Jak sklopit sedadlo kočárku Graco

Není vždy snadné najít místo, kde byste mohli změnit své dítě, když jste venku. Pokud máte kočárek Graco, může to být ještě těžší! Možná si myslíte, že se sedadlo pro vaše dítě nakloní dostatečně daleko, ale jak to víte? Tento blogový příspěvek ukáže, jak sklopit sedačku kočárku Graco tak, aby byla v úhlu vhodnějším pro napínání nebo krmení.

Jak vložit autosedačku do kočárku Baby Trend

Vždy je dobré zajistit, aby vaše dítě v kočárku sedělo co nejpohodlněji. Čím pohodlnější, tím lepší!

Autosedačky lze použít s mnoha různými typy kočárků a jsou k tomuto účelu dodávány s adaptéry. K použití autosedačky na kočárku Graco budete potřebovat adaptér na autosedačku Graco a je dobré zjistit, jak na to.

Autosedačku můžete do kočárku vložit následujícím způsobem:

Vyhledejte adaptér na jedné straně autosedačky. Připevňuje se pomocí paže, která se houpá nahoru, když zatáhnete dolů uvolňovací páčku.

Najděte na kočárku Graco adaptér a připevněte jej páčkou. Zvedněte autosedačku, abyste mohli pod ní sejmout základnu. Dávejte pozor, abyste se při tom nepřevrhli!

Srovnejte, jak jsou konektory proti sobě, a přitlačte je k sobě, dokud nezaklapne. Otočte potah autosedačky a vložte jej do kočárku. Ujistěte se, že jste zajistili postroj kolem dítěte, abyste ho chránili před jakýmikoli pády nebo zraněními při jízdě!

Kroky při sklápění autosedačky Graco

Umístěte kočárek Graco na rovný povrch a odstraňte všechny předměty, které by mohly překážet v ležení. Otevřete kočárek na celou délku.

Vyhledejte dvě tlačítka na obou stranách v dolní části jednoho nebo obou držadel (v závislosti na tom, jak starý je váš model). Vlevo najdete jeden pro sklápění a jeden napravo pro jeho vrácení.

Palcem zatlačte na každé tlačítko a současně je uvolněte. Sedadlo by nyní mělo být tak, jak chcete!

V případě potřeby vraťte kočárek do zavřené polohy opětovným stisknutím obou tlačítek v pořadí, v jakém byly stisknuty dříve. Uložte kočárek zpět do jeho původní polohy.

Instalace autosedačky Baby Trend Expedition

Otevřete zadní dveře svého vozidla a umístěte je tak, abyste mohli pohodlně dosáhnout na dětské pojistky na obou stranách autosedačky.

Horní popruh by měl vést pod oběma pažemi, přes jedno rameno, zpět pod oběma pažemi, než přejde přes druhé rameno. Spodní popruh by měl probíhat mezi nožičkami dítěte a nahoru, aby se setkal s horní částí na zádech.

Zatáhněte pevně na obou koncích bezpečnostního pásu, aby bylo dítě pevně zajištěno na místě, pokud potřebujete pomoc, požádejte někoho, aby vám jej pomohl utáhnout, nebo zavolejte profesionálního instalatéra!

Základna Baby Trend EZ Flex Loc

Spodním popruhem spony spusťte spodní část dítěte a poté nahoru, abyste se setkali s horní částí jeho zad. Umístěte horní část stejného bezpečnostního pásu vpředu mezi nožičky dítěte a na obou koncích ho pevně přitáhněte, aby v něm byl pevně zajištěn.

Horní postroj by měl být nasazen přes jeho hruď, přičemž by měl být stále dostatečně volný, aby mohl volně dýchat. Pokud ne, utáhněte, dokud nebude přiměřeně pohodlné.

Co je sedačka do kočárku Graco?

Kočárek Graco je typ kočárku, který lze nainstalovat na většinu hlavních modelů. Způsob sklápění sedadel závisí na tom, jak je model starý, ale obecně řečeno, buď budou mít dvě tlačítka v dolní části, nebo jedno tlačítko na každé straně těsně pod místem, kde se připojuje k řídítkům.

Instalace sedačky do kočárku Baby Trend Flex Loc

V tomto případě máme dětskou sedačku Baby Trend Flex Loc. Pro sklopení sedadla budete muset zatáhnout za obě jeho strany a zatlačit dolů k podlaze, dokud se nezajistí v poloze pomocí tlačítka umístěného na obou koncích pod místem, kde se spojuje s řídítky. Nyní jste připraveni k použití!

Instalace autosedačky Maxi Cosi Mico Max 30

V tomto příkladu máme autosedačku Maxi-Cosi Mico MAX30 nainstalovanou v rámu dětského nosiče, která je kompatibilní s mnoha kočárky včetně produktů Graco, jako je řada Zoom nebo model Scenera.

Chcete -li sklopit sedadlo vašeho dítěte, budete chtít jemně zmáčknout obě páčky poblíž jeho základny a současně tlačit dolů k podlaze, dokud nebude zcela sklopeno.

Tipy pro bezpečnost autosedaček pro kojence a batolata

Bezpečnostní pásy by měly být přiléhavé (ne příliš těsné!) Přes hrudník, ne pod paží nebo za zády. Popruhy postroje musí bezpečně přiléhat kolem ramen vašeho dítěte, aniž by v nich byly volné, aby sevřely kůži; v opačném případě by mohly vyklouznout ze spony, pokud dojde k nehodě!

Postroje by také nikdy neměly viset na krku dítěte, protože to může vést k uškrcení látky, která se mu postaví na bradu nebo obličej. Spony jsou navrženy tak, aby si i kluzké prsty mohly koupit, jak fungují.

Chcete-li nastavit, jak blízko je vaše autosedačka k sedadlu ve vozidle, použijte obě ruce najednou-dostatečně silně zatlačte na libovolnou stranu, abyste odemkli druhou stranu a poté ji posuňte dopředu nebo dozadu, jak chcete.