Co jsou svatební šaty na trumpetu: Jsou pro vás?

Pokud jste zvědaví, co jsou svatební šaty na trubku, tuto siluetu lze definovat jako extravagantnější verzi klasických svatebních šatů s mořskou pannou. Níže také podrobněji popíšeme svatební šaty na trubku, abyste se mohli rozhodnout, zda jsou tyto svatební šaty pro vás ideální.

O šatech budete vědět vše, například jejich pohodlnost a jak je nosit, aby vám co nejlépe lichotily. A abyste se více seznámili s různými styly šatů, přečtěte si, jaké jsou různé typy svatebních šatů.

Co jsou svatební šaty na trubku: Jsou pro vás svatební šaty na trubku

Svatební šaty na trubku lze popsat jako královštější verzi slavné siluety mořské panny. Tyto šaty mají také vypasovaný živůtek, který se na lemu rozlévá, takže je ideální pro nevěsty, aby zdůraznily svůj tvar těla.

Protože tato silueta šatů není tak slavná jako klasické áčkové a plesové šaty ke svatebním šatům, oblékání svatebních šatů na trubku jistě udělá výpověď.

Pokud chcete sofistikovanou a elegantní estetiku pro svůj svatební vzhled, zvažte kontrolu trubek ve vašem svatebním butiku. Poté můžete se švadlenou probrat, jak změnit vybraný design šatů, aby vám co nejlépe lichotily.

Co znamenají šaty na trubku?

Svatební šaty na trubku snadno odlišíte od jiných stylů nebo siluet svatebních šatů, protože jsou vypasované od pasu k bokům, ale rozšiřují se kolem poloviny stehen. Proto je tvar podobný trubce a při nošení vytváří postavu přesýpacích hodin.

Svatební šaty na trubku jsou ideální pro nevěsty, které chtějí dlouhý vzhled, ale zachovávají si elegantní a elegantní vzhled. Takže pokud je vaše požadovaná estetika pro váš svatební styl sexy, ale elegantní, svatební šaty na trubku jsou pro vás ideální.

Jak vypadají šaty na trubku?

Svatební šaty na trubku ze samotného názvu vypadají jako trubka. Živůtek je vypasovaný od trupu k bokům a pro získání tvaru trubky se sukně rozšiřuje od poloviny stehen nositele.

Toto strategické umístění rozšíření umožňuje zvýraznění křivky pasu a dodává iluzi delších nohou. A protože se rozevlátá do půli stehen, nevěstám se snáze chodí ve svatebních šatech na trubku než ve svatebních šatech mořské panny.

Jaký je rozdíl mezi šaty na trubku a mořskou pannu?

Zkontrolujte, kde se šaty rozevírají

Svatební šaty na trubku jsou často přirovnávány ke svatebním šatům mořské panny. Bohužel je také snadné je zaměnit, protože oba mají vypasovaný živůtek, který se na lemu rozlévá.

Užitečným trikem, jak zjistit, zda jsou šaty svatebními šaty na trubku, jsou světlice do půli stehen. Na druhou stranu, svatební šaty s mořskou pannou se začnou vzpínat výše, obvykle kolem kolen.

Zkontrolujte kontrast mezi horní a spodní částí šatů

Dalším vodítkem je velikost samotné světlice. Zatímco trubka je považována za dramatičtější, kontrast mezi horní a spodní polovinou je patrnější ve svatebních šatech mořské panny.

U svatebních šatů na trubku je vzplanutí pozvolnější a ne tak náhlé. To vytváří sofistikovanější, ale všestrannější siluetu pro různá svatební témata.

Je Fit and Flare stejný jako Trumpet?

Do půlky stehen vs pod boky

Další svatební šaty, které jsou často přirovnávány ke svatebním šatům na trumpetu, jsou střihové šaty. Přiléhavé svatební šaty mají vypasovaný vršek, který se od samého názvu rozlévá.

Můžete však rozlišit padnoucí a rozevláté svatební šaty od svatebních šatů na trubku, protože sukně se rozlévá pod boky. Opět, pro srovnání, svatební šaty na trubku se začnou rozšiřovat do poloviny stehen.

Jsou svatební šaty vhodné pro vás?

Ale protože padnoucí a rozšířené šaty vzplanou výše, některým nevěstám mohou připadat lichotivější než svatební šaty na trubku. Můžete také zabránit tomu, aby vypasovaná část byla na boulích a hrbolech, které se vám nemusí líbit.

Jedinou nevýhodou svatebních šatů ve fitku a světlic je, že zdůrazňují hruškovitý tvar těla. Pokud nechcete přitahovat pozornost na své boky, můžete zvážit jiné siluety, jako jsou šaty v áčkové linii.

Přečtěte si prosím, jaký styl svatebních šatů pro můj typ postavy, abyste našli tu nejlichotivější siluetu pro vás.

Jsou svatební šaty Trumpet pohodlné?

Svatební šaty na trubku jsou pohodlnější než silueta mořské panny, protože světlice začíná do poloviny stehen. Navíc máte více prostoru pro pohyb nohou, protože není uchycený na kolenou.

Ale samozřejmě je důležité vybrat si správnou velikost svatebních šatů. Kromě toho si chcete procvičit chůzi a posadit se do svých trubek, abyste věděli, zda nejsou příliš těsné.

Jak vypadám dobře ve svatebních šatech na trumpetu?

  • Rozhodněte se pro bezešvé tvarované oblečení
  • Zvažte jinou barvu než bílou, podle toho, která nejlépe lichotí tónu vaší pleti
  • Cvičte správné držení těla
  • Noste pohodlné podpatky
  • Zkontrolujte další detaily, jako je výstřih, typ rukávu a zdobení
  • Nacvičte si nošení šatů
  • Nechte si vyzkoušet make-up a vlasy
  • Pořiďte si závoj správné délky

Závěr

A to je vše! Abychom zrekapitulovali, co jsou svatební šaty na trubku, jsou to šaty, které mají stejný rozevlátý tvar jako trubka.

Ve srovnání s šaty mořské panny se rozšiřují do půli stehen, takže jsou pohodlnější pro pohyb. Noste bezešvé tvarované oblečení a cvičte správné držení těla a v těchto šatech budete vypadat báječně.