Jak měřit u těhotenské podprsenky

Pokud jste těhotná, pak jste pravděpodobně již měla obtížný úkol zjistit, jak koupit těhotenské oblečení. Možná si říkáte, jak proboha očekávají, že budoucí maminky budou vědět, jak změřit velikost podprsenky, když nosí dítě v břiše! No, ten stres není potřeba, protože jsme tady s několika jednoduchými tipy, jak změřit velikost těhotenské podprsenky, abyste mohli pokračovat v nákupu toho, co chcete.

Kroky k měření velikosti těhotenské podprsenky

Krok 1. Umístěte měřicí pásku kolem nejplnější části poprsí a ujistěte se, že je v úrovni vašich zad.

Krok 2. Změřte z pod podpaží kolem přední a zadní části ve výši bradavky (nebo tam, kde by bradavky normálně vyčnívaly).

Krok 3. Proveďte celkové měření a přidejte pět palců.

Takhle se měří velikost těhotenské podprsenky! Nyní, když víte, jak bude příště opravdu snadné najít toho pravého.

Pokud utratíte více než 75 USD (pouze USA), zajistěte, aby vaše objednávka dorazila včas, nebo využijte 15% slevu s kódem kupónu „bloghosting“ při útratě pod 100 $ (vyloučené objednávky Int’l). Šťastné nakupování!

Jak dlouho bude trvat, než se moje tělo po porodu vrátí do normálu?

Většina žen začne pociťovat určitou úlevu od svých symptomů do dvou týdnů po porodu, ale proces obnovy každé ženy se liší v závislosti na jejích okolnostech. Obecným pravidlem je počkat alespoň tři měsíce, než se vrhnete do namáhavých aktivit.

Jakým potravinám bych se měla během těhotenství vyhýbat?

Je důležité si uvědomit, že těhotenství NENÍ čas, kdy byste měli začít s omezující dietou. Potravinová omezení mohou ohrozit vaše dítě, protože určité živiny (jako je vápník, železo a vitamín B12) jsou nezbytné v jakékoli fázi života, ale zejména při růstu celého člověka!

Místo toho se místo toho soustřeďte na udržování dobrých výživových návyků po celou tuto zvláštní dobu svého života tím, že budete jíst zdravá jídla nabitá ovocem & amp; vegetariáni spolu s chudými bílkovinami, jako jsou ryby nebo kuřecí prsa.

Co mám dělat, když se mi začal ukazovat žaludek?

Zkuste kolem pasu nosit volnější oblečení a více spát! Také je to pravděpodobně jen plyn.

Jak poznám, že mám nárok na mateřskou?

Promluvte si se svým zaměstnavatelem a zeptejte se ho, jestli chcete více informací.

Stačí dva týdny mateřství?

Ze zákona není nikdo povinen poskytnout jakoukoli částku placené rodičovské dovolené, takže zde není žádný minimální požadavek. Dva týdny se nemusí zdát moc, zvláště ve srovnání s rozšířenými výhodami pro rodiče v jiných zemích, ale to neznamená nic negativního na tom, jak to ovlivní jejich rodinný život nebo finance!

To závisí na tom, co jim nejlépe vyhovuje. Promluvte si o tom se svým nadřízeným, abyste zjistili, jaký druh placeného volna je k dispozici.

Jak dlouho dostanu mateřskou dovolenou?

Zákon nestanovuje standardní dobu, po kterou musíte dostat otcovskou/mateřskou dovolenou. Mnoho společností umožňuje zaměstnancům 12–16 týdnů placené rodičovské dovolené obvykle podle toho, jak dlouho u nich byli zaměstnáni. Zaměstnanec však může určitě požádat o více než 16 týdnů!

Kde mohu zjistit své firemní zásady týkající se těhotenství & amp; odejít?

Můžete požádat svého zaměstnavatele nebo oddělení lidských zdrojů, aby zjistili, jaké jsou zásady společnosti na mateřské dovolené. Můžete se také zeptat na jejich zásady týkající se krátkodobého zdravotního postižení v těhotenství a na to, jak dlouho vás pokryjí po dobu nepřítomnosti v práci.

Některé společnosti to zahrnují do svých výhod, zatímco jiné účtují zaměstnancům buď čtvrtletní, měsíční, nebo za výplatní období prémie, v závislosti na době, kdy očekáváte, že budete mít volno.

Co znamená FMLA?

FMLA je zkratka pro Family Medical Leave Act.

Kdy mám požádat o mateřskou dovolenou?

Můžete požádat o zahájení mateřské dovolené až šest měsíců před termínem, ale čím dříve, tím lépe, aby to nenarušilo žádné plány vedení nebo kolegů.

Nejlepší je netelegrafovat, kdy přesně budete také odjíždět, protože pokud dojde ke změnám, bude obtížné je přizpůsobit. Manažeři obvykle potřebují čas předem, zejména pokud jde o administrativní práce a úkoly prováděné mimo ústředí.

Mohu nastoupit na mateřskou dovolenou po narození dítěte?

Ano! Pokud se vaše dítě narodí před ____th, můžete od tohoto data nastoupit na mateřskou dovolenou. Pokud se však narodí po tomto datu, pak si nedělejte starosti, pokud je rodný list zapsán v sídle nebo u generálního matričního úřadu (v Anglii a Walesu), National Health Service (NHS) Trust ve Skotsku, Místní matriční úřad v Severním Irsku do 42 dnů od porodu, poté máte až šest týdnů dodatečné zákonné období výplaty mateřské, které začíná 43.

Kolik dní udržování kontaktu mohu udělat?

Záleží na vaší smlouvě. Měli byste být schopni vidět, jaké jsou zásady pro toto, ve vaší příručce pro zaměstnance nebo na intranetovém webu, pokud existuje. Obecně lze říci, že vám zaměstnavatelé musí umožnit až deset dní v kontaktu za rok, které mohou pocházet z jakékoli roční dovolené, kterou jste získali.