Jak zamknout přenosnou ohrádku Graco

Jak zamknout přenosnou ohrádku Graco? V této příručce se dozvíte, jak na to. Kroky jsou snadné a jednoduché. Číst dál.

Kroky, jak zamknout přenosnou ohrádku Graco

-Chcete-li zamknout přenosnou ohrádku Graco, nejprve se ujistěte, že je pero v uzamčené poloze.

– Dále najděte uzamykací mechanismus na boku pera a zatlačte na něj, dokud neuslyšíte cvaknutí.

– Pero je nyní uzamčeno a vaše dítě se nemůže dostat ven.

-Chcete-li ohrádku odemknout, jednoduše zatlačte na uzamykací mechanismus, dokud neuslyšíte, že zaklapne zpět na místo. Vaše dítě nyní může opustit ohrádku.

Může 1leté dítě spát v ohrádce?

Je pro dítě bezpečné spát v ohrádce? Záleží na tom, jakou ohrádku používáte. Pokud je vašemu dítěti více než jeden rok, může být ponecháno samo spát v kotci.

Pokud však vypadnou, nic jim nezabrání v tom, aby se zranili. Takže nejlepší, co uděláte, je položit jim na hlavu nějaké polštáře, aby se příliš neudeřili do hlavy, když dopadnou po pádu z postele.

Když jsou děti mladší než 12 měsíců, nemělo by se to dělat, protože většina z nich ještě nemá kontrolu nad pohybem a může se během spánku převalovat, což by mohlo vést k uvíznutí mezi mřížemi, což by mohlo vést k udušení nebo dokonce smrti!

Pokud si tedy stále nejste jisti, zda je pro vaše miminko bezpečné spát v ohrádce či nikoliv, je nejlepší kontaktovat dětského lékaře, který vám poradí.

Kdy mohou děti začít spát ve svých postýlkách?

Většina dětí může zůstat ve svých postýlkách, aniž by se sama vykutálela nebo spadla, když dosáhnou věku šesti měsíců. Některým dětem se to může podařit dříve, zatímco jiným to může trvat až do věku osmi nebo devíti měsíců.

Pokud máte obavy o vývoj svého dítěte a myslíte si, že v šesti měsících nemusí být připraveno na samostatný spánek, promluvte si se svým pediatrem. Budou vám moci dát několik dobrých tipů, jak jim pomoci při přechodu do postele.

Poté, co to dokážou, je bezpečné je uložit do postele, když si myslíte, že jsou připraveni.

Obvykle je nejlepší doba pro to, aby miminka začala sama spát, mezi šesti a devíti měsíci. Pokud vaše dítě nezvládlo zůstat v tomto věku samo ve své postýlce, stále může existovat naděje!

Mnoho pediatrů doporučuje vyzkoušet dvojitou matraci umístěnou přímo vedle postele maminky a tatínka, aby si vaše dítě mohlo zvyknout, že je od vás pryč, když spí.

To je připraví, pokud jednoho dne nebudete mít jinou možnost, než ho nechat spát samotného, ​​aniž by se po cestě stala nehoda! Tento plán obvykle funguje dobře, protože většina dětí nebude chtít být příliš daleko od svých rodičů a nakonec začnou spát ve svých postelích.

Kdy je tedy bezpečné, aby miminka spala ve svých postýlkách bez obav?

Většina pediatrů tvrdí, že nejlepší doba pro to, aby dítě začalo spát samo, je mezi šestým a devátým měsícem; to se však může lišit v závislosti na dítěti. Pokud máte obavy o vývoj vašeho miminka, neváhejte a promluvte si se svým pediatrem!

Budou více než rádi, že pomohou. Poté, co vaše dítě dosáhne věku šesti měsíců a může zůstat ve své postýlce, aniž by se vykutálelo nebo spadlo, je pro něj obvykle bezpečné uložit ho do postele.

Pokud si stále nejste jisti, kdy je vaše dítě připraveno spát samo, vyzkoušejte dvojitou matraci umístěnou vedle postele maminky a tatínka, aby si mohli postupně zvyknout, že jsou během noci pryč! Většina miminek nebude chtít být od rodičů příliš daleko a nakonec začnou bez problémů spát ve svých postýlkách.

Pokud tedy máte roční miminko, je pro ně bezpečné spát uvnitř ohrádky, pokud nemá ostré hrany, o které by se mohlo při vypadnutí zranit.

Měli byste se také ujistit, že jim na hlavu umístíte polštáře, aby je při pádu příliš neudeřily. Poté, co vaše dítě může zůstat ve své postýlce, aniž by se vykutálelo nebo spadlo, obvykle mezi šesti a devíti měsíci, je pro ně bezpečné spát na dvojité matraci umístěné vedle postele maminky a tatínka, aby se mohlo postupně dostat. zvyklý být daleko od tebe. Pokud si stále nejste jisti, kdy by vaše dítě mohlo být připraveno, promluvte si se svým pediatrem!

Používají už rodiče ohrádky?

Málokdo to dělá a důvod je docela jednoduchý: už nejsou potřeba.

Většina miminek dokáže sama vylézt kolem 18 měsíců, takže ohrádky nejsou nutné ani z bezpečnostních důvodů. Pokud tedy nepotřebujete ohrádku, aby bylo vaše dítě v bezpečí, k čemu je to dobré? Nic!

Proč byste se museli prodírat všemi problémy, když jsou k dispozici lepší řešení, jako jsou dětská vrátka s otevřeným zavřením, která umožní vašemu děťátku volně se toulat, ale přesto ho udrží v určitých oblastech nebo mu umožní dostat se do vyhrazených oblastí pokoje, aniž by naráželo do věcí a zranilo se? sami, když připravujete jídlo (nebo se staráte o sourozence). Rodičům také poskytuje klid, protože vědí, kde se jejich dítě v daný okamžik nachází.