Kdy dítě přeroste z autosedačky? Nápady a tipy

Kdy miminko vyroste z dětské autosedačky? Když vaše dítě překročí výškový a váhový limit své dětské autosedačky. Obecné pravidlo pro tento přechod je mezi šesti měsíci a jedním rokem, nebo když dosáhnou 20 liber (nebo 25, pokud máte prodloužené dítě obrácené proti směru jízdy).

Mějte na paměti, že natažení předních popruhů před přepnutím může být bezpečnější sázkou, než je neustále znovu navlékat, když vaše dítě roste! Každá značka má mírně odlišná doporučení, proto si před tímto důležitým rozhodnutím prostudujte manuál.

Zde jsou pokyny našich nejlepších značek:

*Graco – Zadní čela do věku alespoň dvou let NEBO do dosažení 40 lb (35 lb s SureLatch)

*Britax – Zadní čela do věku alespoň jednoho roku nebo 20 liber

*Maxi-Cosi, Nuna a Cybex doporučují přejít na konvertibilní autosedačky, jakmile děti přerostou výškový limit jejich dětské autosedačky.

Jaký typ autosedačky bych měl vybrat pro své batole?

Pokud uvažujete o koupi nové konvertibilní autosedačky, pak rozhodně doporučujeme omrknout konvertibilní autosedačku Graco My Ride 65.

Má vše, co rodiče potřebují, od komfortních funkcí až po praktické možnosti, jako jsou držáky nápojů! Tato sedadla se snadno instalují pomocí LATCH nebo systému břišních/ramenních pásů vašeho vozidla, takže nezáleží na tom, kam jedete, pokud je k dispozici místo k sezení v každé řadě sedadel.

Pokud to není úplně podle vašich představ, zde jsou některé další návrhy: dětská autosedačka Chicco Keyfit 30, konvertibilní autosedačka Britax Marathon ClickTight a konvertibilní autosedačka Diono Radian RXT All-in-One.

Jaká je nejlepší autosedačka na dlouhé cesty?

Bez ohledu na to, kam se svým dítětem budete cestovat (ať už je to přes město nebo po celé zemi), doporučujeme pořídit si posilovač bez zad, protože poskytují vynikající podporu, aniž by zabíraly mnoho místa nad hlavou.

Tímto způsobem, pokud se stane, že v žádné řadě sedadel není k dispozici volné místo k sezení, postačí jakákoli otevřená – dokonce i u nohou někoho jiného! Pokud vás tento typ neoslovuje, zvažte nákup konvertibilních autosedaček, které mohou fungovat jako posilovače s vysokým opěradlem, jako je náš seznam nejlepších konvertibilních autosedaček.

Jak ze své autosedačky Graco udělám podložku s vysokým opěradlem?

Graco vyrábí několik konvertibilních autosedaček, které lze přeměnit na podsedák s vysokým opěradlem. Oba mají například funkce, díky nimž mohou fungovat jako posilovač polohy pásu (bez jakýchkoliv dalších součástí). Kabriolety se snadno instalují pomocí LATCH nebo systému břišního/ramenního pásu vašeho vozidla.

Zahrnují také držáky na poháry pro dlouhé cesty! Pokud chcete ještě více pohodlí a pohodlí, podívejte se na náš seznam nejlepších posilovačů bez zad, které se pohybují od 20 do 100 USD v závislosti na tom, zda potřebujete podporu hlavy a kolik vycpávek je potřeba kolem dítěte.

Jak mohu sundat svému synovi postroj, ale ne celou jeho autosedačku?

Pokud chcete přejít z postroje na posilovač s vysokými zády, musíte se nejprve ujistit o několika věcech. Stávající autosedačka vašeho dítěte by například měla být schopna fungovat jako posilovač polohování pásu bez zad (bez potřeby dalších dílů). Dále musí přerůst svůj postroj!

Doporučujeme provést průzkum o tom, jakou váhu mohou různá sedadla unést, abyste věděli, co bude pro vaši rodinu nejlepší.

Pokud vás tato metoda neláká nebo není možná kvůli nedostatku místa nebo velikosti dítěte, zvažte nákup konvertibilních autosedaček, které mohou fungovat jako posilovače s vysokým opěradlem a běžné polohovače pásů, jako je náš seznam nejlepších kabrioletů sedadla.

Když nechám svou dceru vzadu, upadne, když se zlomím?

Bez ohledu na to, kde ve svém autě sedíte (ať už vpředu nebo vzadu), nezapomeňte sledovat, co se děje kolem vás.

Například, pokud děti nejsou připoutané, mohou být při nehodě vymrštěny ze sedadel, protože je nezadržují dospělí – dokonce i při nízké rychlosti! Pokud se vás to týká, postupujte podle našich tipů, jak udržet vaše dítě v bezpečí při jízdě v autech, které lze použít při každodenních i dlouhých cestách.

Patří mezi ně používání vysoce kvalitní sedačky, která prošla přísnými bezpečnostními testy pro malé děti, jako je jedna z nejlepších konvertibilních autosedaček Graco, vždy je do sedadel správně připoutávejte a nerozptylujte je od zapínání rušivými prvky jako hračky.

Jaká je nejlepší sedačka do malých prostor?

Bez ohledu na to, kam se svým dítětem budete cestovat (ať už je to přes město nebo po celé zemi), doporučujeme pořídit si posilovač bez zad, protože poskytují vynikající podporu, aniž by zabíraly mnoho místa nad hlavou.

Tímto způsobem, pokud se stane, že v žádné řadě sedadel není k dispozici volné místo k sezení, postačí jakákoli otevřená – dokonce i u nohou někoho jiného! Pokud vás tento typ neláká, zvažte nákup konvertibilních autosedaček, které mohou fungovat jako posilovače s vysokým opěradlem, jako je náš seznam nejlepších konvertibilních autosedaček.

Kdy bych si měl koupit konvertibilní autosedačku?

Konvertibilní autosedačky jsou navrženy tak, aby poskytovaly vašemu dítěti bezpečí a pohodlí v různých fázích jeho života. Když si kupujete konvertibilní autosedačku, musíte věnovat pozornost faktorům, jako je velikost, hmotnostní omezení, způsob instalace, možnosti nastavitelnosti atd. Konvertibilní autosedačky mají vyšší cenovky než běžné autosedačky pro kojence nebo batolata / předškolní děti.