Jednoduché DIY o tom, jak připevnit baset k sukni

V tomto článku se dozvíte, jak připevnit kočárek k sukni. Kupte si běžné sady povlečení místo toho, abyste chodili ven, a kupujte speciální podložky vyrobené speciálně pro tento účel – což vás bude stát pěknou korunu! Standardní sady dětských povlečení byly vyrobeny tak, aby odpovídaly mému Graco Pack ‘n Play, protože to jsou jedny z mála, které jsou dostatečně malé na to, aby se vešly do většiny přenosných postýlek. Velikost listu byla perfektní a neměl jsem žádné problémy s tím, že by byly příliš volné nebo odpadávaly.

Kroky k připevnění kočárku k sukni

Krok první: Změřte svůj kočárek ve všech směrech. Chcete se ujistit, že víte, jak je velká, abyste mohli určit, jaká délka sukně bude nejlépe fungovat, když ji připevníte přímo pod boční lišty domova vašeho mobilního dítěte mimo domov. Pomocí měřicí pásky změřte každý směr koše.

Krok dva: Určete, jaká délka sukně bude nejlépe fungovat doma vašeho mobilního dítěte mimo domov. Pokud používáte postýlku standardní velikosti (54 x 75 palců), můžete pomocí tohoto měření určit, jak dlouhou sukni musíte vytvořit, odečtením dvou palců od celkové šířky a přidáním dalšího palce na na jedné straně, takže se obepíná pod matrací nebo balíčky, aby se dala přichytit pomocí suchých zipů.

Pokud by tedy vaše rozměry byly 38 x 52 palců, znamenalo by to, že váš hotový hotový výrobek by měl mít rozměry 34 palců x 48 palců. Vzhledem k tomu, že jsem neměl problémy s jejich připojením přímo pod můj Graco Pack ‘N Play, udělal jsem ten svůj stejně velký jako moje hotová měření.

Jakou velikost prostěradel potřebuji?

Ujistěte se, že se vaše vodotěsná podložka pod kočárek vejde do potahu matrace do postýlky – stačí si tedy místo vycházení koupit běžné sady dětských povlečení a kupovat speciální podložky vyrobené speciálně pro tento účel – což vás bude stát pěknou korunu!

Můžete použít běžné prostěradlo, ale pokud je vaše postýlka na menší straně, může být na ni příliš velká. Použil jsem standardní sady dětských povlečení, které byly vyrobeny tak, aby odpovídaly mému Graco Pack ‘n Play, protože to jsou jedny z mála, které jsou dostatečně malé na to, aby se vešly do většiny přenosných postýlek. Velikost listu byla perfektní a neměl jsem žádné problémy s tím, že by byly příliš volné nebo odpadávaly.

Co je to kočárek?

Košíček je jako nadměrný košík, který udrží vaše dítě blízko vás a zároveň mu poskytne určitou volnost pohybu. Můžete to obejít, ale dávejte pozor, protože jsou prázdné! Některé mají na sobě kolečka, takže rodiče mohou své malé děti snadno přesouvat z místnosti do místnosti. Pokud hledáte kočárek, ujistěte se, že je vyroben renomovaným výrobcem a má zavedené bezpečnostní standardy.

Bassinety mají ideální velikost, pokud bude vaše dítě sdílet svou ložnici s vámi nebo jiným sourozencem. Váš malý může bezpečně spát vedle vaší postele, aniž by byl příliš blízko nebo přeplněný, ale přesto má určitou volnost pohybu, takže se nebude cítit omezen.

Kolébkové postele umožňují dětem dostatek prostoru, aby se natáhly, a přitom zůstaly dostatečně blízko na to, aby se na ně rodiče v noci pohodlně natáhli, když přijde čas krmení! Bassinety také fungují dobře jako další kus nábytku, i když vaše dítě vyroste, protože většina modelů se sama přemění na postele pro batolata! Takže tam nejsou žádné zbytečné dolary. Jen další důvod, proč byste svému malému měli vždy koupit to nejlepší!

Z čeho jsou vyrobeny plachty?

Sady prostěradel se dodávají s jedním přizpůsobeným prostěradlem, vrchním prostěradlem nebo ložní soupravou s plochou postelí, která poskytuje všechny vaše potřeby při nákupu nového uspořádání spánku pro dítě. Například, některé přicházejí se dvěma povlaky na polštáře plus další přikrývkou, takže nezbývá místo pro vyhledávání v jiných obchodech, kde nemusí být tolik dostupných zásob na výběr.

Jak sestavit kapuci? Stříšky jsou skvělým doplňkem vašeho kočárku, protože poskytují skvělý stín od všech těch jasných světel, která mohou být v místnosti. Látka pro tyto baldachýny je obvykle vyrobena z bavlny nebo mušelínu a má na každém rohu kravaty, takže je můžete připevnit přímo na rám kočárku, což velmi usnadňuje instalaci, zvláště když spící dítě uvnitř!

Co jsou postýlky?

Soupravy do postýlky se dodávají s jednou přikrývkou a buď dvěma povlaky na polštář, nebo s přídavnou horní vrstvou, známou také jako ploché povlečení. To poskytuje vše potřebné při nakupování nového uspořádání spánku dítěte, mimo jiné včetně: sladění vzorů, barev a barev; styly spolu s trvanlivými funkcemi, jako je pružnost kolem okrajů, aby bylo zajištěno, že bezpečně sedí bez rizika uklouznutí.

Jak nastavíte výšku podložky do postýlky?

Nastavitelnou matraci lze nastavit nahoru nebo dolů v závislosti na tom, zda se používá jako samostatný kus nábytku (pro menší děti) nebo je připevněna přímo k jinému rámu postele (jako postel pro batole).