimentálních důvodů. Ať už je to jakkoli, existuje několik věcí, které můžete udělat, abyste přestali s dětskou knížkou.

Jedním ze způsobů, jak přestat kojit svou dětskou knihu, je přemýšlet o tom, proč na ní visíte. Pokud doufáte, že jej jednoho dne vyplníte, stanovte si termín a dodržujte ho. Jinak se možná nikdy nedostanete k tomu, abyste to skutečně udělali.

A pokud knihu držíte ze sentimentálních důvodů, zkuste naskenovat stránky a uložit je elektronicky. Tímto způsobem budete mít stále své vzpomínky, aniž byste museli uchovávat fyzickou knihu.

Dalším způsobem, jak přestat s dětskou knížkou, je zvážit, co jiného byste s ní mohli dělat. Pokud jej nebudete vyplňovat nebo jste již stránky naskenovali, není důvod, aby vám doma zabíral místo.

Mohli byste ho darovat místnímu sekáči nebo ho darovat někomu, kdo by ho mohl ocenit víc než vy.

Pokud se stále snažíte svou dětskou knížku pustit, pamatujte, že držením se nic nezmění. Nevyplní se magicky a časem se nestane cennějším.

Jak napíšete zprávu pro holčičku?

Neexistuje žádný správný způsob, jak napsat zprávu nové holčičce, ale existuje několik obecných tipů, které by vám mohly pomoci. Za prvé, vaše zpráva je jednoduchá a srdečná. Noví rodiče ocení vaše milá slova a budou si je jistě vážit po mnoho let.

Za druhé, pokuste se svou zprávu co nejvíce přizpůsobit. Pokud znáte jméno dítěte, uveďte ho v dopise. Můžete také zmínit něco o rodičích – jejich vztahu, jak jsou nadšení z toho, že jsou rodiči atd. – abyste ukázali, že jste si našli čas, abyste se o nich dozvěděli.

A nakonec pamatujte, že toto je pro rodiče výjimečný okamžik, takže to nepřehánějte s gratulací nebo přáním všeho nejlepšího. Pár srdečných slov bude více než dost.

Zde je několik nápadů, jak začít:

„Vítej na světě, holčičko! Jsi tak zvláštní dar a jsme tak šťastní, že jsi tady. Nemůžeme se dočkat, až budeme sledovat, jak rosteš a učíš se o životě. Gratulujeme tvým rodičům – jdou být nejlepšími rodiči všech dob.“

„Váš příchod naplnil naše životy radostí a štěstím. Nemůžeme se dočkat, až uvidíme všechny ty úžasné věci, které na tomto světě uděláte. Gratulujeme k vaší krásné nové holčičce!“

Co píšete do knihy s věnováním pro miminko?

Co píšete do knihy s věnováním pro miminko? Mnoho lidí se rozhodne napsat modlitbu nebo báseň, zatímco jiní jednoduše napíší dopis svému novému dítěti.

Některé rodiny obsahují fotografie a snímky z ultrazvuku, zatímco jiné obsahují oznámení o narození a nemocniční náramky.

V konečném důsledku je obsah knihy s věnováním pro miminko na rodičích – jen se ujistěte, že dokonale reprezentuje vaše dítě a vaši rodinu!

Pokud hledáte nápady, zde je několik věcí, které byste mohli chtít zvážit, včetně:

-Krátký úvod od rodičů

-Popis toho, jak bylo dítě počato (pokud existuje)

-Modlitby nebo básně

-Oznámení o narození nebo nemocniční náramky

– Fotografie dítěte a rodiny

– ultrazvukové snímky

-Cokoli jiného, ​​co je pro vás a vaše dítě zvláštní!

Bez ohledu na to, co se rozhodnete zahrnout, ujistěte se, že kniha s věnováním dítěte je odrazem vaší rodiny a vašeho nového dítěte. Gratulujeme k vašemu novému příchodu – ať je to jen začátek společné celoživotní cesty!

Co napsat místo karty pro miminko

Když plánujete miminko, jedním z rozhodnutí, které musíte udělat, je, jaký typ pozvánky poslat. Tradiční karta je vždy možností, ale můžete také zvážit zaslání knihy. Zde je několik důvodů, proč může být kniha lepší volbou:

– Knihy jsou osobnější než karty. Když dostanete knihu jako pozvánku, máte pocit, že si odesílatel udělal čas a vybral pro vás něco speciálního.

– Knihy lze znovu použít po sprše. Jakmile miminko skončí, mohou si hosté knihu ponechat jako vzpomínku na tuto příležitost.

– Knihy se ukládají snadněji než karty. Pokud máte doma omezený prostor, knihy zabírají méně místa než karty.

– Knihy jsou šetrnější k životnímu prostředí než karty. Při výrobě a přepravě karet vzniká velké množství odpadu, zatímco knihy lze recyklovat nebo kompostovat.

Pokud tedy hledáte jedinečný nápad na pozvánku, zvažte zaslání knihy místo pohlednice. Vaši hosté to určitě ocení!

Co by mělo obsahovat dětské album?

Dětské album je skvělý způsob, jak sledovat milníky a vzpomínky vašeho dítěte. Můžete vložit fotografie, ultrazvukové skeny, nemocniční náramky a další upomínkové předměty.

Zde je několik nápadů, co zahrnout do vašeho dětského alba:

-Fotky vašeho dítěte jako novorozence, batole a teenagera

– Fotografie vašeho dítěte s rodinou a přáteli

-Ultrazvukové skeny

-Nemocniční náramky nebo identifikační štítky

-Oděvy, které nosí vaše dítě v prvních týdnech a měsících (např. boty, čepice, přikrývky)