Jak požádat o plenky na pozvání miminka

Tento blogový příspěvek vás naučí, jak požádat o plenky na pozvánce na miminko. Ať už je to vaše vlastní miminko nebo švagrová, jak víte, kolik plen si pořídit?

Jak to říct, aby si lidé nemysleli, že jsem hrubý, když se jich ptám? To vše jsou otázky, které máme v té či oné chvíli při plánování miminka. Tato příručka poskytuje skvělé tipy a triky, jak vhodným způsobem požádat o plenky.

Jak požádat o plenky na pozvánce na přehánění miminka

Pokud jde o etiketu plen, je třeba mít na paměti několik klíčových věcí. V první řadě byste na pozvánce na miminko nikdy neměli žádat o plenky.

To je považováno za extrémně neslušné, protože hosté pravděpodobně přinesou jiné předměty místo jednorázových plen. Pokud potřebujete plenky pro svůj nadcházející příjezd, počkejte až po skončení kojení a odešlete samostatnou žádost o pomoc. Tyto informace můžete také zahrnout do svého registru nebo webové stránky, pokud ji máte.

Jak žádáte o plenky v registru?

Mnoho lidí je zmateno tím, jak jeden požaduje plenky ve svém registru miminka. První věc, kterou doporučuji, je přidat je do vašeho seznamu.

V dnešní době mnoho obchodů, jako je Target, umožňuje zákazníkům přizpůsobit si své registry nejenom oblečení – včetně věcí, jako je nábytek, domácí potřeby atd. Pokud to vůbec není možné, položte požadavek na uličku jako na jakoukoli jinou položku pro miminko. .

V opačném případě stačí k žádosti o dárek přiložit poznámku s nápisem „plenky“. Pokud si přejete určitou velikost nebo typ plenky, nezapomeňte to uvést! To zajistí, že vám teta Suzie nedostane další balíček Huggies, když budete opravdu potřebovat Pampers.

A tady to máte. Vše, co potřebujete vědět o vyžádání plen od svých přátel a rodiny. Užijte si nadcházející sprchu a nezapomeňte se zásobit nezbytnostmi, než dorazí ten malý.

Má Babylist fond na plenky?

Babylist věří, že všichni rodiče by měli mít přístup k plenkám, které potřebují. A to je důvod, proč nabízejí plenkový fond, který pomáhá rodičům v nouzi získat plenky, které potřebují, aby jejich děti byly čisté a zdravé.

Pokud máte zájem požádat o jejich plenkový fond, vždy navštivte jejich webové stránky, kde najdete více informací o tom, jak se můžete do plenkového fondu zapojit.

Pokud si plenky nemůžete dovolit nebo pokud je vaše místní potravinová banka neposkytuje, obraťte se na Babylist. Pomáhají každému rodiči mít přístup k nezbytným pomůckám pro jejich dítě.

Kolik stojí plenky za týden?

To je otázka, kterou si klade mnoho rodičů a odpověď se může lišit v závislosti na značce plen, které se rozhodnete koupit.

V průměru však rodiče utratí za jednorázové plenky kolem 20–25 USD týdně. Tyto výdaje se mohou časem sčítat, takže je důležité hledat způsoby, jak ušetřit peníze za plenky, kdekoli je to možné.

Zde je několik tipů, jak ušetřit peníze za plenky:

Nakupujte ve velkém: Nákup plen ve velkém vám může z dlouhodobého hlediska ušetřit spoustu peněz. Hledejte nabídky v obchodech jako Walmart nebo Target, kde můžete získat balení 50-100 plen za zlomek ceny, kterou byste zaplatili, kdybyste je kupovali po jedné.

Vyzkoušejte látkové pleny: Pokud chcete za plenky ušetřit ještě více peněz, zvažte látkové pleny. Zpočátku to může být trochu problém, ale časem vám to může ušetřit spoustu peněz. K dispozici je mnoho různých typů látkových plen, takže proveďte průzkum a najděte možnost, která vám nejlépe vyhovuje.

Používejte jednorázové plenky pouze v případě potřeby: Pokud máte v domě další dítě nebo jiné miminko, které ještě není na nočník, zkuste jednorázové plenky používat pouze tehdy, když je potřebují. To pomůže snížit počet jednorázových plen, které musíte každý týden koupit.

Jak dlouho vydrží balení dětských ubrousků?

Balení dětských ubrousků může trvat jeden den až týden, v závislosti na použití. Pokud používáte jeden ubrousek na výměnu plenky, bude obvykle trvat asi tři dny, než se balení úplně spotřebuje. Pokud používáte několik ubrousků na každou výměnu plenky, balení by mělo vydržet asi týden.

Pokud máte novorozence nebo pokud vaše dítě chodí na nočník, pravděpodobně projdete více utíráním, protože bude častěji používat toaletu.

V takovém případě by bylo rozumné koupit větší balení dětských ubrousků, abyste je nemuseli tak často kupovat. Bez ohledu na to, jak často je používáte, mějte vždy po ruce balíček dětských ubrousků.

Vyprší platnost utěrek Huggies?

To je otázka, kterou si klade mnoho rodičů. Odpověď bohužel není jednoduchá. Ubrousky Huggies sice expirují, ale datum, kdy vyprší, závisí na řadě faktorů, včetně typu ubrousku a místa, kde jsou uloženy.

Obecně lze říci, že většina utěrek Huggies má životnost přibližně dva roky. To se však může lišit v závislosti na konkrétním typu utěrky.

Například ubrousky Ultra Soft mají delší životnost než jiné typy ubrousků Huggies – až tři roky. A pokud budete ubrousky skladovat na chladném a suchém místě, jako je tento, vydrží ještě déle.