Účastnící se pojistná smlouva může udělat kterou z následujících věcí? 5 překvapivých pro a proti!

Přemýšlíte tedy o tom, zda může zúčastněná pojistná smlouva splnit některou z následujících podmínek. Pokud se zaregistrujete do účastnického plánu životního pojištění, získáte typ celoživotního pojištění, které má zajímavý zvrat.

I když jste doživotně chráněni, při placení stejných prémií získáte výhodu ve formě garantované peněžní hodnoty. Celé životní pojištění je jedinečné v tom, že jedinou výhodu, kterou můžete získat, je smrt, zatímco zisky lze získat prostřednictvím účastnického životního pojištění.

Přečtěte si o několika druzích životního pojištění a zjistěte, zda je to pro vás vhodná volba.

Rozdíl mezi účastnickým a neúčastnickým celoživotním pojištěním

Věc se má tak, že pojištění bez účasti se samozřejmě liší od účasti v tom smyslu, že vám nezajišťuje vlastnická práva, takže se nebudete moci podílet na žádném zisku společnosti. A to vám nedovolí mít žádné dividendy.

Tento druh pojištění je skvělý pro plánování majetku. Pokud chcete politiku, která pokrývá tyto výdaje, měli byste se podívat na zásady pohřbu a pohřbu. Dividendy však nejsou vždy zajištěny. Místo nich sázejí na úspěch vaší firmy.

Vaše výplata dividendy z pojištění je návratnost investice. Proto jsou osvobozeni od daní. Tyto plány jsou proto ideální alternativou pro každého, kdo potřebuje zabezpečení finančního aktiva.

Dostupné možnosti dividendy

Muž s kalkulačkou vloží do sklenice hrst haléřů a přitom provede aritmetiku, aby zjistil, kolik může ušetřit na životní pojištění. To, jak budete vyplaceni, může mít vliv na rozdělení dividendy. Placení pojistného za životní pojištění lze provést:

#1. Nižší prémie

V tomto ohledu vám tato volba může pomoci při snižování pojistného snížením výše pojistného. Kromě toho, pokud zůstanete u této zásady, vyděláte v příštím roce dividendy 200 $ za předpokladu, že zaplatíte 600 $ ročního pojistného. Důvodem je, že pojišťovna vám v tomto případě účtuje pouze 400 USD.

#2. Získejte připojištění, například zaplacenou pojistku

Aniž byste byli podrobeni lékařské prohlídce, můžete mít nárok na trvalé životní pojištění. Vyplacená část pojistné částky v peněžní hodnotě pojistky je větší s dodatečným krytím. Je také možné vyplácet dividendy.

Aby lidé pomohli financovat svou zdravotní péči, spoléhají na peníze, které dostanou ze své pojistky. Počáteční součet zásad se může zvýšit na trojnásobek původní hodnoty, nebo možná ještě více. Když se zvýší nominální částka pojistné smlouvy, pojistitel ji nesmí snížit. U těch, kteří zvolí vyšší nominální hodnotu, bude úroková hodnota stoupat rychleji.

#3. Platba v hotovosti

Chcete -li získat výplatu z pojištění, budete muset jít touto cestou. Výplata se bude rovnat roční dividendě.

#4. Výplata půjčky se zásadami

Pokud si půjčíte peníze od poskytovatele pojištění, budete je muset splatit. Použitím svých pojistných výhod na splacení dluhu se však můžete vyhnout nesplácení úvěru.

#5. Spořicí účet pojistitele

Tato možnost platby úroků může být atraktivní volbou, pokud chcete vydělávat dividendy. Vaše dividendy budou vloženy přímo na spořicí účet a budou odtamtud reinvestovány. Pojistitel určuje míru návratnosti vaší investice. Dividendy si můžete vzít, kdykoli budete chtít.

Zásady životního pojištění: veřejné nebo soukromé zboží?

Bez ohledu na to, jaké druhy pojištění společnost prodává, všechna mají stejný základní cíl: chránit zákazníky před neočekávanými událostmi. Naproti tomu ostatní podniky jsou vedeny jako vzájemné pojišťovny nebo korporace.

Jeden model zahrnuje vlastnictví, zatímco druhý je více o daních. Pokud se například pojišťovna stane veřejnou, společnost vlastní akcionáři. Na druhé straně je vzájemná pojišťovna v plném vlastnictví jejích pojistníků.

Pokud je hlavním cílem firmy pokrýt své členy, uzavírá partnerství s firmou, která dělá totéž. Na druhé straně je primárním účelem veřejně obchodované společnosti ve prospěch akcionářů. Téměř všechny pojišťovací společnosti jsou veřejně obchodovatelné. V důsledku toho mnoho poskytovatelů životního pojištění poskytuje politiky bez účasti. Ale bohužel nejsou sami.

Účastnící se pojistná politika může udělat který z následujících: výhody a nevýhody

Účastnící se pojistná smlouva tedy může dělat co z následujících? Zde jsou úžasné důvody, proč byste měli zkusit mít účastnické pojištění:

#1. Vymyslete nový způsob vydělávání peněz

Nákup celého životního pojištění s účastnickým prvkem vám umožní vybudovat si další tok příjmů. Pokud má pojistitel silný rok, vyplatí se tento typ pojištění. I když nesplnili projekce pro všechny, řada společností zaujala proaktivní přístup k pravidelnému převádění zisků na své akcionáře. Každopádně si můžete přečíst, jaký typ životního pojištění generuje okamžitou peněžní hodnotu.

#2. Konkrétní částka by měla zvýšit nominální hodnotu zásad

Peníze, které získáte, můžete použít jako dividendu na nákup dalšího zaplaceného životního pojištění. To vám pomůže ušetřit peníze a zajistit, aby váš prospěch ze smrti měl větší hodnotu. Celé životní pojištění je univerzálnější než tento plán. Například nemusíte absolvovat proces upisování, abyste získali vyšší dávku smrti. Zjistěte, jaká je skutečná výše životního pojištění.

#3. Shromažďuje finanční hodnotu

Životní pojištění s funkcí peněžní hodnoty je otevřeno každému, kdo se chce připojit k programu. Když vložíte prostředky na tento bankovní účet, vaše výdělky jsou osvobozeny od daně. Máte okamžitý přístup k finančním prostředkům a můžete je utratit za cokoli chcete.

Jde o to, že celoživotní pojištění má svá pro a proti. Nyní pojďme zjistit některé z jeho četných nevýhod, včetně:

#4. Jsou drahé

Při účasti na celoživotním pojištění vzniká vyšší pojistné. Zatímco životní pojištění může být nákladné, náklady na účast v životních pojistných plánech jsou vyšší než u termínovaného životního pojištění. Může to stát pětkrát až patnáctkrát tolik. Může být užitečné vědět, jaké jsou náklady na vyhýbání se pojištění.

#5. Zaručují dividendy

V závislosti na pojistiteli se návratnost pojistné smlouvy může lišit. Pojišťovny budou odškodňovat zákazníky v závislosti na jejich vlastních výsledcích. Pokud si společnost vede dobře, obdržíte větší výplatu. Výplata, kterou jste nedostali, je velmi pravděpodobná, protože jste nesplnili ostatní požadavky.

Závěr

Pokud chcete dosahovat ročních výnosů, investujte do plánu životního pojištění. Pokud chcete později zvýšit prospěch ze smrti, je to skvělá volba. A ano, přestaňte přemýšlet o tom, že účastnická pojistná smlouva může udělat následující.