Jak vyrobit potah matrace do ohrádky

V tomto příspěvku na blogu si ukážeme, jak vyrobit potah matrace ohrádky. Potah matrace je důležitý pro ochranu matrace před tekutinami, skvrnami a jinými nehodami, které se mohou stát v jeslích nebo při cestování s dětmi.

Potřebné materiály jsou starý list (nemusí být velký), nůžky, měřicí páska, šicí stroj (volitelně) a nit. Pro tento projekt budete také potřebovat elastické pásky, ale pokud nemáte žádné po ruce, silná stuha bude stačit.

Výroba potahu na matraci ohrádky

Pokud bude vaše dítě spát v ohrádce, je důležité, aby jeho matrace byla čistá a bezpečná. I když se nejbezpečnější variantou může zdát jen nákup náhradního potahu matrace ohrádky, který odpovídá vašemu současnému, můžete snadno vzít věci do vlastních rukou s některými základními šicími potřebami.

Zde jsou tři jednoduché kroky, jak si snadno vyrobit potah matrace do dětské ohrádky

#1. Prvním krokem je přeložení každého listu na polovinu tak, aby šířka obou kusů měřila 18″.

#2. Dalším krokem je vystřihnout z přeložených okrajů dva kruhy o průměru 20″. Na vnějším okraji každého kruhu vystřihněte čtyři zářezy.

#3. Protáhněte tyto štěrbiny, až se setkají ve středu zadní strany kruhu, a poté je pevně svažte provázkem nebo stuhou. Tento postup opakujte pro všechny 4 rohy.

#4. Nakonec kolem matrace zastrčte přebytečnou látku.

Je matrace Dream On Me bezpečná?

Dream On Me je dnes jednou z nejoblíbenějších značek matrací. Jsou také známé výrobou nafukovacích postelí s některými skvělými funkcemi, do kterých se vejdou děti až do věku pěti let.

Jednou z nejlepších věcí na jejich produktech je však to, jak byly testovány a schváleny GREENGUARD® Laboratories, Inc., organizací, která certifikuje zelené materiály používané v prostředí pro spánek dětí.

To znamená, že splnil dostupné bezpečnostní požadavky při zvažování těkavých organických sloučenin (VOC), včetně limitů pro formaldehyd, stejně jako protokolů testování kvality vnitřního ovzduší pro nízké chemické emise do vnitřních prostor, kde si děti hrají a hrají si každý den. Produkty Dream On Me jsou tedy pro vaše dítě rozhodně bezpečné.

Je matrace Hiccapop Pack And Play bezpečná?

Hiccapop je nafukovací matrace, která poskytuje extra pohodlí. Je vyrobena z měkké paměťové pěny, je voděodolná, hypoalergenní a splňuje všechny bezpečnostní normy, takže se na ni dá při použití s ​​dětmi zcela spolehnout.

Je také dostatečně malý na to, abyste jej mohli nosit v kufru, takže můžete mít pro své miminko nebo dítě pohodlné místo na spaní, ať jsou kdekoli – ve vašem letním domě, v autě na dlouhé rodinné výlety atd.

Můžete do balíčku N Play vložit podložky pod matrace?

Aby byl Pack N Play pohodlnější na spaní, nikdy nepřidávejte na spodní část hřiště vycpávky. Většina výrobců navíc nedoporučuje přidávat jakékoli doplňkové matrace nebo potahy matrací.

Jediným bezpečným způsobem, jak zvýšit úroveň pohodlí pack n‘ play, je přidat útulné prostěradlo, jako je toto, které poskytne čistý a měkký povrch, aniž by přidávalo příliš velký objem, aby miminko nebo dítě mohli pohodlně spát ve svých hřiště.

Jak přiměju své dítě, aby si šlo spát v balíčku N Play?

Děti se nerodí s vědomím, jak spát. Musí se to naučit! Může chvíli trvat, než si vaše dítě zvykne spát ve své smečce a hrát si, ale nakonec tam bude spát bez problémů.

Zde je několik nápadů, které vám mohou pomoci, jak vaše novorozeně zvyknout na myšlenku spánku v nové posteli:

Můžete je umístit na matraci uvnitř batohu a zajistit, že je kolem nich vše v bezpečí, a zároveň zajistit, aby byly dostatečně pohodlné.

Některá miminka si toto přechodné období, kdy vidí maminku nebo tatínka vedle sebe, mohou užít, dokud se nebudou sama cítit bezpečněji během spánku. Můžete postupně zvětšovat vzdálenost mezi vámi a pustit, jakmile budete vědět, že věci jdou dobře.

Někteří rodiče rádi používají bílý šum nebo jiné uklidňující zvuky, které by mohly pomoci dítěti uklidnit se, pokud má problémy se spánkem ve své smečce nebo hře.

Můžete je také zkusit zavinout během zdřímnutí, dokud nebudete vědět, že je v pořádku, aby se vaše děťátko pohybovalo samo, a přitom se stále cítil dostatečně bezpečně a pohodlně, aby mohl dobře spát.

Potřebujete voděodolný kryt pro Pack N Play?

Matracová podložka/ochrana pack n play pomůže zabránit promáčení matrace z jakéhokoli druhu protečení – ale stále můžete chtít pod ni umístit voděodolnou podložku jako dodatečné opatření pro klid duše, pokud ji nechcete. tekutiny z mokré pleny, například aby prosákly nebo způsobily poškození vaší hlavní matrace.

Můžete také použít voděodolnou podložku, pokud si myslíte, že vaše dítě bude během spánku hodně plivat.

Jak čistíte pletivo ohrádky?

Nejprve vybalte vše z vnitřku ohrádky. Umístěte ohrádku na voděodolnou podložku nebo venku na tvrdý povrch. Umístěte ji na místo, které nebude ovlivněno případným únikem vody z ohrádky během procesu čištění.

Přidejte vodu a mýdlo do kbelíku a dobře promíchejte. Použití příliš velkého množství mýdla ztíží vypláchnutí všeho ze síťky – nemluvě o zanechání zbytků, které přitahují více nečistot a skvrn.

Namočte houbu do čisticího roztoku, dokud nebude dobře nasycená, a poté ji lehce vyždímejte, abyste odstranili přebytečnou vlhkost

Začněte čistit síťovinu tak, že položíte houby zády k sobě, jednu na každou stranu síťoviny. Vyčistěte obě strany současně, přičemž houbičky pohybujte unisono.