Kde mohu koupit plenky na plavání? Průvodce

Kde mohu koupit plenky na plavání? Existuje několik různých míst, kde si můžete koupit plenky. Můžete je najít v obchodech jako Target, Walmart a Babies „R“ Us, nebo je můžete zakoupit online z webových stránek, jako je Amazon. Plenky na plavání se dodávají v jednorázových i opakovaně použitelných variantách, takže si vyberte typ, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Pokud hledáte jednorázové plavecké plenky, Huggies Little Swimmers jsou oblíbenou volbou. Přicházejí v několika velikostech a barvách a jsou také cenově dostupné. Pokud hledáte znovu použitelné plavecké plenky, Bummis vyrábí některé skvělé, které jsou vyrobeny z organické bavlny.

Jsou pohodlné na nošení a lze je prát v pračce! Ať už si vyberete jakýkoli typ plen na plavání, ujistěte se, že máte správnou velikost, aby vašemu dítěti správně seděly.

Můžete dát dítěti na noc 2 plenky?

Odpověď je ano, můžete dát dvě plenky na dítě na noc. Ve skutečnosti se to často doporučuje, protože to může pomoci udržet dítě v suchu a pohodlí po celý večer.

Když dítěti v noci navlékáte dvě plenky, ujistěte se, že první plenka přiléhá k pokožce a že druhá plenka je umístěna přes první plenku. To zajistí, že veškerá vlhkost bude zachycena a udržována mimo pokožku dítěte.

Máte-li nějaké další dotazy ohledně nočního používání dvou plen na miminko, neváhejte se zeptat svého dětského lékaře. Budou vám schopni poskytnout více informací a mohou vám pomoci rozhodnout se, zda je nošení dvou plen u vašeho miminka v noci pro něj to pravé.

Proč plenky v noci prosakují?

Vyrážka plen se objevuje kvůli neustálému kontaktu s močí a výkaly. Bakterie na kůži mohou způsobit podráždění, které lze také vidět jako červené skvrny nebo vředy. Vlhkost v plence má savující účinek, který umožňuje bakteriím způsobujícím zápach rychle se hromadit pod zadečkem vašeho dítěte, když spí v noci (nebo ve dne).

Jakmile k tomu dojde, zjistíte, že se měníte častěji než obvykle kvůli zvýšené vlhkosti z prosakujících plenek. Pleny by měly být vždy vyměněny po každém pohybu střev, bez ohledu na to, kolik je to hodin, a to jak pro ochranu přes noc protečení, tak pro prevenci vyrážek způsobených nahromaděním bakterií!

Jak LeakLock® pomáhá udržet mé dítě v suchu?

LeakLock® pomáhá uzamknout vlhkost díky svému extra absorpčnímu jádru, které rychle odvádí vlhkost od pokožky vašeho dítěte. To je pomáhá udržet v suchu a pohodlí po celou noc! Navíc je měkký materiál jemný k jejich jemné pokožce a nezpůsobuje žádné podráždění.

Jako máma vím, jak frustrující může být, když vás uprostřed noci vzbudí mokrá matrace nebo louže na podlaze. S LeakLock můžete být v klidu s vědomím, že vaše dítě zůstane po celou noc v suchu – bez ohledu na to, co!

Jak poznáte, že jsou plenky příliš velké?

Největší příčinou netěsností je netěsnost. Chcete se ujistit, že plenka je dostatečně těsná kolem stehen a pasu vašeho dítěte, ale také na jeho bříšku. Pokud je pro mě těžké pořádně štípnout syna do břicha, když vytáhnu chlopně, pak pravděpodobně potřebujeme nové!

Může to být složité, protože jak miminka rostou, jejich těla neustále mění tvar (alespoň moje), takže někdy mohou jeden den lépe držet než druhý. Jak již bylo řečeno, ve skutečnosti neexistují žádné prozrazující známky, jako jsou červené znaménka nebo vyrážky z jejich nošení – místo toho se hodně obejměte!

Jak těsná by měla být plenka?

Na tuto otázku neexistuje jedna definitivní odpověď. Někteří rodiče dávají přednost přiléhavému střihu, jiní se domnívají, že volnější plena je pro jejich miminko pohodlnější. Nakonec je na každém rodiči, aby rozhodl, co je pro jeho dítě nejlepší.

To znamená, že existuje několik obecných pokynů, kterými se můžete řídit při výběru správné velikosti plenky pro vaše dítě. Většina plen se dodává ve velikostech od novorozenců po batole, takže je důležité vybrat vhodnou velikost na základě hmotnosti a věku vašeho dítěte.

Pro děti, které váží mezi osmi a čtrnácti kilogramy, vyzkoušejte plenu velikosti tři nebo čtyři. Pro děti, které váží mezi patnácti a dvaceti osmi kilogramy, používejte plenu velikosti pět nebo šest. A nakonec, pro miminka, která váží více než dvacet osm kilo, vybírejte plenky velikosti sedm nebo osm.

Při výběru správné plenky pro vaše dítě zvažte také jeho jedinečné potřeby a preference. Pokud máte obzvlášť velké dítě, zvolte větší plenku s extra ochranou proti prosakování na obou stranách hlavního absorpčního jádra, která pomůže zabránit prosakování mezi stranami skořápky a oblečením vašeho děťátka.

Stejně tak, pokud máte doma malinkou kočku, ale ona produkuje poněkud monstrózní pohyby střev, které mají tendenci rychle zaplnit plenku (a prosáknout ven), pak pokračujte a kupte si plenky malých rozměrů, ale vyberte si ty, které jsou speciálně navrženy pro silné vlhčírny, které obsahují další vrstvy materiálu ve svých vnitřních vložkách, které mají pomoci plence udržet více tekutiny, aniž by unikala.

Pokud má vaše dítě tendenci být hodně vlhčí nebo má obzvlášť velké bříško, které mu v plenkách zabírá spoustu místa navíc (a proto mu brání tak dlouho mezi přebalováním), pak možná budete chtít koupit větší plenky, i když je vaše dítě na spodním konci váhového spektra pro svou konkrétní velikost.

Tímto způsobem se vám nestane, že byste během jednoho výletu několikrát změnili jeho oblečení, protože všechno jeho oblečení bylo promočené močí, než se mohla plně vstřebat do hlavních materiálů plenky. Podívejte se na naši velkoobchodní prodej plen Huggies, kde najdete další informace.