Kdy může moje dítě sedět na vysoké židličce? Triky

Kdy může moje dítě sedět na vysoké židličce? Když se vaše dítě dokáže posadit a držet hlavu vzpřímeně bez pomoci, může používat vysokou židli.

Budete se chtít ujistit, že koupíte takovou, která má dobrou oporu pro záda, takže se dítě nebude hrbit, když v ní sedí po dlouhou dobu. Je také důležité vybrat si takové s popruhy nebo bezpečnostními pásy, aby se vaše dítě nemohlo vykroutit, když se na ně snaží stát!

Ujistěte se, že nejsou žádné ostré rohy tím, že zkontrolujete celou oblast sezení, zejména místa, kde jsou dole připevněny nohy. Máte-li starší model, před použitím se podívejte na online případné stažení z trhu, protože některé modely mohou při nesprávném používání představovat vážné riziko zranění.

Většina matek doporučuje začít děti brzy, protože rychle rostou – začínají je mít kolem čtyř až pěti měsíců.

Kdy může dítě sedět v posilovači bez zad?

Dítě může sedět v posilovači bez zad, dokud nedosáhne bezpečnostního pásu, aby odpovídalo požadavkům na výšku a váhu jeho autosedačky. To znamená, že vaše dítě bude muset splňovat všechna tato kritéria:

– Nejméně čtyři roky a ne starší než osm let

– Váží mezi 40 – 80 librami (18 – 36 kg); A

– Je vyšší než 34 palců (86 cm).

Jak udělám ze svého Graco 4Ever posilovač zad?

Nejprve musíte určit, zda je vaše autosedačka vůbec kompatibilní s posilovačem s vysokým opěradlem. Tyto informace lze nalézt v příručce k produktu v části „Funkce“ a/nebo vyhledáním online seznamu kompatibility společnosti Graco.

Pokud je tam uvedeno, že váš model lze skutečně převést z pětibodového pásu na posilovač polohování pásu, pokračujte ve čtení.

Dále budete potřebovat:

* Opěrka hlavy vozidla (a její podstavec v případě potřeby).

* Upevňovací popruh se nachází za zadní částí autosedačky poblíž místa, kde se ramenní pásy spojují na jejich základně. * Břišní a ramenní pás(y) vozidla. Jakmile jsou všechny tyto položky shromážděny, postupujte podle následujících kroků: #* Otevřete kryt na horní části dětské autosedačky a vytáhněte pás.

* Posaďte své dítě do sedačky, zapněte mu břišní pás a poté mu protáhněte ramenní pásy přes hrudník tak, aby se ho nedotýkalo, ale pouze sedělo na jeho ramenou.

* Pokud máte airbag spolujezdce umístěn poblíž nebo kolem místa, kde umístíte tento posilovač, v případě potřeby se před provedením těchto kroků poraďte se svým prodejcem ohledně jeho deaktivace. Nemůžeme nést odpovědnost za jakékoli zranění způsobené nesprávně deaktivovaným airbagem!

Může být Graco 4Ekdy obrácené proti směru jízdy?

Graco je společnost, která vyrábí autosedačky, kočárky a další předměty pro děti. Web Graco uvádí:

Obecně platí, že je nejlepší držet dítě v poloze proti směru jízdy co nejdéle.

Dětské sedačky orientované zády ke směru jízdy jsou navrženy tak, aby pomohly snížit riziko zranění při srážce tím, že omezí pohyb cestujícího dopředu během nárazu.

Podle výsledků nárazových testů od NHTSA a IIHS se ukázalo, že konvertibilní sedačky orientované proti směru jízdy nabízejí lepší ochranu než kabriolety nebo kombinované sedačky (kojenecké/batole) směřující po směru jízdy při použití se systémy postrojů.

To však neodpovídá na mou otázku, zda mohu použít autosedačku Graco ExtendToFit Harnessed Car Seat pro delší použití proti směru jízdy. Důvodem je, že na webových stránkách Graco je uvedeno, že konvertibilní autosedačky ExtendToFit jsou navrženy pouze pro použití po směru jízdy s postrojem. Stránka říká:

Graco navrhlo toto sedadlo jako bezpečnou a pohodlnou volbu pro děti, které budou stát čelem k přední nebo zadní části vašeho vozidla, ale ne oběma.

Kdy mohou děti v roce 2021 směřovat dopředu?

Děti mohou v roce 2021 čelit dopředu, když jim bude 22 až 24 měsíců.

Jak dlouho můžete v Graco 4Ever couvat?

Odpověď je dlouhá. Sedačku lze používat zády ke směru jízdy, dokud dítě nedosáhne věku čtyř let nebo čtyřiceti kilogramů, podle toho, co nastane dříve.

Rodiče, kteří chtějí mít své děti v pětibodovém pásu déle, tuto funkci ocení, protože jim to umožňuje bez přehazování autosedaček, jakmile budou příliš vysoké na jejich stávající.

Před přesednutím na jiné sedadlo, které lze přeměnit na více než jen dva způsoby použití, jej lze také udržet v poloze po směru jízdy pomocí pásu pro dospělé o hmotnosti až 88 liber a výšce 52 palců.

Kdy můžete otočit své dítě dopředu?

AAP doporučuje, abyste své dítě drželi proti směru jízdy, dokud nedosáhne maximální výšky nebo hmotnosti své autosedačky. Některá sedadla pojmou batole až 40 liber, zatímco jiná jdou až 65 liber.

Než se rozhodnete, kdy se otočit po směru jízdy, ověřte si tyto informace u vaší konkrétní značky a modelu autosedačky. Pokud máte obavy z toho, jak je vaše dítě vysoké/těžké, zeptejte se svého lékaře!

Váš lékař vám bude schopen pomoci při výběru nejlepšího věku k provedení tak důležité změny.

Můžete je dokonce chtít při každé kontrole, abyste zjistili, zda už je čas! Jako vždy v SOS Pediatrics doporučujeme sledovat všechna doporučení od renomovaných zdrojů, jako je Americká akademie pediatrů (AAP).

Kdy mohu svůj Graco 4Ever otočit dopředu?

Když vaše dítě přeroste výšku nebo váhu ze sedačky, můžete ji nadále používat jako posilovač polohování pásu, dokud nesplní oba tyto požadavky:* Minimálně čtyři roky A * 40 až 80 liber.

Mělo by moje 8leté dítě být na sedačce?

Americká akademie pediatrů doporučuje, aby děti jezdily na podsedáku, dokud nedosáhnou výšky alespoň 57 palců.

Někteří výrobci automobilů však doporučují držet nohy dítěte na podlaze a můžete použít posilovač až do čtyř let věku nebo 40 liber! Možná budete muset přestat používat svou konvertibilní autosedačku dříve, pokud to pro něj/ni začíná být nepohodlné.

Zajistěte, aby noha vašeho dítěte neusnula z příliš dlouhého ohnutí, protože by to mohlo způsobit zranění, jako jsou svalové křeče a krevní sraženiny, což by mohlo vést k vážným následkům.

V průměru děti vyrostou ze svých sedadel o 40–60 liber v závislosti na tom, jak rychle rostou, proto se poraďte se svým pediatrem, jaký typ zádržného systému by byl pro vaše dítě bezpečný.

Jak používáte posilovač polohování pásu?

Posilovač polohy pásu se používá v kombinaci s bezpečnostním pásem, aby lépe chránil děti, které jsou příliš malé na to, aby se připoutaly pouze pro dospělé.

Posilovač polohování pásu umožňuje, aby autosedačka a/nebo konvertibilní autosedačky vašeho dítěte byly správně zajištěny na místě pomocí břišních a ramenních pásů vozidla. Chcete-li jej použít, jednoduše jej zasuňte mezi zadní část autosedačky vašeho dítěte nebo konvertibilní sedačky s postrojem po směru jízdy a připoutejte se jako obvykle.