Jak používat ultrazvukový odpuzovač hubení škůdců: 9 nejlepších možností

Identifikace oblasti pro připojení zařízení je první věcí, kterou je třeba zvážit při učení, jak používat ultrazvukový odpuzovač hubení škůdců. Ultrazvukový odpuzovač škůdců je nástroj na hubení škůdců, který produkuje vysokofrekvenční zvuky k likvidaci domácích škůdců, jako jsou hlodavci a hmyz.

Zkontrolujte místnost, která vykazuje známky napadení škůdci. Některými znaky jsou stopy po žvýkání, malé stopy, hnízda hlodavců a trus.

Jakmile identifikujete oblast, zapojte zařízení do elektrické zásuvky otevřené do zbytku místnosti. Ujistěte se, že jej nezapojujete za nábytek, kde by mohl blokovat zvukové vlny.

Toto zařízení může pokrýt pouze místnost, kde je zapojeno. Pro každou místnost zamořenou škůdci musíte mít jednotku.

Sledování příznaků aktivity škůdců vám umožní potvrdit, zda populace klesá. Pamatujte, že škůdci mohou krátkodobě tolerovat nepřátelské změny ve svém prostředí, takže po 6-10 dnech počítejte s poklesem aktivity.

Vždy se ujistěte, že máte po ruce vhodné baterie pro váš ultrazvukový odpuzovač škůdců. Pokud je vaše zařízení napájeno solární energií, potřebuje solární nabíjení po dobu jednoho nebo dvou dnů.

Můžete použít oblíbené ultrazvukové odpuzovače škůdců

Škůdci mohou způsobit obrovské utrpení komukoli, takže níže je deset nejlepších ultrazvukových odpuzovačů škůdců, které vám mohou pomoci zbavit se škůdců.

1. Ultrazvukový odpuzovač škůdců MITAHOME

Toto zařízení integruje nejnovější technologii ultrazvukového čipu, která umožňuje duálním reproduktorům produkovat zvýšený ultrazvukový tlak, který poškozuje nervový a smyslový systém švábů.

Chcete-li jej použít, musíte zařízení zapojit do elektrické zásuvky, a jakmile se rozsvítí a zhasne modré světlo, znamená to, že odpuzovač škůdců funguje.

2. Elektronický zásuvný modul pro ultrazvukovou vnitřní kontrolu škůdců Bocianelli

Tento balíček obsahuje šest zařízení, takže je můžete použít pro každou místnost ve vaší domácnosti s napadením škůdci. Má plochu pokrytí 800-1200 čtverečních stop a dokáže účinně odpuzovat jakékoli škůdce.

Každé zařízení z balení se snadno používá. Vyžaduje pouze elektrickou zásuvku a k provozu zařízení nepotřebujete baterii.

Disponuje LED kontrolkou, která může sloužit jako noční světlo. LED světlo je nákladově efektivní, protože může pomoci zahnat škůdce

Nezapomeňte nainstalovat jednu jednotku na místnost, protože ultrazvukové vlny nemohou procházet pevnými předměty a stěnami. Když zařízení připojujete, ujistěte se, že je kolem místa dostatek místa.

3. Pest soldier originální ultrazvukový elektronický odpuzovač škůdců

Toto zařízení může pokrýt vnitřní prostory o rozloze až 1600 čtverečních stop. Snadno se používá a je malé, takže jej můžete přenášet kamkoli.

Vše, co musíte udělat, je přepnout vypínač zařízení a nyní jste v bezpečí před škůdci.

4. Ultrazvukový odpuzovač škůdců BRISON

Tento odpuzovač škůdců využívá kombinaci ultrazvukových, elektromagnetických a optických vln k odpuzování všech typů škůdců. Pokrývá asi 1600 čtverečních stop a je vhodný pro domácnosti, sklady a kanceláře.

5. Ultrazvukový odpuzovač škůdců s duálním mikročipem Cravegreens

Využívá technologii duálního mikročipu, která vysílá ultrazvukové vlny k narušení škůdců. Je snadno použitelný, přenosný a má dlouhou životnost, což z něj činí jednu z nejlepších možností v prevenci nežádoucích zvířátek, jako jsou švábi a štěnice.

Toto zařízení můžete zapojit kamkoli, kde je zásuvka, a v blízkosti dětí je 100% bezpečné.

6. Ultrazvukový odpuzovač škůdců Esco

Toto zařízení zahrnuje ultrazvukové a elektromagnetické zvukové vlny, které poškozují nervový a sluchový systém škůdců. Je vybaven HD displejem, který zobrazuje vysílanou ultrazvukovou + elektromagnetickou frekvenci.

Vysílaná frekvence se může pohybovat od 22 do 66 kHz a zajišťuje, že nervový a sluchový systém škůdců nebude nikdy imunní vůči zvukovým vlnám. Zahrnuje funkci nočního světla, která využívá zapínání/vypínání LED světla k zajištění ochrany před zvířátky, jako jsou švábi.

Odpuzuje lezoucí hmyz a létající hmyz na stěně, ale musíte se ujistit, že je držet dál od koberců, závěsů nebo jakéhokoli materiálu, který může pohlcovat zvuky.

7. Ultrazvukový odpuzovač škůdců Diaotec

Vytváří silné tlakové vlny a ultrazvukové zvuky, které účinně ničí škůdce. Obsahuje duální reproduktory, zajišťuje 360 ​​stupňů ochrany proti škůdcům a pokrývá vzdálenosti až 5 920 čtverečních stop.

Má čtyři vestavěné funkce: TEST, ULTRA, TRANS a DUO. Každá z vestavěných funkcí se liší podle zvuku, který vydávají.

8. Pokročilý ultrazvukový systém odpuzující škůdce Radarcan pro

Toto zařízení je vybaveno technologií INSureit 3.0, která je založena na vyzařování ultrazvukové frekvence určené k odvádění myší, švábů, krys a netopýrů. Má dva výškové reproduktory, které pokrývají vzdálenosti až 5 382 čtverečních stop.

Máte ve své posteli problém se šváby? Můžete se podívat na tento článek, kde získáte další informace o tom, jak udržet šváby mimo postel.

9. Ultrazvukový odpuzovač škůdců Neatmaster

Má tři vestavěné funkce, které mu umožňují být účinnější než jiné odpuzovače škůdců. Mezi jeho vestavěné funkce patří zelené světlo, které se zabývá menším zamořením škůdci, modré světlo pro průměrné zamoření škůdci a červené světlo pro hrozné zamoření škůdci.

Je ideální pro velké prostory, jako je parkoviště, sklad, škola, garáž, restaurace nebo velký byt. Stačí jej zapojit všude, kde je napadení škůdci.

Závěr

Pro nejlepší odpověď na to, jak používat ultrazvukový odpuzovač hubení škůdců, vše, co musíte zvážit, je místo, kde je potvrzeno napadení škůdci. Jakmile budete mít místo, můžete jej zapojit do elektrické zásuvky a počkat na pokles populace škůdců po 6-10 dnech.

Chcete získat více informací o nejlepších možnostech hubení škůdců? Můžete se podívat na tento článek, který vám poskytne informace o tom, jaká je nejlepší služba pro hubení škůdců.