Jaký žánr knihy je Moustache Baby? Tipy

Jaký žánr knihy je mustache baby? Moustache Baby je dětská kniha. Napsala a ilustrovala ji Kelly DiPucchio a vydala Simon & Schuster.

Vyšlo 22. září 2009. Příběh sleduje dobrodružství miminka s knírkem, které projde různými neštěstími.

Kniha získala obecně pozitivní recenze od kritiků, kteří chválili její humor a ilustrace. Kirkus Reviews to popsal jako „vizuální lahůdku“, zatímco School Library Journal to nazval „veselým“.

Kniha byla také nominována na několik cen, včetně Caldecott Medal, Boston Globe-Horn Book Award a Independent Publisher Book Awards Gold Medal. V roce 2010 byla vybrána jako pozoruhodná dětská kniha American Library Association.

Moustache Baby byl přeložen do několika jazyků, včetně francouzštiny, španělštiny a japonštiny. Pokračování, Moustache Baby Loses His Mojo, bylo zveřejněno v září 2013.

Jak zobrazím fotoknihu?

Chcete-li zobrazit svou fotoknihu, budete muset otevřít software fotoknihy, který jste použili k jejímu vytvoření. S největší pravděpodobností jde o software Adobe Photoshop nebo Adobe InDesign.

Jakmile je software otevřený, vyhledejte soubor, který obsahuje vaši fotoknihu, a poklepejte na něj. Fotokniha by se poté měla otevřít a zobrazit na obrazovce. Pokud se neotevře automaticky, přejděte do nabídky „Soubor“ a vyberte „Otevřít“.

Pokud chcete fotoknihu vytisknout, ujistěte se, že je tiskárna zapnutá a připojená k počítači. Poté vyberte „Soubor“ > „Tisk.“ Zobrazí se dialogové okno Tisk, kde si můžete vybrat, jaký typ tiskárny chcete použít, kolik kopií chcete vytisknout a jaký typ papíru chcete použít.

Jakmile si fotoknihu vytisknete, je dobré ji uložit na bezpečné místo. Můžete jej také zalaminovat nebo vložit do fotoalba pro extra ochranu.

Jak si doma vytvoříte kreativní fotoalbum?

Existuje několik způsobů, jak si doma vytvořit kreativní fotoalbum. Můžete buď vytvořit fyzické album, nebo můžete vytvořit album online.

Chcete-li vytvořit fyzické album, můžete fotografie pomocí fototiskárny vytisknout a poté je vložit do alba. Nebo, pokud máte staré fotografie, které chcete zahrnout do alba, můžete je naskenovat a přidat je do alba digitálně.

Pokud chcete vytvořit online album, existuje několik webových stránek, které vám to umožňují. Jedním z populárních webových stránek je Flickr.com. Na Flickru můžete vytvářet alba a přidávat své fotografie, videa a hudební skladby. Můžete také pozvat další lidi, aby si prohlíželi vaše alba a přidali své vlastní fotografie.

Vytvoření fotoalba je skvělý způsob, jak si uchovat vzpomínky, a může to být také velká zábava! Zkuste si jeden vytvořit ještě dnes!

Nápady na fotoalba:

– Vytvořte si album svých oblíbených fotografií z celého roku

– Vytvořte album své rodiny a přátel

– Vytvořte si album fotek z dovolené

– Vytvořte si album svých mazlíčků

-Vytvořte album scénických fotografií z celého světa

-Vytvořte album svých oblíbených hudebníků nebo herců/hereček

– Vytvořte si album svých oblíbených receptů

– Vytvořte si album svých oblíbených citátů nebo výroků

– Vytvořte si album fotografií, které vás rozesmějí nebo potěší.

Jak vyplníte stránku výstřižků?

Existuje několik různých způsobů, jak můžete vyplnit stránku zápisníku. Jedním ze způsobů je použití fotografií a/nebo nálepek. Dalším způsobem je použití razítek a/nebo inkoustu. Použít můžete i papírové vystřihovánky nebo výkresy. Ať už zvolíte jakýkoli způsob, ujistěte se, že barvy a designy ladí se zbytkem alba. Buďte kreativní a bavte se!

Jedním snadným způsobem, jak začít, je použití předem připravených stránek sešitů. Tyto stránky již byly navrženy s okraji, vzory a fotografiemi. Stačí přidat vlastní text a ozdoby. To může být skvělý způsob, jak začít, pokud si nejste jisti, jak začít s navrhováním vlastních stránek.

Další možností je použití stavebnice. Sady se dodávají se všemi materiály, které potřebujete k vytvoření konkrétního typu stránky. Existují sady pro každou příležitost, od narozenin až po svatbu.

Sady obvykle obsahují papír, samolepky, okraje a někdy i fotografie a obálky. Jsou ideální pro lidi, kteří chtějí vytvořit tématické album výstřižků.

Pokud chcete být opravdu kreativní, můžete si vyrobit vlastní scrapbookové potřeby. To může být hodně zábavné, ale vyžaduje to trochu více času a úsilí. Budete potřebovat nějaké základní potřeby, jako je papír, nůžky, lepicí páska a lepidlo.

Pak můžete být kreativní s ozdobami, jako jsou stuhy, knoflíky a korálky. Ujistěte se, že vyberete barvy a designy, které odpovídají tématu vašeho alba.

Bez ohledu na to, jak se rozhodnete naplnit stránky sešitů, bavte se a buďte kreativní! Zapojte svou fantazii a nechte zazářit svou osobnost. Čím unikátnější budou vaše stránky, tím výjimečnější bude vaše album.