Jak vyrobit domácí dětskou knihu z kartonového papíru

Jak vyrobit domácí dětskou knížku z kartonového papíru? Výroba domácí dětské knihy je skvělý způsob, jak ušetřit peníze a vytvořit jedinečnou památku pro vaše dítě.

Vše, co potřebujete, je kartonový papír, nůžky a lepidlo. Chcete-li začít, vystřihněte dvanáct kusů kartonového papíru, každý o rozměrech osm palců na jedenáct palců. Každý díl přeložte podélně napůl, takže máte celkem dvacet čtyři stránek.

Poté pomocí tužky lehce načrtněte rozvržení knihy pro miminko na první stránce. Zahrňte prostor pro fotografie, deník a další prvky, které chcete zahrnout. Jakmile budete se svým návrhem spokojeni, začněte stříhat a lepit stránky dohromady.

Pokud do své dětské knihy vkládáte fotografie, budete je muset oříznout na požadovanou velikost. Jakmile jsou všechny vaše stránky sestaveny, přidejte jakékoli ozdoby, které se vám líbí, jako je stuha nebo samolepky.

Nakonec napište svému dítěti sladký vzkaz na vnitřní stranu obálky a užijte si ohlédnutí za touto speciální knihou v nadcházejících letech!

Co píšete na přání pro miminko vtipného?

Existuje několik věcí, které můžete udělat pro to, aby vaše přání pro miminko bylo vtipné. Za prvé, můžete hrát z touhy nastávající matky. Pokud například jedla hodně zmrzliny, můžete napsat něco jako: „Doufám, že vaše dítě je sladké jako zmrzlina, kterou jste jedli!“

Můžete si také dělat vtipy o tom, kolik spánku noví rodiče ztratí, jakmile se narodí dítě. Další možností je dělat si legraci ze všech rad, které dostanou od přátel a rodinných příslušníků, kteří to myslí dobře.

Ať už se rozhodnete jít jakoukoli cestou, ujistěte se, že váš humor má dobrý vkus. Gratulujeme k nadcházejícímu příchodu!

Dalším skvělým způsobem, jak přidat na přání miminka trochu lehkosti, je učinit bezstarostnou předpověď o budoucnosti dítěte.

Můžete například napsat: „Vsadím se, že vaše maličkost bude příštím prezidentem Spojených států!“ nebo „Mám pocit, že z toho kluka vyroste světoznámý kuchař.“

Ať děláte cokoli, ujistěte se, že vaše zpráva pochází z místa lásky a vzrušení pro nové rodiče. Přejeme šťastný a zdravý porod!

Pokud hledáte něco ještě kreativnějšího, proč do své karty nezahrnout legrační limerick nebo haiku? To určitě přiměje rodiče k smíchu, zvláště když si to přečtou po tom krmení uprostřed noci.

Jen nezapomeňte, aby to bylo krátké a sladké, protože nechcete zabírat příliš mnoho času nových rodičů.

Ať už se rozhodnete jít jakoukoli cestou, ujistěte se, že váš humor má dobrý vkus. Gratulujeme k nadcházejícímu příchodu!

Co popřát někomu, kdo se chystá mít dítě?

To je otázka, kterou dostávám často a je to otázka, se kterou jsem dlouho bojoval. Pamatuji si, že když jsem byla těhotná se svým prvním dítětem, lidé se mě ptali, co chci, a já nic netušila.

Myslím, že to nejlepší, co můžete udělat, je jednoduše vyjádřit své nadšení z jejich blížícího se příchodu. To jim dává vědět, že je podporujete a jste za ně rádi, aniž byste na ně vyvíjeli jakýkoli tlak ohledně toho, co by měli nebo neměli dělat.

Jakmile miminko přijde, můžete mu také nabídnout jakoukoli pomoc – ať už jde o hlídání dětí, vyřizování pochůzek nebo jen to, že tam budete naslouchat.

Ať děláte cokoli, ujistěte se, že vaše záměry pocházejí z místa lásky a podpory. Noví rodiče potřebují veškerou pomoc, kterou mohou dostat, a někdy může znamenat velký rozdíl jen vědomí, že někdo jiný je v jejich rohu.

Máte nějaké další návrhy? Nechte je v komentářích níže!

Říkáte gratulaci při oslavě miminka?

Někteří lidé by možná řekli, že byste neměli blahopřát nastávající mamince na miminko, protože to má být překvapení, ale já si myslím, že je to naprosto v pořádku! Koneckonců, brzy bude mámou a zaslouží si všechna gratulace na světě.

Takže pokud se někdy zúčastníte oslavy miminka, nezapomeňte novopečené mamince poblahopřát! Ocení to víc, než tušíte.

Těhotenství je úžasné období v životě ženy a mělo by se oslavovat, jak uznáte za vhodné. Takže pokud chcete nastávající mamince poblahopřát k miminku, směle do toho! Určitě ocení vaše milá slova a přání všeho dobrého. 🙂 Děkuji za přečtení!

-Těhotné ženě by se mělo poblahopřát k miminku, protože je to radostná událost.

-Mnoho lidí si myslí, že byste neměli blahopřát nastávající mamince na miminku, ale já věřím, že je to v pořádku!

-Těhotenství je úžasné období v životě ženy a zaslouží si blahopřání.

-Pokud se účastníte novorozenecké oslavy, nezapomeňte novopečené mamince poblahopřát! Ocení to víc, než tušíte.

Co píšete jako nové dítě?

Nové miminko přináší do rodiny spoustu radosti. Je mnoho věcí, které můžete napsat do nové dětské knihy. Můžete napsat den, kdy se narodili, jejich porodní váhu a délku a další podrobnosti o jejich příjezdu.

Můžete také zahrnout fotografie a snímky z ultrazvuku. Jak vaše dítě roste, můžete do knihy přidávat milníky a vzpomínky. Je to skvělý způsob, jak sledovat vývoj vašeho dítěte v průběhu času!

Pokud hledáte něco osobnějšího, můžete svému dítěti psát dopisy po celý jeho život. Mohli byste se s nimi podělit o své naděje a sny nebo vyprávět zábavné historky z doby, kdy byli mladší. Je to skvělý způsob, jak vytvořit památku, kterou si vaše dítě může přečíst, až bude starší.

Bez ohledu na to, co se rozhodnete napsat, nové dítě je zvláštním přírůstkem do každé rodiny! Co zařadíte do dětské knížky? Podělte se o své nápady v komentářích níže!