Kniha Jak pečovat o nového chlapečka

Nyní, když máte svého nového chlapečka, je důležité vědět, jak se o něj postarat. Při péči o novorozence je třeba zvážit mnoho věcí, jako je krmení, koupání a oblékání.

Následující tipy vám pomohou, jak pečovat o nového chlapečka:

– Novorozenci potřebují jíst každé dvě až tři hodiny, takže buďte připraveni je často krmit. Pro novorozence je nejlepší umělé mléko nebo mateřské mléko.

– Ke koupání novorozence používejte teplou vodu a jemné mýdlo. Určitě nenamočte pupeční šňůru. Dítě po koupeli jemně osušte.

– Při oblékání novorozence volte oblečení pohodlné a měkké. Vyhněte se těsnému oblečení nebo něčemu se šňůrkami nebo kravatami, které by mohly představovat nebezpečí udušení.

Péče o novorozeně se může na první pohled zdát skličující, ale s těmito radami zvládnete vše, co vás napadne. Gratulujeme k vašemu novému chlapečkovi!

Zpráva karty baby shower pro spolupracovníka

Co byste napsali do krátkého vzkazu na přání pro vaši spolupracovnici? V následujících odstavcích vám uvedeme několik příkladů toho, co říci v tomto druhu blahopřání:

Blahopřejte jim – Každý nový nastávající rodič se těší na blahopřejné zprávy, když obdrží první pozvánku na miminko. Znamená to, že přátelé a rodina jsou z narození jejich děťátka nadšeni, což je vždy dobře!

Zkuste poslat něco jako „Jsem za vás oba tak šťastný! Jak vzrušující!!“ nebo ještě lépe (protože nabízí podporu i blahopřání): „Gratuluji vám k těhotenství od všech tady v práci. Už se nemůžeme dočkat, až ten malý dorazí.“

Přivítejte nový přírůstek – Pokud chcete jít nad rámec pouhého blahopřání a přivítat nový přírůstek, vyzkoušejte zprávu jako je tato: „Těšíme se, že můžeme poznat vaše miminko! Vítej ve světě!“ nebo ještě lépe: „Kancelář je nadšená, že má kolem sebe dalšího malého. Nemůžeme se dočkat, až přivezete svůj uzlíček radosti na návštěvu.“

Nabídněte pomoc – A konečně, pokud se k tomu cítíte nakloněni, proč spolu s kartou nenabídněte několik užitečných slov? Takové zprávy by mohly dobře fungovat: „Pokud můžeme s něčím pomoci před nebo po narození dítěte, neváhejte a dejte nám vědět.“

Nebo ještě lépe: „Rádi vám pomůžeme se všemi potřebami, které budete mít v nadcházejících týdnech. Vaše rodina je naší prioritou a chceme zajistit, aby vše šlo hladce od začátku až po den doručení!

Jako spolupracovníci byste měli bez obav vyjádřit své nadšení z jejich nového miminka tím, že jim pošlete jednu z těchto jednoduchých zpráv na přání pro kolegy nebo jiné přátele v práci, kteří tam budou, když poprvé dostanou zprávu, že očekávají přírůstek. . Před přidáním těchto poznámek do poznámky nebo dopisu se také můžete zeptat, zda existují nějaké speciální požadavky!

Jak čistíte knihy s dětským oblečením?

– Pravidelné otírání knih vlhkým hadříkem může pomoci odstranit případné nahromaděné nečistoty nebo prach.

– Pokud je skvrna obzvláště odolná, můžete ji vyčistit jemným mýdlem a vodou. Ujistěte se, že poté oblast dobře opláchněte, abyste předešli případným zbytkům.

– Dětské oblečení můžete prát v pračce nebo ručně ve studené vodě a jemném pracím prostředku. Chcete-li je usušit, zavěste je ven na prádelní šňůru nebo dovnitř na sušicí stojan.

Jak vyrobíte dětskou látkovou knihu?

Nejprve potřebujete správnou látku. Nejlepší je použít hladkou tkaninu podobnou bavlně nebo něco podobného. Dokonce jsme použili flanel, i když byl tenký a ne tak pevný, jak bychom si přáli.

A nikdy bychom nedoporučovali používat froté (froté) kvůli jeho tloušťce, která malým ručkám ztěžuje snadné otáčení stránek, a také kvůli smyčkám na jedné straně, které by mohly představovat nebezpečí udušení, pokud by je nedočkavé miminko utrhlo!

Obyčejné tkaniny jsou také obecně odolnější, takže tento druh tkaniny má tendenci vytvářet knihy s delší životností. V našem obchodě zde najdete dobré látky – všechny druhy barev!

Dále chcete určit velikost stránky a poté se rozhodnout, kolik stránek chcete vytvořit a jaký druh knihy to bude – například kniha se zvedací klopou, vyskakovací nebo vytahovací kniha. Pro váš první projekt je nejjednodušší dětská látková kniha bez pohyblivých částí, ale v našem obchodě je také spousta nápadů!

Budete muset vystřihnout všechny tvary stránek z látky a poté je sešít na třech stranách (ale jednu stranu nechte otevřenou!), takže když jsou obrácené naruby, vytvořili jste na každé stránce vnitřní kapsu.

Můžete použít buď šicí stroj nebo jehlu a nit ručně, ale doporučujeme použít šicí stroj, protože to jde mnohem rychleji! Potom každou stránku otočte pravou stranou ven a v případě potřeby vyžehlete naplocho. Pokud chcete, můžete také každou stránku obšít pro lepší vzhled.

Nyní je čas přidat finální úpravy přidáním nějaké stuhy nebo vázací pásky (k dostání ve většině obchodů s látkami) kolem okraje vaší knihy. Nejenže to vypadá pěkně, ale pomáhá to udržet stránky bezpečně zavřené, když se nepoužívají. A to je vše! Vytvořili jste si svou vlastní dětskou látkovou knihu!

Abychom to ještě usnadnili, vytvořili jsme šablonu ke stažení zdarma, kterou najdete zde. Stačí jej vytisknout na běžný papír, vystřihnout a postupovat podle výše uvedených pokynů. Veselé tvoření látkových knih!!