Kolik jsou La-Z-Boy Loveseats

Zajímá vás, kolik stojí La-Z-Boy Loveseats? La-Z-Boy loveseats jsou známé pro svůj výrazný design a pohodlí. Proto jsme vyhodnotili naše prodejní data a sestavili tento seznam, jak moc stojí sedačky La-Z-Boy.

Přemýšlíte nad pořízením pohovky do obývacího pokoje nebo rodinného pokoje? Možná je váš rodinný pokoj malý, přesto chcete pohodlné sezení pro dvě osoby. Pohovka je věrná svému názvu, pokud jde o velikost.

Pohovky jsou malé, ale pohodlné a jsou ideální pro přitulení se ke svým blízkým. Typická loveseat La-Z-Boy měří mezi 57 a 68 palci na délku. Sedačka pro dvě osoby nabízí relaxaci a útulnou atmosféru a přitom zabírá málo místa.

Co přesně je La-Z-Boy?

La-Z-Boy je nejznámější svými lehátky. Rozšířila se však o matrace, pohovky, křesla, křesla, postele a soupravy do ložnice a další produkty. Většina zákazníků je bohužel vnímá jako dražší než jiné diskonty.

La-Z-Boy nabízí lepší hodnotu za peníze než ostatní, což platí pro celý jejich inventář. Spotřebitelé jsou však s komfortem obecně spokojeni. Spotřebitelé jsou také spokojeni s celkovou kvalitou a dodáním. La-Z-Boy

La Z Boy je známý po celém světě pro své pohodlné domácí zařízení. Má více než 100 maloobchodních míst ve Spojených státech, stejně jako další obchody v mezinárodním měřítku. Kromě toho má La-Z-Boy pět výrobních závodů ve Spojených státech.

Několik jejích produktů si můžete přizpůsobit čalouněním dle vlastního výběru. Ve srovnání s jiným levným nábytkem však náklady na položku La-Z-Boy bývají významnější. Pokud jde o zákaznickou zkušenost, mnoho dlouhodobých spotřebitelů La-Z-Boy je spokojeno se svými nákupy a vnímanou kvalitou.

Vlastnosti materiálu

Většina kusů La-Z-Boy vzniká ve Spojených státech v jednom z jejich pěti výrobních míst. Používají domácí i zahraniční komponenty. Jejich židle jsou vyrobeny z umělého dřevěného rámu, ocelových podpěr a tkaniny.

Zákazníci si mohou pro své sezení vybrat z následujících možností čalounění:

Standardní výplň polštáře bylo dvojitě sbírané foukané vlákno. Sedáky AirformTM poskytují navíc 2 palce vysoce výkonné pěny AirformTM na pěnové základně. Konečně, ComfortCore® Gelové sedací polštáře využívají AirformTM a gelem napuštěnou pěnu na pěnovém jádru.

Kolik jsou La-Z-Boy Loveseats?

La-Z-Boy

Loveseat Piper

Cena začíná na 1 019,00 USD. Elegantní a efektivní design Piper doplní téměř jakýkoli dekor, od ultramoderního až po příjemně ležérní. Základní židle Premier jsou hladké a přímočaré a poskytují dlouhotrvající pohodlí a podporu.

Loveseat Amy

Cena začíná na 1 059,00 USD. Amy Loveseat lze kombinovat s jakýmkoliv designem díky ležérnímu pohodlí a nádechu moderního vkusu. Jejich sedáky a měkké opěradlo polštáře jsou orámovány mírně rozšířenými pažemi s lemem a zdobenými dřevěnými nohami.

Loveseat Talbot

Cena začíná na 1 259,00 USD. V tom nejlepším, ležérní pohodlí! Talbot loveseat je elegantní a jednoduchý. Struktura La-Z-Boy poskytuje mnoho hodin relaxace a odolnosti.

Wayfair

Luceseat Alexandria Flared Arm s otočnými polštáři

Vyvolávací cena je 1 529,99 $. Alexandria Standard Loveseat má čisté linie a neformální design, který bude dobře ladit s jakýmkoliv dekorem. Mírně rozšířená ramena ve tvaru klíče rámují jeho dvě prostorná sedadla pro výraznou a přitom jednoduchou tvorbu.

Ebay

Lazy Boy Loveseat

Cena je 350,00 $. Je to použitá sedačka, ale je ve výborném stavu. Je k dispozici ve světle šedém odstínu.

Lazy Boy Plaid Loveseat

Cena je 149,00 $. Je to použitá kostkovaná sedačka, ale je ve skvělém stavu. Je k dispozici ve vínové, modré, zelené, červené a béžové barvě.

NFM

Fossil La-Z-Boy Bexley Loveseat

Cena je 749,99 $. Bexley loveseat je navržen tak, aby doplňoval životní prostředí. Tato základní sedačka se vyznačuje čistými liniemi, ležérní elegancí a několika překvapivými prvky.

Navy La-Z-Boy Kennedy Apartment Loveseat

Cena je 689,99 $. Kennedy je stylový a neformální spací vůz, který dobře funguje ve velkých i malých prostředích. Směs čistých linií, úzkých pásových ramen, lemu a ozdobných dřevěných nohou.

La-Z-Boy Porter Loveseat in Slate

Stojí 779,99 $. Elegantní moderní styl a příjemně velkorysé měřítko Porter Loveseat z něj činí okamžitý úspěch v každém rodinném pokoji. Navíc je to extra hluboké sezení, které zahrnuje polštáře ComfortCore®, poskytuje pevnou, ale měkkou oporu pro pohodlné noci.

Blims Luxusní nábytek

Dexter Signature Leather Loveseat

Cena je 2 179,82 $. Loveseat Dexter Signature je čalouněný krásnou celokoženou látkou. Kromě toho La-Z-Boy vyvinul zcela polstrovaný rám pro zlepšení designových linií a zajištění dlouhodobé odolnosti.

Nábytek Foti

Loveseat Brennan Premier

Na cenu se můžete zeptat na jejich prodejně. Se svými elegantně zabalenými pažemi a zdobením hlavy hřebíků poskytuje Brennan Premier od La-Z-Boy eleganci i pohodlí. Navíc má hnědou barvu.

Collins Pewter Loveseat

Na cenu se můžete zeptat na jejich prodejně. Loveseat Collins je klasika s designem, který se hodí ke každému interiéru. K dispozici jsou polopřipojená opěradla polštářů, zvětšená válečková ramena a krabicové polštáře s lemovaným lemováním.

Kolik tedy stojí sedačky La-Z-Boy?

Uvědomujeme si, že většina jednotlivců nenakupuje nábytek pravidelně. Budete překvapeni, když zjistíte, kolik stojí sedačky La-Z-Boy, zatímco budete číst tento článek. Zatímco loveseat La-Z-Boy není nejdražší na trhu, není nejlevnější.

La-Z-Boy loveseat nabízí různé rámy nábytku střední třídy. Poskytují lákavou nabídku pro každého, kdo si chce vyzdobit své domovy kvalitně vyrobeným nábytkem s dlouhou životností. Při hodnocení hodnoty jakéhokoli podniku je užitečné zvážit v tomto kontextu cenu vašeho nábytku.