Jak vyrobit kojeneckou knihu návštěv

Jak vytvořit knihu návštěv pro miminko? Po odeslání pozvánek je čas začít přemýšlet o detailech miminka.

Jedním z nejdůležitějších aspektů je vytvoření návštěvní knihy, kterou budou podepisovat všichni vaši hosté.

Zde je několik tipů, jak si jej vyrobit:

– Vyberte album nebo knihu, která bude dostatečně velká, aby ji mohl podepsat každý.

– Rozhodněte se o designu obálky a/nebo stránek. Pokud jste kreativní, můžete použít kliparty, fotografie nebo dokonce vzorky látek!

– Pokud se chystáte zahrnout fotografii budoucí maminky, vyberte takovou, která není příliš pózovaná nebo formální. Nejlépe bude vypadat něco ležérního a přirozeného.

– Mějte k dispozici pera nebo fixy, kterými se mohou hosté podepsat (nejlépe v barvách, které odpovídají vašemu tématu).

– Zvažte připojení malých poznámkových lístků, aby na ně hosté mohli napsat svá přání přímo, aniž by museli používat inkoustové polštářky.

– Mějte způsob, jak knihu uložit, když se nepoužívá, jako je balicí papír nebo plastový obal. Pokud používáte papír, zvažte lepení na proužky lepenky podél každého okraje pro větší odolnost!

Jak vyrobit látkovou fotoknihu pro miminko

Existuje několik různých způsobů, jak vyrobit látkovou fotoknihu pro miminko. Nejběžnějším způsobem je použití online služby nebo softwaru k vytvoření fotoknihy.

Můžete také použít aplikaci pro tvorbu fotoalba v telefonu nebo počítači, nebo dokonce vytisknout fotografie a vložit je do běžného fotoalba. Ať už zvolíte kteroukoli metodu, zde je několik tipů, které vám pomohou vytvořit tu nejlepší látkovou fotoknihu pro miminko:

-Vyberte vysoce kvalitní fotografie, které budou vypadat dobře vytištěné.

-Vyberte fotografie, které reprezentují osobnost a zájmy vašeho dítěte.

– Zamyslete se nad rozložením knihy a nad tím, jak chcete, aby vypadala. Bude to chronologické nebo tematické?

– Buďte kreativní se svým designem! Přidejte ke svým fotografiím okraje, text a další ozdoby.

-Ujistěte se, že fotokniha je dobře svázaná a vydrží dostatečně dlouho na to, aby se předávala z generace na generaci.

Vytvoření látkové fotoknihy pro miminko je skvělý způsob, jak zachytit raná léta vašeho dítěte a uchovat vzpomínky, které vydrží po celý život. S těmito tipy určitě vytvoříte krásnou knihu, kterou se budete hrdě chlubit!

Mám vytvořit dětskou knížku?

Přemýšlela jsem o tom, že založím dětskou knížku pro mého syna. Ale upřímně nevím, jestli by to stálo za námahu, čas a peníze.

Je to něco, co ocení, až bude starší? Pomůže nám to zapamatovat si všechny jeho malé milníky na cestě? Nebo je to jen další věc, kterou rodiče jako já dělají, protože chtějí mít pocit, že jsou dobrými rodiči tím, že sledují své dítě – i když to jejich dítě ani trochu nezajímá?

Jsem tak zmatený! Po nějakém průzkumu uvádíme několik výhod a nevýhod, které vám mohou pomoci rozhodnout, zda je dětská knížka pro vaši rodinu vhodná či nikoli.

Výhody dětských knih:

Může to být skvělý způsob, jak zdokumentovat život vašeho dítěte. Od prvního okamžiku, kdy se usmáli, až po jejich první krůčky a slova – dětské knížky jsou plné vzpomínek, které si budete navždy uchovávat.

Může vám pomoci zapamatovat si důležité milníky. Jednoho dne, až bude vaše dítě starší, se bude rádo ohlížet na všechny ty úžasné věci, které ve svém životě udělaly!

Pro vás a vaše dítě to může být zábavný projekt, na kterém budete společně pracovat. Jak bude vaše dítě starší, může vám začít pomáhat s vyplňováním knihy přidáním kreseb, fotografií a zapisováním vlastních myšlenek.

Nevýhody dětských knížek:

Mohou být drahé. Pokud chcete kvalitní dětskou knížku, která vydrží roky, možná za ni budete muset utratit o něco více peněz, než byste chtěli.

Mohou být časově náročné. Vyplňování knihy a přidávání nových stránek každý měsíc vám může zabrat spoustu času – zvláště pokud máte v domě další děti! Možná se budete cítit pod tlakem, abyste se ujistili, že je vše perfektní, než se zase pustíte do života… což při výchově dětí není vždy možné!

Mohlo by se časem ztratit nebo poškodit (zejména pokud není správně skladováno). Pokud se s vaší dětskou knížkou něco stane, všechny tyto vzácné vzpomínky budou navždy pryč.

Pokud nebyly také digitálně zdokumentovány někde jinde! Dnes je k dispozici mnoho různých typů softwaru pro digitální scrapbooking, které vám umožňují vytvářet krásné stránky, jako jsou papírové albumy. Mohou dokonce nabídnout více funkcí než tradiční dětské knihy.

Jak napíšete zprávu do knihy?

Jedním ze způsobů, jak napsat zprávu do knihy, je použít záložku. K tomu budete potřebovat kus papíru a pero nebo tužku.

Nejprve papír přeložte napůl tak, aby byl rozdělen na dva sudé čtverce. Poté přeložte levý horní roh dolů do pravého dolního rohu.

Poté papír rozložte a nakreslete čáru z levého horního rohu do pravého dolního rohu.

Nakonec napište zprávu na řádek, který jste právě nakreslili. Nyní papír znovu složte tak, aby vypadal jako křídlo letadla.

Umístěte složený papír mezi stránky knihy, kde chcete, aby byla vaše zpráva skryta. Když někdo otevře vaši knihu, uvidí vaši zprávu!