Jak vyrobit šestiúhelníkovou polstrovanou matraci pro ohrádku

V tomto návodu se dozvíte, jak vyrobit šestihrannou polstrovanou matraci do ohrádky. Kroky jsou snadné a jednoduché. Přečtěte si další informace.

Postup, jak vyrobit šestihrannou polstrovanou matraci do ohrádky

Nyní, když máte své materiály, je čas začít vyrábět šestihrannou polstrovanou matraci pro vaši ohrádku.

Krok 1. Přeložte jeden z kusů látky na polovinu tak, aby byly pravé strany k sobě. Šijte přímou čáru podél okraje pomocí čtvrtpalcového přídavku na švy.

Krok 2. Ujistěte se, že provádíte zadní steh na obou koncích švu. Nyní máte kus, který je šest palců široký a jak dlouho je vaše látka. Tento postup opakujte s dalšími třemi kusy látky.

Krok 3. Nyní byste měli mít čtyři kusy, které jsou šest palců široké podle délky vaší látky. Uspořádejte je do tvaru šestiúhelníku se dvěma díly na každé straně a jedním uprostřed. Připněte je na místo.

Krok 4. Sešijte díly k sobě pomocí čtvrtpalcového přídavku na švy a zadního stehu na obou koncích švu. Nyní máte pro svou ohrádku polstrovanou matraci ve tvaru šestiúhelníku!

Můžete dát matraci do ohrádky?

Ne, nemůžete dát matraci do ohrádky. Ohrádka je pro děti na hraní a matrace není pro děti bezpečná. Bylo by nebezpečné, kdyby spadli z matrace a udeřili se do hlavy. Do ohrádky můžete dát přikrývky nebo polštáře, ale ne matraci.

Může dítě spát v balení a hrát si bez matrace?

Pokud jde o dětský spánek, jednou z nejčastějších otázek rodičů je, zda jejich dítě může nebo nemůže spát v batohu bez matrace. Odpověď na tuto otázku závisí na několika faktorech, včetně věku a velikosti vašeho dítěte a také na typu balíčku n play, který používáte.

Obecně řečeno, děti do šesti měsíců by neměly spát ve vaně bez matrace. Je to proto, že se stále vyvíjejí a potřebují další podporu, kterou poskytuje matrace.

Pokud je však vaše miminko starší než šest měsíců a dobře spí ve smečce i bez matrace, není na škodu mu to nechat. Nezapomeňte pravidelně kontrolovat pevnost vycpávky, abyste se ujistili, že stále poskytuje dostatečnou podporu.

Pokud používáte pack n play s nakloněným spaním, je obzvláště důležité použít matraci, která zajistí oporu hlavy a krku vašeho dítěte. Jinak by se u nich mohla rozvinout polohová plagiocefalie nebo syndrom ploché hlavy.

Můžete dát matraci do ohrádky?

Matrace jsou poměrně velké, takže možná budete mít problém jednu do ohrádky vejít. Matrace by také pravděpodobně vypadla z kotce, protože je navržena tak, aby držela děti uvnitř, nikoli předměty.

Pokud se ocitnete s extra plnohodnotnou matrací a potřebujete něco, na čem by vaše dítě spalo, pak možná zvažte nákup nebo stavbu nějakého typu postýlky?

Do postýlky můžete dát matraci jakékoli velikosti! A konečně, pokud vše ostatní selže, existuje to, čemu se říká „hrací dvůr“, který má více panelů, které se spojují dohromady, místo aby byly spojeny tyčemi, jako jsou ty, které se používají ve standardních ohrádkách.

Hřiště se dodávají s matracemi, ale obvykle jsou velmi tenké a chatrné ve srovnání s běžnými postelemi a poslouží jako dočasné ubikace, dokud z nich vaše dítě nevyroste.

Jak uděláte ohrádku pohodlnou?

Jedním ze způsobů, jak udělat ohrádku pohodlnější, je přidat nějaké měkké materiály, jako je přikrývka nebo deka. Kolem ohrádky můžete také umístit polštáře, abyste vytvořili polstrovanou oblast, ve které může vaše dítě sedět nebo ležet.

Máte-li extra velkou ohrádku, zvažte umístění malé matrace do ní místo přikrývek a polštářů. To pomůže udržet vaše dítě v bezpečí a pohodlí, když si hraje v kotci.

Dalším způsobem, jak učinit ohrádku pohodlnější, je přidání hraček a dalších zábavných předmětů. Vaše dítě si bude užívat hraní s panenkami, auty nebo jakýmkoli jiným typem hraček, které podporují bádání a představivost. Přidáním pestrobarevných předmětů nebo zrcadel do ohrádky se zabaví i vaše ratolest.

Jaké jsou další důvody, proč by se rodiče mohli rozhodnout použít ohrádku?

– Někteří rodiče zjistili, že hraní s dítětem v omezeném prostoru pomáhá urychlit proces učení na nočník.

– Pokud jste rodič v domácnosti, používání ohrádky vám může poskytnout tolik potřebnou přestávku během dne.

– Někteří rodiče používají kotce jako způsob, jak převést své dítě ze spánku v postýlce na spaní v posteli. To se obvykle provádí, když je dítěti kolem šesti měsíců.

Existuje mnoho různých důvodů, proč se rodiče mohou rozhodnout používat ohrádku, a potřeby každé rodiny se budou lišit. Nakonec je na rodičích, aby rozhodli, co je pro jejich dítě nejlepší!

Kdy bych měl přestat používat ohrádku?

Většina dětí je připravena přestat používat pera ve věku 18 až 24 měsíců. Pokud se však vaše dítě v tomto věku stále snaží lézt po stranách, můžete zvážit prodloužení jeho pobytu v něm o dalších zhruba šest měsíců.

Je důležité poznamenat, že někteří rodiče se rozhodli držet své děti v kotci, dokud nenastoupí do školy, protože se tak cítí bezpečněji a bezpečněji po celý den.

Jaká bezpečnostní opatření bych měl u své ohrádky dodržovat?

– Udržujte všechny šňůry mimo dosah, aby se s nimi vaše dítě nepokoušelo hrát nebo si je strkat do úst.

– Vyhněte se nákupu použitých per na stránkách jako Craigslist, pokud je nezískáváte od někoho, kdo vás osobně zná (tj. rodinný příslušník). Předejdete tak potenciálním nehodám způsobeným rozbitými, opotřebovanými částmi pera, které by mohly při dotyku vést ke zranění.

– Ujistěte se, že je pero umístěno v otevřeném prostoru vašeho domova, kde je dostatek prostoru pro pohyb vašeho dítěte. Pokud je to příliš stísněné, vaše dítě se může cítit omezeně a začne se rozčilovat.

– Často kontrolujte, zda na nábytku uvnitř kotce nejsou žádné ostré hrany, o které by se vaše dítě mohlo zranit, kdyby se na něj pokusilo vylézt.

– Dejte do kotce nějaké hračky přiměřené věku, abyste své dítě povzbudili ke hře. Pokud používáte ohrádku pro více dětí, ujistěte se, že hračky jsou určeny pro starší děti, aby se vaše dítě jimi neudusilo nebo neuvízlo v malých otvorech.

Nejdůležitější je dávat pozor ve chvílích, kdy si vaše dítě hraje v ohrádce, aby mohlo být vždy v bezpečí! Trvá jen jednu sekundu, než se stane něco špatného z nedbalosti, takže buďte neustále ve střehu.

Pokud si nejste jisti, vyjměte své dítě z kotce a dejte je někam jinam, kde je budete mít pod dohledem. Pamatujte, že bezpečnost vašeho dítěte je vždy na prvním místě!

Jak zavřete bezpečnostní ohrádku?

Dětská ohrádka na prvním místě má západku, kterou je třeba zajistit pomocí přiloženého nástroje. To vám umožní uzavřít zip a uzavřít pero, aby do něj nikdo nemohl vstoupit ani vystoupit.

Při opětovném otevírání se ujistěte, že před zipem něco není, protože by vám to mohlo zabránit v úplném rozepnutí a následné neschopnosti dostat se do pera sami!

Smyslem těchto kotců je udržet děti v bezpečí, když jsou uvnitř, ale také umožnit rodičům snadný přístup dovnitř a ven!