Jak vyrobit Sploof bez sušičky? 4 snadné kroky!

Přemýšlíte o tom, jak vyrobit sploof bez sušáku? Sloof si můžete vyrobit z aktivního uhlí a pevných plastových lahví. K výrobě sploofu potřebujete také trochu Febreze, toaletní papír, gumičku nebo nůž. Zápletka není nový trik, ani není náročná na výrobu.

Ve skutečnosti, pokud jde o vaši běžnou výbavu pro kuřáky konopí, je plískanice možná jedním z nejpřímějších doplňků. I když nevlastním šmejd, musím přiznat, že je to gadget, který jsem v určitém okamžiku v životě okamžitě potřeboval.

Sloof, což je slovo, kterému všichni rozumíme, je clona pro kouř, který produkujete, když kouříte. Co se týče kouře, který vyháníte po zapálení doutníku, ohýbačky nebo upřímnosti. Pojďme se k tomu tedy přiblížit!

Co je to Sploof?

Jde mi především o to, aby šmejd byl doplňkem kouře, který vyháníte. Ale nebojte se, množství kouře vytvořeného na konci hrnce je malé. V omezeném prostoru to však může být důvodem k obavám. Sloof na druhé straně funguje jako filtr pro těžké mraky kouře, které vydechujete. Jistě, je náročné vytvořit koblihy, postavit mosty nebo nafouknout jachtu jako Frodo. To vás však drží mimo dohled.

Sploofy se zdají být předměty ve tvaru válce se dvěma otevřenými konci. Jeden konec je zamýšlen jako přestávka, která je obecně dost velká a zakrývá vám celá ústa. Tam jde ústa poté, co bafnete ze své nejlepší zbraně a než vyloučíte. Mechanika sloofu je přímočará. Když vydechnete ze strany náustku, gadget pošle váš kouř skrz několik ok. Částice kouře se rozptylují a oddělují, když se pohybují všemi sítěmi a stínícími systémy. V důsledku toho, když se kouř vynoří z druhého konce, nezdá se, že by to byl těžký mrak, který byste mohli očekávat.

Kroky k výrobě Sploof bez sušičky listů

Existují jednoduše dvě metody, první je použití plastové láhve a druhá je použití aktivního uhlí, pomocí kterého se můžete rychle naučit, jak vyrobit šmejd bez sušáku. Přečtěte si pozorně tyto níže uvedené kroky, abyste vytvořili zápletku.

Krok č. 1. Pořiďte si tvrdou plastovou láhev

První věcí je najít plastovou láhev s širším ústním otvorem. Lahve Gatorade a všech ostatních sportovních nápojů fungují ideálně. Váš kouř poteče celý. Pokud je náústek příliš malý, přečtěte si místo a neudělali byste nic.

Krok č. 2. Pomocí nože udělejte do láhve otvory

Nožem vrtejte otvory do dna láhve. Tentokrát nechcete mít otevřený konec, abyste vyrobili určité množství sušicích listů. Kromě toho můžete snížit množství kouře, který vychází z vaší láhve, ovládáním proudění vzduchu.

Krok č. 3. Použijte elastický

Toaletní kapesníček nebo utírací papír přivažte ke dnu plastové nádoby pomocí gumiček. Ty budou sloužit jako poslední clona, ​​která od sebe uvolňuje a odděluje částice kouře. Můžete jich použít tolik, kolik chcete, ale doporučujeme začít se třemi a postupně se zvyšovat. Pokud použijete příliš mnoho povlaků, uzavřete kouř v láhvi, což není efekt, který si přejete.

Krok č. 4. Použijte Febreze

Nastříkejte papírovou utěrku Febreze a přivažte ji kolem základny plastové nádoby pomocí gumiček, abyste skryli otvory, které jste vytvořili dříve. Poté nastříkejte Febreze několik dalších listů papírového ručníku a vložte je na dno láhve. Ty by měly být stlačeny dolů. Na dno láhve vložte několik dalších listů papírových ručníků, ale nepoužívejte na ně Febreze. To proto, že pokud si papírový ručník nastříkaný Febreze omylem přiblížíte ke rtům, nezískáte nepříjemnou příchuť pracího prostředku.

Making Of Sploof by Activated Carbon

Sploof můžete také vyrobit pomocí aktivního uhlí; přečtěte si níže uvedené kroky, abyste se dozvěděli více o výrobě sploof pomocí aktivního uhlí.

Krok č. 1. Vezměte nádobu na pilulky s velkým otvorem

Propíchněte čtyři malé otvory ve spodní části plastové nádoby tak, že ji otočíte dnem vzhůru. Propíchněte také obří díru ve víčku nádoby.

Krok č. 2. Dovnitř přidejte aktivní uhlí

Nyní skartujete kus papírového ručníku o něco delšího, než je délka plastového koše, který používáte. Papírovou utěrku položte na rovnou plochu a nasypte do ní odměrku aktivního uhlí (podle velikosti nádobky). Nyní se dostaneme k sekci, kterou znáte. Papírovou utěrku s aktivním uhlím srolujte, jako byste váleli tukový pás. Poté přelijte vodou ten objem, který vypadá jako kloub. Tím se zapne uhlík a v důsledku toho i váš filtr.

Zde je 8 nejlepších alternativ sušičky.

Je to obal!

Jsme potěšeni, že jste se dozvěděli vše o tom, jak vyrobit plíšek bez sušicí plachty; nyní si můžete snadno vyrobit zápletku pomocí některých domácích potřeb, ale pečlivé dodržování všech kroků vám může hodně pomoci k dokonalé výrobě šplouchů. Děkujeme, přátelé, že jste s námi!

Možná si budete chtít přečíst související články; vědět, jak zapojit pračku a sušičku a jak zjistit, zda je větrací otvor vaší sušičky ucpaný.