Kdo dělá těhotenské fotky? Nejlepší odpovědi

Kdo fotí těhotenské fotky? V tomto článku probereme více těhotenských snímků a další.

Těhotenské snímky nejsou jen pro čerstvé maminky. Maminky, které už měly děti, milují tyto fotky také! Tyto typy rodinných portrétů mohou pomoci vytvořit vzpomínky, které přetrvají navždy, a používá se k představení staršího sourozence nebo sourozenců, pokud se narodili později v životě. S tím, co bylo řečeno, neexistuje žádný limit, kolikrát můžete udělat těhotenské fotografie.

-Budete muset pořídit spoustu snímků, abyste získali ty nejlepší, které se vám líbí.

-Měli byste si pamatovat, že pokud to vaše starší děti nebaví, možná na ně moc netlačte a prostě si ten okamžik užijte. Možná je to bude zajímat později, až uvidí všechny vaše obrázky.

-Když vybíráte fotky do těhotenského alba, snažte se vybrat takové, na kterých budou všichni vypadat mile a usměvavě nebo alespoň příjemně. Nechcete, aby se na něčí tváři objevily naštvané výrazy, protože to zničí všechny vaše vzpomínky!

-Pokud jste již dříve měli děti, mohou mít zájem vidět i tyto typy obrázků, protože to pro ně bude úplně jiný zážitek.

-Pokud chcete pořídit své těhotenské fotografie ve městě, zkuste najít místa, která mají kolem sebe nějaké zajímavé budovy nebo scenérie, abyste získali skvělé záběry a vzpomínky na toto období.

-Měli byste také zvážit něco zábavného, ​​jako je výlet lodí nebo dokonce jít na pláž pro vaše těhotenské fotografie, protože to bude něco, co si budete pamatovat navždy.

Je nelegální pracovat na mateřské dovolené?

Práce na mateřské dovolené je nelegální. V Kanadě platí přísná pravidla pro práci a současné pobírání dávek zaměstnaneckého pojištění (EI).

To znamená, že po celou dobu trvání EI nemůžete pracovat za mzdu nebo na samostatnou výdělečnou činnost. Pokud děláte jakoukoli placenou práci, i když je to jen jeden dolar, odečteme peníze z vaší částky platby. Stále můžete být dobrovolníkem nebo být studentem, protože to neovlivňuje vaše platby EI – ale pamatujte: nevydělávejte více než 50 $!

Může to mít také důsledky, pokud vám Service Canada sdělili, že musíte ze zdravotních důvodů přestat pracovat a nadále dostávat lékařskou péči v rámci programu EI – poté se vrátit do práce bez schválené přestávky.

Může mi zaměstnavatel odmítnout zkrátit hodiny po mateřské dovolené?

Jak mnozí z vás vědí, vstoupily v platnost nedávné změny týkající se rodičovské dovolené. Nyní si zaměstnanci mohou vzít až 50 týdnů placené nebo neplacené dovolené v závislosti na své situaci. Rodiče, kteří se rozhodnou nevrátit se ihned po mateřské dovolené, mohou mít po návratu nárok na zkrácení hodin, aniž by se museli obávat ztráty zaměstnání.

Pokud však váš zaměstnavatel tuto žádost odmítne, musí poskytnout písemnou zprávu vysvětlující, proč je pro něj nutné, abyste během vaší nepřítomnosti pokračovali v práci na plný úvazek, a jak to ovlivní provoz podniku, pokud jde o úspory nákladů nebo jiné výhody, které vám poskytne další pracovníky. .

Zaměstnavatelé musí také prošetřit všechny důvody žádosti, které by mohly být diskriminační na základě pohlaví, rasy atd., a také informovat všechny zúčastněné strany do 30 dnů, kdykoli budou vzneseny námitky proti zkrácení pracovní doby.

Jak dlouho se musíte po mateřské dovolené vrátit do práce?

To se bude lišit v závislosti na zásadách vašeho zaměstnavatele. Mnoho společností vám však po návratu z mateřské dovolené musí ze zákona nabídnout stejnou nebo srovnatelnou práci.

To znamená, že pokud pracujete ve společnosti s 50 zaměstnanci a vzali jste si 12 týdnů neplacené dovolené z mateřských důvodů, musí vám poskytnout dalších 12 týdnů placené dovolené, až přijde čas na miminko #2 (pokud existuje).

Některým zaměstnavatelům by toto uspořádání mohlo vyhovovat, pokud se vrátíte do šesti měsíců od prvního startu. Pokud ne, okamžitě kontaktujte HR!

Ovlivní odchod z nemoci moji výplatu v mateřství?

Ano, nemocenská může ovlivnit vaši mateřskou. Částka, kterou dostáváte každý týden, se vypočítává z průměru vaší práce za posledních osm týdnů.

Pokud jste byli pryč delší dobu, sníží se částka, o kterou dostáváte peněžitou pomoc v mateřství a další výhody, které s tím souvisí, jako je daňová sleva na dítě nebo příspěvek na bydlení. Stále můžete mít nárok na zákonnou mateřskou, pokud:

Pracovali jste 26 nepřetržitých týdnů v určitém okamžiku před 15. týdnem před termínem porodu, NEBO jste si během osmi týdnů končících dnem, kdy jste přestali pracovat, vydělali v průměru 30 GBP za týden (včetně času stráveného na zákonná dovolená). To znamená, že musí vydělávat více než 111 liber týdně.

Co se stane, když před začátkem mateřské dovolené onemocním?

Pokud se vaše dítě narodí mezi 15. zářím 2015 a 31. srpnem 2016, měli byste mít nárok na zákonnou mateřskou (SMP), pokud jste zaměstnaná. Pokud váš zaměstnavatel od vás obdrží žádost o SMP po datu, kdy zaplatil nebo nabídl vyplacení SMP, bude na něm, zda bude pokračovat ve vyplácení po skončení svého vlastního 14týdenního období.

Nemusíte dostávat žádné další platby, ale neexistuje žádný důvod, proč by zaměstnavatel zadržoval platbu, jakmile HMRC potvrdilo příjem peněz na jejich systému, pokud možná sami neměli finanční potíže – což nezní pravděpodobně!