Jaký druh papíru je nejlepší pro zápisníky? Nápady

Jaký druh papíru je nejlepší pro zápisníky? Existuje mnoho různých typů papíru, takže může být těžké rozhodnout, který z nich je pro váš zápisník nejlepší.

Zde je několik věcí, které je třeba vzít v úvahu při výběru papíru pro váš scrapbook:

– Velikost papíru. Budete se chtít ujistit, že papír, který si vyberete, je dostatečně velký, aby se do něj vešly všechny vaše fotografie a další upomínkové předměty.

– Hmotnost papíru. Budete chtít zvolit papír o vyšší gramáži, aby byl odolnější a déle vydržel.

– Barva papíru. Můžete si vybrat buď neutrální barvu, nebo jít s něčím jasnějším a zábavnějším. Jen se ujistěte, že barva, kterou zvolíte, se hodí k fotografiím a dalším předmětům ve vašem zápisníku.

Kolik obrázků by mělo být ve výstřižku?

To je otázka, kterou si klade mnoho lidí a neexistuje správná nebo špatná odpověď. Velmi záleží na tom, jak chcete, aby váš zápisník vypadal a kolik času mu chcete věnovat.

Někteří lidé upřednostňují mít ve svých zápisnících jen pár obrázků, zatímco jiní mohou obsahovat všechny obrázky, které kdy pořídili. Je to na tobě! Jen se ujistěte, že vybrané obrázky vyprávějí příběh, který chcete vyprávět.

Pokud si nejste jisti, kde začít, zkuste si vybrat své oblíbené obrázky a poté najít koordinační papíry a ozdoby. Můžete také použít fotorámečky, které vašim stránkám dodají zajímavost a hloubku.

Ať už se rozhodnete jakkoli, bavte se tím! Scrapbooking má být kreativní odbytiště, takže se nebojte experimentovat.

Už jste si někdy vytvořili zápisník? Jaká byla vaše zkušenost? Dejte nám vědět v komentářích!

Kolik stránek by měl mít sešit?

To je otázka, kterou dostávám hodně, a není snadná odpověď. Záleží na velikosti vašich fotografií a na tom, kolik chcete do svého zápisníku zahrnout.

Pokud například používáte fotografie standardní velikosti (jako jsou fotografie pořízené telefonem nebo fotoaparátem typu point-and-shoot), pravděpodobně se vám na jeden list papíru vejdou fotografie v hodnotě dvou stránek.

Pokud používáte větší fotografie (například ty, které byly pořízeny fotoaparátem DSLR), pravděpodobně se vám na jeden list papíru vejde pouze jedna stránka.

Dalším faktorem, který je třeba zvážit, je, kolik deníků nebo jiného obsahu chcete do svého zápisníku zahrnout. Pokud plánujete zahrnout hodně textu, budete potřebovat více stránek, aby se do něj vešel veškerý obsah.

Na druhou stranu, pokud plánujete sem tam zahrnout jen pár vět, nebudete potřebovat tolik stránek.

Kolik stránek by tedy měl mít váš zápisník? Záleží na vašich individuálních potřebách a preferencích. Pokud si nejste jisti, začněte s malým počtem stránek a podle potřeby přidávejte další. Vždy můžete přidat další později, pokud zjistíte, že je potřebujete!

Co mohu použít místo zápisníku?

Jednou z možností je vytvoření digitálního zápisníku. To lze provést pomocí webové stránky nebo dokonce prostřednictvím aplikací v telefonu. Můžete si také vytvořit fotoalbum na Facebooku nebo jiné sociální síti.

Tímto způsobem můžete stále sdílet své vzpomínky s ostatními a nemusíte se bát, že o ně přijdete, pokud se vašemu zápisníku něco stane.

Další možností je zapsat si své vzpomínky do deníku. Může to být zábavný způsob, jak se ohlédnout za svým životem a zamyslet se nad vším, co se stalo. Do deníku můžete dokonce přidat obrázky, aby byl výjimečnější.

Jaké jsou další nápady? Zanechte komentář níže!

Jak si vytvoříte jednoduchý mini zápisník?

Budete potřebovat:

-Malý sešit nebo stoh papírů

– Páska nebo lepidlo

-Nůžky

-Obrázky z nedávné události nebo výletu

Vystřihněte nebo natrhejte obrázky do tvarů, které se dobře vejdou na stránky vaší knihy. Uspořádejte a přilepte je a poté přidejte další detaily pomocí per nebo fixů.

Napište název své knihy na obálku a pokud chcete, uveďte datum. A je to! Jednoduchý způsob, jak si připomenout zábavný čas.

Pokud chcete být kreativní, můžete přidat další suvenýry z cesty, jako jsou pohlednice, mapy, vstupenky a tak dále. Pokud chcete, aby váš zápisník vydržel, nezapomeňte použít materiály bez kyselin.

Nejlepší způsob, jak vyrobit mini zápisník, je použít materiály bez kyselin, takže zápisník vydrží. Tyto materiály najdete ve většině řemeslných obchodů. Vystřihněte nebo roztrhejte obrázky do tvarů, které se dobře vejdou na stránky vaší knihy.

Uspořádejte a přilepte je a poté přidejte další detaily pomocí per nebo fixů. Napište název své knihy na obálku a pokud chcete, uveďte datum.

A je to! Jednoduchý způsob, jak si připomenout zábavný čas. Pokud chcete být kreativní, můžete přidat další suvenýry z cesty, jako jsou pohlednice, mapy, vstupenky a tak dále.

Pokud chcete, aby váš zápisník vydržel, nezapomeňte použít materiály bez kyselin. Bavte se! materiály bez kyselin prodlouží životnost vašeho zápisníku.