Jak vyrobit dětské plenky naživo? Definitivní průvodce

Jak vyrobit dětské plenky živé? To je častá otázka novopečených rodičů. Přečtením tohoto článku se však dozvíte, jak na to.

Budete potřebovat:

– Balíček dětských živých plen

– Pár nůžek

– Tužka

– Pravítko nebo měřicí páska

– Průhledná balicí páska nebo lepicí tečky (volitelné)

Instrukce:

– Vyřízněte jeden palec podél horní části každé pleny, dávejte pozor, abyste neřezali příliš blízko okraje. To bude místo, kam vložíte nohy dítěte.

– Dále si tužkou označte, kde budete muset udělat další dva zářezy pro paže. Opět dávejte pozor, abyste neřízli příliš blízko okraje.

– Nakonec pomocí nůžek vystřihněte štěrbiny na pažích. Pokud chcete, můžete otvory pro ruce a nohy vyztužit průhlednou balicí páskou nebo lepicími tečkami. A to je vše! Plenky pro vaše miminko jsou nyní připraveny k použití.

Jak mohu získat slevu na plenky?

Existuje několik způsobů, jak získat slevy na plenky. Můžete se přihlásit k odběru kuponů od výrobce plen nebo prodejců. Můžete také hledat výprodeje a akce.

Někdy můžete najít slevy pomocí programu odměn. Nakonec můžete požádat přátele a rodinu o doporučení, kde najít nejlepší nabídky. Pomocí těchto tipů byste měli být schopni získat skvělé slevy na plenky!

Jakou velikost plen děti nejčastěji používají?

Nejoblíbenější velikost plen pro miminka je velikost tři. Následuje velikost čtyři a poté velikost pět. Nejméně oblíbenou velikostí plen jsou velikosti jedna a dvě.

Existuje několik důvodů, proč se rodiče rozhodují pro nákup větších velikostí plen. Jedním z důvodů je, že vydrží déle a poskytují větší savost pro použití přes noc nebo pro dlouhé jízdy autem.

Dalším důvodem je to, že některé děti mají alergie na určité značky plen, takže rodiče možná budou muset experimentovat s různými typy a velikostmi, než najdou perfektní padnoucí pro jejich dítě.

Ať už je důvod jakýkoli, je jasné, že rodiče milují možnosti, pokud jde o výběr správných plen pro jejich ratolesti.

Kolik plen každé velikosti dítě používá?

To je otázka, kterou si klade mnoho rodičů a neexistuje jedna definitivní odpověď. Každé dítě je jiné a bude používat plenky v různé míře.

Existuje však několik obecných pokynů, které vám mohou poskytnout představu o tom, kolik plen můžete očekávat v daný den nebo týden.

V průměru budou novorozenci používat 8 až 12 plen denně. Toto číslo se bude postupně snižovat, jak bude miminko starší a začne toaletu více využívat samo.

Kolem čtyř měsíců bude většina dětí mít šest až osm plen denně. A v době, kdy dosáhnou prvních narozenin, bude většina dětí potřebovat pouze čtyři až šest plen denně.

Jak používáte indikátor zvětšení velikosti pleny?

Většina lidí neví, jak správně používat indikátor velikosti plenky. Zde je rychlý průvodce:

-Indikátor se nachází na zadní straně pleny, v blízkosti horní části.

-Chcete-li zjistit, zda vaše dítě potřebuje větší velikost, jednoduše zatlačte na přední část plenky. Pokud máte pocit, že je plná nebo vypouklá, je čas posunout se o velikost nahoru.

Pokud si nejste jisti, zda vaše dítě potřebuje větší velikost, buďte opatrní a zvyšte velikost. Je lepší mít v plence trochu místa navíc, než protékat! Navíc se můžete vždy upravit podle potřeby.

Jak víte, kdy velikost plen Huggies?

Pokud vaše dítě neustále vlhne přes plenku, možná je čas na velikost. Plenky Huggies jsou dostupné ve velikostech pro novorozence, 0-18 liber, 18-38 liber a >gt; 38 liber Pokud si nejste jisti, jakou velikost vybrat, můžete vždy požádat o radu svého pediatra.

Dalším způsobem, jak zjistit, zda je čas na velikost, je kontrola usazení plenky. Manžety na nohy by měly těsně přiléhat kolem stehen dítěte, aniž by byly příliš těsné.

Mezi pasem a pokožkou vašeho dítěte by také neměly být žádné mezery. Pokud si všimnete jakýchkoli červených znamének na kůži vašeho dítěte od plenky, je to známkou toho, že je příliš těsná a měli byste velikost upravit.

Pokud si stále nejste jisti, Huggies má praktickou tabulku velikostí, která vám může pomoci vybrat tu správnou plenku pro vaše miminko. Stačí zadat váhu a výšku dítěte a o zbytek se postará tabulka. S plenkami Huggies si můžete být jisti, že vaše dítě bude vždy v pohodlí a suchu.

Tak tady to máte! Několik jednoduchých tipů, které vám pomohou zjistit, kdy velikost plen Huggies. Pokud máte nějaké dotazy nebo obavy, určitě se poraďte se svým pediatrem. Budou vám schopni pomoci najít perfektní plenky pro vaše nejmenší.

Kolik plen bude novorozenec používat?

Novorozenec spotřebuje asi šest až osm plen denně. To znamená, že projdete kolem 48 plen týdně a 192 plen za měsíc! Pokud používáte látkové plenky, budete potřebovat asi 24 výměn plen denně.

To jsou dvě až tři várky prádla každý den! Novorozenci procházejí spoustou plen, takže buďte připraveni. Před příchodem miminka si udělejte zásoby plen, abyste se nemuseli bát, že dojdou uprostřed noci.

Pokud používáte jednorázové plenky, budete je muset často kupovat. Dobrým pravidlem je koupit jedno balení týdně. Pokud používáte látkové plenky, budete je muset také často prát.

Dobrým pravidlem je mít po ruce pleny na dva až tři dny, abyste je mohli otáčet a mít vždy čisté zásoby. Bez ohledu na to, jaký typ plen používáte, buďte připraveni na spoustu změn!