Kde zkontrolovat instalaci autosedačky? Tipy

Kde zkontrolovat instalaci autosedačky? Když máte autosedačku, je důležité se ujistit, že dětskou sedačku instalujete správně. kde to kontroluješ?

Někdy rodiče spěchají, když posazují své děti do sedadel, a proto je neinstalují dostatečně bezpečně. Národní úřad pro bezpečnost silničního provozu má tyto jednoduché tipy, jak zjistit, zda je bezpečnostní sedačka vašeho dítěte nebo batolete správně nainstalována:

  • Postrojové popruhy by měly být na nebo pod rameny vašeho dítěte; neměly by být nad úrovní jeho ramen, kde by z nich mohl začít vyklouznout. Pokud se přezky nenastaví dostatečně nízko (nebo pokud jsou za ním), zkuste opěradlo sklopit více než obvykle nebo zvednout jeho horní část pomocí vložky.
  • Příchytka postroje by měla být v úrovni podpaží vašeho dítěte a popruhy by se při zapínání neměly kroutit ani zamotávat. Pokud ano, zkuste je znovu navléknout – před zapnutím nemusely být správně sepnuty. slotu (to se někdy stává, když je autosedačka instalována příliš daleko vzadu). Ujistěte se, že ze slotů, kterými prochází, nevisí žádné přebytečné popruhy; pokud ano, budete jej muset znovu navléknout z jiného směru.
  • Ujistěte se, že nohy vašeho dítěte nevisí přes okraj jeho bezpečnostní sedačky a že může pohodlně sedět, aniž by se naklánělo dopředu: to zajistí, že jeho páteř zůstane během nehody rovná a chráněná.
  • Madlo bezpečnostní sedačky by mělo být ve správné zajištěné poloze. Ujistěte se, že je také bezpečně upevněna hrudní přezka. Pokud není dostatečně nízko nebo pokud se pod ní vaše dítě může snadno vrtět, zkuste opěradlo sklopit více než obvykle, abyste vyrovnali jeho novou výšku, dokud nebudete schopni správně nastavit jeho rozkrokový popruh (pokud se dostane i z toho. , to znamená, že budete potřebovat menší model).
  • Nakonec zkontrolujte, zda se na hlavě a krku vašeho dítěte nic neuvolňuje – jeho ramena by neměla být stlačena žádnou částí systému pásů pod ním; měli by se pohodlně opřít o jakýkoli povrch, kterého se nad ním dotknou – ramenní pás musí pracovat s nimi, nikoli proti nim.

Můžete také použít zrcátko, abyste viděli, co se děje za vámi, když je vaše dítě v autosedačce; to pomůže zajistit, aby jeho končetiny a krk byly správně podepřeny, ale nebyly stlačeny nebo nepohodlně (pokud vypadají, jako by se ohýbaly v podivných úhlech, zkuste sklopit opěradlo více než obvykle).

Pokud se vaše dítě zdá nešťastné, když je připoutané – neustále pláče, aniž by se zastavilo, byť jen na krátkou dobu – pravděpodobně budete muset vše znovu upravit.

Kolik by mělo miminko vážit, aby v roce 2021 hledělo dopředu?

Existuje několik způsobů, jak změřit váhu dítěte. Nejjednodušší je využít jejich porodní váhu, která se dá určit podle toho, kolik váží při narození nebo při opuštění porodnice. Kojenec by však měl pokračovat v přibírání po prvním měsíci života, dokud nedosáhne přibližně pěti kilo celkové tělesné hmotnosti.

Pokud se vaše dítě narodilo předčasně, mohlo dojít k určitým komplikacím s doháněním růstových milníků, takže možná budete chtít domluvit návštěvu s našimi pediatry, kde vám sdělí další informace týkající se tohoto konkrétního případu a jaké kroky musíte podniknout dále. Rádi vám pomůžeme provést tento proces!

Kdy mohou děti v roce 2021 směřovat dopředu?

Děti mohou čelit dopředu, když jim je šest měsíců a váží více než 20 liber.

Co děláte se starými autosedačkami?

No, možností je mnoho. Můžete je darovat místním charitativním organizacím nebo je dokonce prodat na Craigslistu, aby vaše místo mohla využít jiná rodina pro další dítě.

Chtěli jsme naše stará sedadla pryč z domu a v novém životě s někým jiným, kdo by jim dal lásku při používání tohoto bezpečnostního zařízení, které nás zachránilo před zraněním příliš mnohokrát, než abychom to spočítali!

A víš ty co? Je to skvělý pocit! Důrazně doporučuji všem, aby se zbavili svých autosedaček alespoň každých šest let (nebo když jim vyprší platnost / jsou staženy). Celý zážitek byl úžasný; dostali jsme zpět asi 75 dolarů za sedadlo, což zaplatilo skoro celý dar mého manžela k promoci!

Jak dlouho by mělo být dítě v autosedačce proti směru jízdy?

Každá autosedačka má jiné výškové a váhové limity, pokud jde o zády ke směru jízdy. Americká akademie pediatrů doporučuje, aby děti zůstávaly v poloze proti směru jízdy až do věku dvou let nebo do dosažení maximální výšky/hmotnosti pro jejich konkrétní autosedačku.

Například, pokud vaše dítě váží 30 liber (což je obvykle kolem 18 měsíců), měli byste používat konvertibilní autosedačku, jako je tato, která pojme až 35 liber – stále s nimi otočenými dozadu!

Jaká je nejbezpečnější konvertibilní autosedačka na trhu?

Clek Foonf je nejbezpečnější konvertibilní autosedačka na trhu. Získal perfektní hodnocení bezpečnosti od NHTSA s dodatečnou ochranou proti bočnímu nárazu, díky které je jedinečný u ostatních modelů.

Kromě toho můžete u tohoto modelu použít také Latch a přeměnit jeho systém na posilovač polohování pásu, když vaše dítě přeroste z polohy proti směru jízdy.

Cena může být vysoká, ale pokud si vyberete to nejlepší v konvertibilních sedadlech, tak proč nesáhnout po takovém, které bylo testováno a vyzkoušeno?

Nikdy byste nechtěli riskovat a jít po levnějších možnostech, abyste nakonec skončili s nebezpečnými produkty, které by mohly vaše dítě vystavit riziku zranění nebo smrti, protože nesplňují průmyslové standardy.

Tento konkrétní model byl také testován a schválen v Evropě, což je další známka toho, že splňuje mezinárodní bezpečnostní normy.