Jak vrátit zpět ohrádku

Jak odepnout ohrádku? Vaše ratolest tedy přerostla ohrádku a je načase ji definitivně odložit. Ale jak to rozebrat?

Zde je podrobný návod, jak vrátit ohrádku zpět

#1. Nejprve odstraňte šrouby na základně každého panelu.

#2. Poté oddělte panely od sebe jejich tahem od sebe. Dávejte pozor, abyste si při tom neporanili ruce nebo prsty!

#3. Nakonec panely složte a uložte, dokud je znovu nebudete potřebovat. Gratulujeme – úspěšně jste zrušili ohrádku!

Používají už děti ohrádky?

Ne, miminka už ohrádky nepoužívají. Předpokládá se, že kotec vytváří prostředí podobné postýlce, ale bez všech jeho výhod. Ohrádky to mohou vašemu dítěti zhoršit, protože v kotci nejsou žádné bezpečné předměty, což znamená, že začnou žvýkat věci, jako jsou dráty a závěsy!

To by pro ně mohlo být nebezpečné a také by to znamenalo více práce pro rodiče, kteří nyní musí mít přehled o všem v jejich domě.

Děti potřebují kolem sebe spoustu podnětů, takže ano, pokud možno by měly spát pouze v postýlce nebo v kočárku, místo aby byly zavřené v těchto menších prostorách a kolem nich se nic zajímavého nedělo!

Jak udržujete balíček v teple?

Existuje několik věcí, které můžete udělat, abyste udrželi svůj balíček při hře v teple. Můžete použít ohřívač prostoru, položit na něj deku nebo jej umístit blízko zdroje tepla. Pokud používáte topidlo, dodržujte bezpečnostní pokyny a dávejte pozor na dítě.

Nechcete, aby byly příliš horké! A pack n play je také skvělé místo pro spaní pro novorozence, protože je malé a útulné. Je důležité se ujistit, že teplota v místnosti je pro ně příjemná.

Novorozenci by neměli spát při teplotách pod 65 stupňů nebo nad 74 stupňů Fahrenheita. Zajistěte také dostatek čerstvého vzduchu v místnosti. Děti potřebují dostatek kyslíku, aby rostly a správně se vyvíjely.

Je také důležité zajistit, aby bylo dítě oblečeno přiměřeně teplotě v místnosti. Můžete použít spací pytel nebo spací pytel, pokud je zima, a měli byste je oblékat pouze lehce, pokud je venku teplo.

Pokud potřebujete pomoci zjistit, jaký typ oblečení vaše dítě v daný den potřebuje, poraďte se s jejich pediatrem! Budou schopni posoudit, zda jim není příliš horko nebo příliš zima, a také vám doporučí vhodné možnosti oblečení podle toho, kde žijete a jak jsou staré.

Jaký je hmotnostní limit pro balíček n play?

Hmotnostní limit pro balíček n play je 30 liber. To znamená, že nejtěžší předmět, který lze umístit do batohu na hraní, aniž by došlo k jeho poškození nebo riziku zranění dítěte, by neměl přesáhnout 30 liber. Cokoli těžšího než toto může způsobit problémy se strukturální integritou výrobku a může představovat nebezpečí pro dítě.

Při používání pack n play vždy dodržujte hmotnostní limit stanovený výrobcem, protože překročení tohoto množství by mohlo mít neblahé následky. Vždy vezměte v úvahu, co dalšího se bude nacházet v blízkosti vašeho dítěte, když si hraje v jeho smečce n play; pokud jsou v blízkosti těžké předměty, které by se mohly strhnout na sebe, je nejlepší výrobek vůbec nepoužívat. Vybírejte moudře a zůstaňte v bezpečí!

Hry Pack n jsou skvělým způsobem, jak udržet vaše dítě v bezpečí a zabavit se, zatímco vy děláte věci kolem domu. S váhovým limitem 30 liber si můžete být jisti, že si tento produkt budou moci nějakou dobu užívat i ta nejbaculatější miminka.

Jen se ujistěte, že vždy dodržujete hmotnostní limit stanovený výrobcem, aby byla zajištěna bezpečnost. Pamatujte, že je lepší být v bezpečí, než litovat – zvláště pokud jde o vaše dítě! Šťastné rodičovství!

Jak mohu udělat ohrádku pohodlnější?

– Na dno kotce přidejte měkkou přikrývku nebo polštář.

– Pokud vaše dítě může stát, přidejte malý plot kolem vnějšího okraje kotce, aby se nepostavilo a nevypadlo.

– Umístěte do kotce nějaké hračky, se kterými si vaše dítě může hrát.

– Ujistěte se, že je zde dostatek prostoru, aby se vaše dítě mohlo pohodlně pohybovat.

Jak uzamknete strany balíčku a hrajete?

Chcete-li uzamknout strany balení a hrát, musíte použít uzamykací mechanismus. Uzamykací mechanismus se nachází v pravém dolním rohu balení a hrajte.

Chcete-li jej odemknout, zvedněte západku a vytáhněte zámky směrem ven. Jakmile jsou zámky uvolněny, zatlačte na každou stranu rámu, dokud nezapadne na místo. Nyní můžete svůj balíček složit a hrát!

Při balení balíčku a hraní se ujistěte, že jsou všechny dílky uvnitř. Zavřete zipy na obou koncích a zatlačte je na každé straně, dokud neuslyšíte, že zapadly na místo. Nyní je váš balíček a hraní připraveno! Výše uvedené kroky pomohou udržet vaše dítě v bezpečí při hraní a spánku uvnitř batohu a hraní.