Jaký druh kočárku bych měl dostat? Tipy pro rodiče

V tomto blogovém příspěvku vás naučíme některé věci, které je třeba vzít v úvahu, když plánujete koupit nový kočárek pro svého drobečka. Takže čtěte dál a podělte se o své myšlenky v sekci komentářů.

Tipy pro výběr kočárku pro vaše dítě

Záleží na tom, jestli s vámi vaše dítě spí v posteli a na jaký typ pražce se nakonec může stát (spáč na boku vs. spánek na zádech). Bohužel neexistují žádné konkrétní pokyny pro rozhodování, zda je jeden kočárek lepší než druhý. Přesto záleží na vašich osobních preferencích a na tom, co hledáte. Zde je však několik užitečných tipů:

Velikost-pokud máte postel velikosti King nebo spíte s jinou osobou ve své posteli, existují konkrétní modely kočárků, které se vejdou vedle každého z vás.

Materiál – pokud hledáte něco jednoduššího na úklid po nehodách, jsou k dispozici různé možnosti tkanin, jako je bavlna a polyester. Pokud se chystáte s tradičnějším vzhledem, zkuste najít dřevěný!

Cena – zvažte svůj rozpočet, protože některé basety mohou být docela drahé v závislosti na značce nebo kvalitním materiálu, ze kterého byla postavena. Nemohu navrhnout žádné konkrétní cenové rozpětí, ale pamatujte si, že utratit trochu navíc se může hodit později v řadě při nákupu dalších kojenců (tj. Kočárků).

Pokud tyto úvahy nepomohou zodpovědět žádné otázky, zamyslete se nad tím, jak dlouho plánujete produkt používat? Například plánujete mít dítě jen na několik měsíců a pak ho dát pryč? Nebo plánujete používat tento kočárek, dokud dítě nebude dostatečně staré na to, aby přešlo do jiné postele (tj. Do postýlky)?

Materiál-podle toho, z jakého materiálu bude váš produkt vyroben, to může mít také dopad na to, zda si jej chcete koupit online nebo v obchodě. Některé materiály mohou například vyžadovat zvláštní péči a jiné by mohly při nesprávném praní (tj. Vycpaných zvířatech) potenciálně zničit textilie.

Pokud máte nějaké pochybnosti o tom, jak nejlépe vyčistit určité položky, zvažte nákup něčeho nového! Výzkum před zakoupením takovéto položky není vždy nutný, ale rozhodně by neuškodil, zejména při jednání s drahými produkty, jako jsou kočárky & amp; autosedačky.

Proč používáte kočárek?

Kočárek je dobrou volbou pro rodiče, kteří chtějí, aby jejich děti spaly poblíž, aniž by se obávaly, že se odvalí. Je však také důležité si uvědomit, že by měl být vždy používán na pevném povrchu, bez ohledu na kočárek, mimo hračky nebo polštáře.

Jak připojíte kočárek k City Select Lux?

Krok první, vezměte přední část City Select Lux a vytáhněte ji nahoru. Krok dva, najděte, kam umístíte kočárek na rám kočárku. Zajistěte dostatek místa, aby se dítě mohlo i v dospělosti přiměřeně posadit, aby se chodidla dotýkaly oblasti zadního kola. Jakmile se rozhodnete pro umístění vaničky, ujistěte se, že správně připevňujete popruhy a pevně je utáhněte, aby nedošlo k poškození nebo zranění.

Musím sestavit Baby Jogger City Select?

Nevyžaduje se žádná montáž! Nejlepší na tomto cestovním systému je, že se dodávají již sestavené, přestože má mnoho dílů! Při otevírání boxu stačí pouze připevnit sedadlo k podvozku dvěma tlačítky a poté pomocí jediné páky pod sedadlem upravit jeho polohu do čtyř různých poloh sklápění v závislosti na věku vašeho dítěte.

Jaké jsou váhové limity Baby Jogger City Select?

Baby Jogger Travel System je vybaven adaptérem do autosedačky, který vám umožní připevnit na podvozek kočárku různé dětské autosedačky. Přesto jej nelze použít pro těžší děti poté, co dítě dosáhne 15 liber (nebo když je jim asi šest měsíců). A jakmile dítě dosáhne 65 liber, tento systém už nebudete moci používat, protože i když celý cestovní systém váží pouhých 24 liber., Jeho maximální kapacita je 100 liber! Pokud tedy máte více než jedno dítě v plenkách, nemusí to fungovat dobře.

Co obsahuje městský kočárek Lux?

S novým modelem Lux získáte jedno pravidelné místo, které lze používat od narození až do délky 50 liber nebo 29 palců. Dostanete také druhou jízdní desku ve stylu batolata, která přejde přes nohy vašeho prvního dítěte, když nepoužívá jízdu na palubě pro starší děti, které chtějí větší nezávislost, ale přesto nebudou sedět vedle svého sourozence, aniž by měly samostatné místo k sezení. Třetí možností bude dětský kočárek, pokud zvolíte tuto standardní verzi namísto standardních dvou výše uvedených možností!

Jak složíte Baby Jogger v City Tour 2?

Baby Jogger City Tour II má rychloupínací kolečka, která vám usnadní, když potřebujete složit kočárek. Chcete -li to provést, stiskněte červené tlačítko na každém kole a poté stiskněte dolů šedou lištu pod (před) sedadlem, kde sedí vaše dítě. To vám umožní zhroutit se a uložit bez námahy do příště!