Jaký balíček Sims 3 má ohrádku? Přečti si tohle!

Jaký balíček sims 3 má ohrádku? Balíček sims s ohrádkou je „The Sims™ Life Stories“. Můžete si to koupit od Amazonu nebo Steamu za 15 USD a bude fungovat s operačními systémy Windows XP/Vista/Windows 32bit.

Nejlepší na tomto nákupu je, že získáte spoustu dalších věcí! Takže máte nejen klec, kterou můžete umístit do rohu, aby na ni nikdo nešlápl, ale také pěkné oblečení a nábytek spolu se zajímavým příběhem, ve kterém se váš Simík stane slavným v mladém věku! Pokud sháníte více věcí do domácnosti, vyplatí se to vyzkoušet!

Je nutná dětská ohrádka?

Většina odborníků se shoduje, že tyto položky jsou zbytečné. Myslí si to i autorka, která ten svůj pro svá miminka nikdy nepoužila. Používá je pouze k ukládání hraček v jejich pokojích nebo při cestování v letadlech a podobně.

Mnoha rodičům se nelíbí myšlenka používání dětských ohrádek, protože si myslí, že je omezující; některé děti však potřebují bezpečnější prostředí, dokud se ve věku kolem 12 měsíců (v průměru) neovládnou samy.

I nadále můžete svému dítěti umožnit užívat si jeho svobody tím, že ho umístíte do bezpečného prostředí, kde se nemůže dostat do problémů, ale také do prostředí, kde na něj můžete snadno dohlížet, aniž byste se museli obávat ztráty. sledování času například při vaření nebo sprchování.

Jak vysoká by měla být dětská ohrádka?

Dětská ohrádka by měla být vysoká asi 24 palců. Je to dobrá výška pro malé děti, aby se postavily a vešly, ale také jim zabrání vylézt nebo spadnout z vrcholu. Můžete změřit výšku svého dítěte, pokud si nejste jisti, do čeho by se v tomto věku vešlo.

Tato stránka bude fungovat zhruba do dvou let věku, což je doba, kdy mnoho rodičů převádí své děti do dětské postýlky, která byla přeměněna z postýlky nebo kočárku.

Z čeho jsou ohrádky vyrobeny?

Ohrádky jsou vyrobeny z mnoha různých materiálů. Některé běžné tkaniny pro ohrádky zahrnují plast, síťovinu a nylon. Ohrádky se dodávají také ze dřeva, kovu nebo skládacího materiálu. Každý typ má své výhody v závislosti na vašich potřebách jako rodiče.

Pokud plánujete s ohrádkou často cestovat, je důležité mít ohrádku, která se dá složit, aby se dala snadno uložit, když se nepoužívá pro kojence. Dřevěný rám může být odolnější, ale nebude se skládat, což činí tuto možnost méně výhodnou, pokud se potřebujete s dítětem často pohybovat v jeho novém domově mimo domov!

Mesh dává rodičům přehled o jejich dětech, zatímco si užívají čas hraním mimo dům, protože jim umožňuje vidět, co celý den dělají, místo aby jen slyšeli jejich pláč.

Pro jaký věk je ohrádka vhodná?

Ohrádka je skvělým místem pro hraní miminek a batolat. Pomáhá jim také cítit se bezpečně, zatímco vy děláte jiné domácí práce nebo úkoly kolem domu! Někteří lidé rádi používají své ohrádky zhruba do dvou let věku, ale jiní je používají jen po nezbytně nutnou dobu.

Jako u každé kojenecké výbavy, vaše dítě z ní pravděpodobně vyroste dříve, než to výrobce doporučí (obvykle do tří let). Pokud však chcete ušetřit nějaké peníze, starší model stále funguje perfektně; jen se ujistěte, že všechny díly jsou tam a v dobrém stavu!

Další věcí, kterou je třeba zvážit, je, zda má vaše rodina domácí mazlíčky – pokud ano, ujistěte se, že kotec nemá žádné díry kvůli ostrým drápům.

Na co se mám zaměřit při nákupu ohrádky?

– Věk vašeho dítěte. Pokud uvažujete o použití ohrádky pro kojence, je důležité hledat takovou, která má nebo je dodávána s kočárkem. To zajistí, že vaše novorozeně může být umístěno do ideální polohy při spánku.

– Materiál konstrukce by neměl obsahovat toxiny nebo škodlivé chemikálie, což znamená, že před zakoupením ohrádky vždy zkontrolujte, zda se na některé části ohrádky nenacházejí toxické materiály.

– Ohrádky bez síťoviny se zdají atraktivnější než ty, které je mají, protože poskytují lepší ventilaci a přístup k čerstvému ​​vzduchu po celou dobu používání.

– Zvažte také, kolik místa máte doma k dispozici, protože některé modely zabírají hodně místa, zatímco jiné ne.

Jaké jsou bezpečnostní normy pro ohrádky?

Neexistují žádné specifické bezpečnostní normy pro ohrádky, ale ASTM International vyvinula dobrovolnou normu, která zajišťuje, že výrobci dodržují určité pokyny.

Americká společnost pro testování a materiály (ASTM) poskytuje Komisi pro bezpečnost spotřebitelských výrobků zkušební metody používané v laboratořích k posouzení, zda spotřební výrobky splňují požadované úrovně výkonnosti výrobků.

Nestanovují zákony, předpisy ani nevynucují dodržování ze strany společností, které využívají jejich materiály, prostřednictvím certifikačních postupů. CPSC pak tyto testy používá jako kritéria při vytváření federální legislativy, která bude uplatňována ve všech výrobních závodech země.

Jakmile si pero zakoupíte, měla by k němu být přiložena informační brožura, která obsahuje tyto testovací údaje pouze pro referenční účely – pokud je budete kdykoli po zakoupení znovu potřebovat, jsou snadno dostupné online.