Kde je Boo Halloween Baby Book? Vše, co potřebujete vědět

Kde je dětská knížka Boo Halloween? Boo je perfektní halloweenská dětská knížka pro sledování milníků a vzpomínek vašeho děťátka v průběhu prázdnin.

Barevný, slavnostní design jistě každého naladí na triky, vyřezávání dýní a všechny ty strašidelné věci!

Každá stránka obsahuje sekci pro záznam klíčových informací, jako je váha, výška a věk dítěte, stejně jako zábavná fakta o jejich prvním Halloweenu.

Jsou zde také prostory pro dokumentaci fotografií a speciálních vzpomínek z tohoto šťastného období. S tolika zahrnutím je Boo jedinou halloweenskou dětskou knihou, kterou budete potřebovat!

Ujistěte se, že si objednejte svůj výtisk ještě dnes – určitě bude hitem u rodičů i dětí!

Jak vkládáte obrázky do sešitu?

Existuje několik způsobů, jak nalepit obrázky do sešitu. Můžete použít fotorohy, oboustrannou pásku nebo lepidlo. Někteří lidé také rádi používají brads (kovové spojovací prvky).

Pokud používáte fotografické rohy, stačí umístit roh obrázku přes roh papíru a stisknout dolů. Pokud používáte oboustrannou lepicí pásku, sloupněte zadní stranu a připevněte ji na zadní stranu obrázku.

Lepidlo je docela samozřejmé – stačí nanést trochu lepidla na zadní stranu obrázku a přilepit ho na stránku.

Pro brady nejprve udělejte šídlem nebo jehlou malý otvor v každém rohu obrázku. Potom provlečte bradu každou dírkou a ohněte ji zpět tak, aby připevnila obrázek ke stránce.

Existuje mnoho různých způsobů, jak si přizpůsobit svůj zápisník, tak se s ním bavte! Experimentujte s různými typy papíru, zdobením a technikami zápisu do deníku. Nebe je konečná hranice!

Co vkládáte do rodinného sešitu?

Někdo rád vkládá fotografie, jiný dává přednost útržkům vstupenek nebo pohlednic. Ať už se rozhodnete vložit do svého rodinného zápisníku cokoliv, ujistěte se, že je to něco, co vám bude přinášet šťastné vzpomínky na další roky! Zde je několik nápadů, jak začít:

– Fotografie z rodinné dovolené

-Obrázky vyrůstajících dětí (nebo vnoučat).

-Vstupenky ze speciálních akcí nebo koncertů

-Pohlednice z míst, která jste navštívili

– Předměty ze zvláštních příležitostí (jako první boty dítěte)

-Cokoli jiného, ​​co přináší šťastné vzpomínky!

Tak na co čekáš? Získejte sešrotování!

Jak uspořádáte dětský zápisník?

Existuje několik různých způsobů, jak uspořádat dětský zápisník. Jedním ze způsobů je udělat to chronologicky, počínaje dnem narození vašeho dítěte.

Dalším způsobem je uspořádat jej podle tématu se sekcemi pro věci jako „první“ nebo „rodina“. Ať už to uděláte jakýmkoli způsobem, nezapomeňte zahrnout spoustu obrázků a upomínek, abyste se mohli ohlédnout za tímto zvláštním obdobím svého života.

Uspořádání dětského zápisníku může být zábavný a přínosný projekt. Je to skvělý způsob, jak zdokumentovat všechny vzácné okamžiky života vašeho nejmenšího, a je to něco, čeho si budete vážit po mnoho let. Tak začněte ještě dnes! Shromážděte všechny ty fotky a vzpomínky a začněte sestavovat svůj dětský zápisník. Bude to cenná památka pro nadcházející roky.

Jak vytvoříte jedinečný zápisník?

Existuje několik věcí, které můžete udělat, aby se váš zápisník odlišil od ostatních. Nejprve si vyberte téma nebo předmět, který je jedinečný pro vás a vaše zájmy. To pomůže dát vašemu zápisníku osobní vzhled.

Za druhé, zkuste do svých zápisníků začlenit různé druhy materiálů, jako jsou látky, stuhy a knoflíky. To dodá vašim stránkám texturu a zajímavost.

Nakonec se nebojte být kreativní s uspořádáním a designem. Vydejte se na něco nečekaného a poutavého! S těmito tipy na paměti si určitě vytvoříte jedinečný zápisník, který si budete vážit po mnoho let. Šťastné sešrotování!

Jak vytvoříte sešit k prvnímu výročí?

Budete potřebovat:

– Výstřižkové album o rozměrech 12 x 12 palců

– Fotky vás dvou po celý rok

– Obrázky, citáty nebo nezapomenutelné okamžiky z roku

– Scrapbookingové potřeby, jako jsou samolepky, papír a washi pásky

Chcete-li vytvořit sešit k prvnímu výročí:

– Začněte výběrem dvanácti fotografií, které budou reprezentovat posledních dvanáct měsíců. Mohou to být pózované záběry nebo upřímné momenty, ale měly by zachycovat váš společný vztah. Pokud chcete zahrnout nějaké zvláště výjimečné momenty z roku, vyfoťte je také!

– Jakmile budete mít své obrázky hotové, je čas začít se šrotováním! Vyberte si jako pozadí zábavný vzorovaný papír a poté použijte fotografie a další upomínkové předměty k vytvoření koláže. Chcete-li přidat další ozdobu, můžete použít samolepky, výseky nebo dokonce ruční písmo.

– Až budete hotovi, najděte si doma místo pro svůj zápisník a užijte si listování ve vzpomínkách na váš první společný rok!

Co to znamená přinést knihu místo karty?

Když místo karty přinesete knihu, ukazuje to, že jste na dárek mysleli. Ukazuje to, že vám na daném člověku záleží a chcete, aby měl něco, z čeho se může těšit po mnoho let. Je to osobní dárek, který bude dávat dál. Takže až budete příště trčet na tom, čím někoho získat, přemýšlejte nad rámec toho a dejte mu místo karty knihu. Určitě to ocení!

Další skvělá věc na dávání knih jako dárků je, že existují možnosti pro každého. Pokud znáte člověka, který rád čte, najděte si knihu v jeho oblíbeném žánru. Pokud neradi čtou, poohlédněte se po nějaké zajímavé knize o konferenčním stolku nebo kuchařce. Ať je to jakkoli, kniha je tu pro každého, takže se nebojte být kreativní!

Takže až budete příště trčet na tom, co komu dát, přemýšlejte nad rámec toho a dejte mu místo karty knihu. Určitě to ocení! Nejen, že ocení ohleduplnost, ale také budou mít dárek, ze kterého se mohou těšit po mnoho let. Je to skutečně oboustranně výhodná situace!

Máte nějaké další tipy na darování knih? Podělte se o ně v komentářích níže! Šťastné čtení!