Kde mohu koupit plenky Tranquility? Přečti si tohle

Kde mohu koupit plenky tranquillity? Existuje několik různých míst, kde si můžete koupit plenky na uklidnění. Můžete zajít do místního obchodu a zakoupit si je, nebo si je můžete objednat online.

Pokud se rozhodnete objednat online, existuje několik různých webových stránek, které prodávají pleny tranquillity. Jednou z nejoblíbenějších stránek je Amazon. Ke koupi mají širokou škálu velikostí a stylů. Další skvělá stránka je Diapers.com. Mají také široký výběr velikostí a stylů a také skvělé nabídky na hromadné objednávky.

A konečně, pokud hledáte jedinečné potisky a vzory, podívejte se na web The Honest Company. Nabízejí opravdu roztomilé vzory!

Ať už se rozhodnete koupit plenky na uklidnění kdekoli, nejprve si udělejte průzkum. Každý web má jiné zásady, pokud jde o vracení a výměnu, takže si před nákupem přečtěte drobné písmo. A jako vždy, pokud máte nějaké dotazy nebo obavy, neváhejte kontaktovat oddělení služeb zákazníkům společnosti. Rádi vám pomohou!

Pokud hledáte spolehlivou a pohodlnou plenku, plenky tranquillity jsou skvělou volbou. Tak už nečekejte – zamiřte na Amazon nebo Diapers.com a začněte nakupovat ještě dnes! Nebudete litovat!

Jaký je správný způsob oblékání plenky?

Neexistuje jeden správný způsob, jak nasadit plenku. Někteří rodiče považují za užitečné, když jim pomáhají schémata nebo obrázky, zatímco jiní používají pouze své praktické zkušenosti. Ať to uděláte jakkoli, ujistěte se, že plenka těsně přiléhá k pokožce dítěte a že všechny pásky a upevňovací prvky jsou bezpečně na svém místě. Pokud se vám plenka zdá příliš těsná nebo má vaše dítě potíže s dýcháním, odstraňte ji a zkuste to znovu.

Při nasazování jednorázové plenky začněte tím, že ji rozložíte a položíte naplocho na přebalovací pult nebo podlahu. Umístěte své miminko doprostřed pleny, pak obě strany nadzvedněte a upevněte je k sobě v pase. K tomuto kroku můžete použít špendlíky nebo pásku – podle toho, co vám vyhovuje. Nakonec připevněte poutka na zadní straně plenky.

Pokud vaše miminko nosí látkovou plenu, oblékněte ji podobným způsobem – jen se ujistěte, že savá vrstva směřuje dolů k pokožce vašeho miminka.

Někteří rodiče zjišťují, že když látku před upevněním přeloží, lépe sedí. A nezapomeňte si upravit pas a otvory pro nohy podle potřeby! Jakmile je plenka nasazená, je čas zaměstnat se výměnou špinavého oblečení.

Jak nosit plenky

Při nošení plen byste se měli ujistit, že mají správnou velikost a pohodlně sedí. Neměly by být příliš těsné nebo volné kolem pasu. Nechcete přece nosit takovou, která vám spadne, když se namočí! Ujistěte se, že nepoužíváte plenku déle než tři hodiny v kuse, protože by to mohlo být nepříjemné, pokud byste ji nosili déle než tuto dobu.

Zatímco některé společnosti mají „univerzální velikost“, většině lidí připadají buď příliš velké, nebo příliš malé, takže mějte na paměti, že ti, kteří mají tendenci stoupat nebo klesat s hmotností/výškou, mohou také potřebovat různé velikosti v závislosti na značce. Co se týče značek, Huggies je jednoznačně náš nejoblíbenější zdaleka! Máme však další oblíbené, jako jsou Pampers a Seventh Generation, které uvedeme níže.

Které jsou lepší plenkové kalhotky nebo páska?

Místo pásku pro miminko můžete použít plenkové kalhotky.

Pleny jsou opakovaně použitelné, takže je nemusíte neustále měnit jako tradiční plenky. Ale je třeba je měnit častěji než jednorázové plenky, protože vlhkost je skryta jejich voděodolnou vrstvou mezi látkovým vnějším pláštěm a vnitřní savou vložkou.

Mají také tendenci být větší než jiné typy plen; je lepší, když si koupíte velikost nahoru spíše než dolů, abyste měli prostor pro růst (a nehody pokakání vpředu v pase). Mělo by sedět těsně, ale ne těsně kolem nohou nebo pasu vašeho dítěte, aniž by je tíralo o kůži. Plenkové kalhotky se běžně dodávají se zapínáním na patentky, které usnadňují přebalování, protože není nutné žádné lepení nebo lepení.

Proč plenky zmodrají?

Mnoho prvorodiček se diví, proč plenky jejich dítěte zmodrají, když jsou mokré. Může to být trochu znepokojující, zvláště pokud je to vaše jediná zkušenost s miminky a nejste si jisti, co hledat jako známky toho, že je třeba plenku vyměnit nebo vyměnit. Pokud se to stane příležitostně po krmení nebo hraní v parku, je pravděpodobné, že není důvod k obavám.

Jasně modrá barva pochází z kontaktu moči se vzduchem a slunečním zářením – konkrétně ultrafialovým světlem – které oxiduje urobilinový pigment na bilirubin, vysvětluje Dr Rajani Katta, pediatr a lékařský ředitel v Texas Children’s Pavilion for Women.

Tento proces odstraňuje žlučové pigmenty jejich přeměnou na chemikálie zvané stercobilin a urobilin, které jsou pak vylučovány močí. Bilirubin je žlutý až oranžově červený pigment, který pochází z mrtvých červených krvinek.

Když vaše tělo metabolizuje bilirubin, změní se na nerozpustnou formu sloučeniny zvané stercobilin zbarvené tmavě hnědé nebo černé. Pokud se to stane příležitostně po krmení nebo hraní v parku, je pravděpodobné, že není důvod k obavám.