Jaká je nejlepší knížka pro miminko? Definitivní průvodce

Jaká je nejlepší dětská knížka? Na trhu je tolik různých dětských knížek, že může být těžké rozhodnout se, kterou pro svého novorozence pořídit.

Zde je seznam některých nejlepších dostupných knih pro miminka:

-The Baby Book od Dr. Searse

-Co očekávat první rok od Heidi Murkoff a Sharon Mazel

-Nejšťastnější dítě na bloku od Harveyho Karpa

-Ženské umění kojení od La Leche League International

Každá z těchto knih nabízí různé rady a informace o péči o vaše nové miminko. Nakonec je na vás, abyste si vybrali knihu, která se nejlépe hodí k vašemu rodičovskému stylu.

Než učiníte konečné rozhodnutí, ujistěte se, že jste si přečetli všechny různé možnosti!

Jak místo dárků požádáte o knihu?

Může být těžké požádat o knihu místo dárků, ale existují způsoby, jak to udělat. Můžete říct něco jako: „Byl bych rád, kdybyste mi sehnali výtisk (název knihy).“ Můžete také říci, že si šetříte na kopii knihy a ocenili byste jakoukoli pomoc. Ať děláte cokoli, nezapomeňte poděkovat svým přátelům a rodině za jejich ohleduplnost!

Dávání dárků je tradice, která zahrnuje mnoho kultur a náboženství. Je to způsob, jak někomu ukázat, že vám na něm záleží a chcete, aby byl šťastný.

Ne každý však chce nebo potřebuje fyzické dary. Pokud mezi takové lidi patříte, nebojte se dát vědět svým blízkým! Zde je několik tipů, jak místo dárků požádat o knihu.

Buďte konkrétní ohledně knihy, kterou chcete.

Pokud máte na mysli konkrétní knihu, dejte vědět svým blízkým. Usnadní jim to nalezení a nákup správné kopie. Můžete říct něco jako: „Byl bych rád, kdybyste mi sehnali výtisk (název knihy).“

Dejte lidem vědět, že si šetříte na kopii knihy.

Pokud si sami nemůžete dovolit výtisk knihy, dejte vědět svým blízkým. Můžete říct něco jako: „Šetřím si na kopii (název knihy) a oceníme jakoukoli pomoc.“ Poděkujte jim za jejich ohleduplnost, jakmile vám knihu dostanou!

Poděkujte svým blízkým za ohleduplnost.

Bez ohledu na to, jakou metodou místo dárků požádáte o knihu, určitě poděkujte svým blízkým. Udělají si čas, aby vám dali dárek, a je důležité dát najevo své uznání. Poděkujte jim na kartě, na sociálních sítích nebo osobně – podle toho, co vám nejlépe vyhovuje!

O letošních svátcích zvažte, zda místo dárků nepožádáte o knihu. Je to skvělý způsob, jak ukázat svým blízkým, že si jich vážíte a jejich ohleduplnosti. Navíc si přečtete novou knihu! Děkuji za přečtení.

Jak žádáte o pozvání na miminko?

Pokud byste chtěli někoho pozvat na své miminko, nejlepší způsob, jak to udělat, je poslat mu pozvánku. Existuje mnoho různých způsobů, jak poslat pozvánky, ale nejběžnějším způsobem je poslat je poštou.

Při odesílání pozvánky je důležité uvést všechny potřebné informace. Na pozvánce by měly být uvedeny následující informace: jméno osoby, která sprchu pořádá, datum a čas sprchování, umístění sprchy a kontaktní číslo nebo e-mailová adresa pro potvrzení účasti. Pokud existuje téma sprchy, mělo by být také uvedeno na pozvánce.

Pokud si nejste jisti, co napsat na pozvánku, na internetu je k dispozici mnoho šablon, které můžete použít jako vodítko.

Jakmile pozvánku vytvoříte, je důležité ji zkontrolovat, zda neobsahuje chyby. Poté si je můžete vytisknout a poslat poštou svým hostům. Pokud máte omezený rozpočet, můžete pozvánky posílat také elektronicky. Fyzické pozvánky však vždy udělají lepší dojem.

Zabalíte místo pohlednice knížku pro miminko?

Pokud hledáte jedinečný dárek pro miminko, zvažte zabalení knihy místo pohlednice. Je to skvělá volba pro čestného hosta, který rád čte, a také pomáhá budovat knihovnu vašeho dítěte od samého začátku.

Navíc je to mnohem dostupnější než nákup více karet. Stačí si vybrat knihu, která je nová nebo ve výborném stavu.

Při balení knihy začněte tím, že papír přehnete na polovinu šířky. Poté jej znovu přeložte napůl tak, aby měl čtvercový tvar.

Umístěte knihu do středu papíru a přetáhněte dva konce papíru nahoru a přes horní část knihy. Svažte je k sobě stuhou nebo provázkem. Můžete také přidat štítek se speciální zprávou pro příjemce.

Pokud hledáte další nápady, podívejte se na některé z našich oblíbených dárků pro miminko níže.

Některé skvělé nápady na dárky pro miminko zahrnují:

-Oblečky nebo oblečení velikosti pro novorozence nebo 0-03 měsíců

-Deka nebo zavinovačka

-Sada bot nebo ponožek

-Vycpané zvíře

-Kniha

-Autíčko nebo chrastítko

-Balík plen velikosti novorozenec nebo 0-03 měsíců.