Jak uvolnit popruhy dětské autosedačky

Jak uvolnit popruhy dětské autosedačky? Bezpečnost dítěte je pro rodiče vždy nejvyšší prioritou. Jedním ze způsobů, jak zajistit, aby bylo vaše dítě v autosedačce v bezpečí a pohodlí, je uvolnění popruhů.

Jak často kontrolujete, jak pevně jsou popruhy vašeho dítěte? Měli byste je často kontrolovat, jinak se vám může stát, že máte na rukou velmi nešťastné maličké. Zde je několik kroků, jak tyto popruhy uvolnit.

Kroky k uvolnění popruhů dětské autosedačky

Tento proces může být mnohem snazší pomocí těchto pěti jednoduchých kroků.

Krok 1: Nejprve uvolněte hrudní pás, který by měl být obecně v nejvolnější poloze.

Krok dva: Dále zatáhněte nahoru a dozadu za ramenní popruhy tak, abyste je odtáhli od krku vašeho dítěte.

Krok tři: Nyní uchopte obě strany spony a stlačte k sobě, dokud se z této polohy neuvolní.

Krok čtyři: Zatáhněte za volnou přezku, dokud mezi ní a trupem vašeho dítěte nezůstane asi palec vůle.

Nakonec utáhněte každý popruh pro nastavení délky tak, že je přiblížíte k sobě, přičemž budete moci vložit dva prsty mezi popruh a tělo vašeho dítěte.

Kde je uvolňovací tlačítko postroje na autosedačce?

Tlačítko pro uvolnění pásu na autosedačce je obvykle umístěno v zadní části opěrky hlavy.

Jak uvolníte spodní přezku autosedačky?

Spodní přezku autosedačky lze povolit stisknutím červeného tlačítka na boku a posunutím dolů. Pro utažení zatáhněte za toto místo, dokud neuslyšíte cvaknutí. Ujistěte se, že po utažení není pás prověšený, aby byla zajištěna bezpečnost vašeho dítěte.

Jak uvolňujete popruhy na autosedačce Graco?

Začněte zatažením za popruh ramenního popruhu v jeho spojovacím bodě blízko místa, kde se setkává s nosnou skořepinou autosedačky vašeho dítěte, poté zatáhněte dolů a dozadu ze stejného spojovacího bodu, když zvednete nahoru.

Po dokončení všech těchto kroků je zkuste znovu utáhnout nebo povolit, pokud vám stále připadají příliš těsné nebo volné pro pohodlí.

Pokud budete mít i nadále problémy s nastavením těchto částí vašeho produktu, kontaktujte prosím naši zákaznickou linku, abychom vám mohli poskytnout další pomoc, aby tato funkce fungovala správně pro vás a vaše nejmenší.

Jak přesunete spodní přezku na autosedačce Graco?

Přezku na spodní části autosedačky bude možná nutné upravit tak, aby vaše dítě sedělo výše.

Krok 1. Prvním krokem je protažení nastavovacího popruhu přes obě strany štěrbiny, aby se uvolnil, a poté zatáhněte za spodní část kovového kusu, dokud nedosáhnete požadované výšky.

Jakmile tuto rukojeť pustíte, zkontrolujte, zda je zajištěna na místě a nelze ji snadno uvolnit.

Krok 2. Zajistěte, aby popruhy nebyly příliš utažené nebo povolené pomocí seřizovacích svorek – pokud jsou dostatečně volné na to, aby se mezi nimi a klíční kostí dítěte daly alespoň jeden prst, utáhněte je; pokud je již nelze utáhnout vůbec (popruhy budou vypadat jako napnutá lana), před přechodem na poslední krok je mírně povolte.

Krok 3. Chcete-li přesunout přezky pod paží dítěte, ujistěte se, že polstrovaný materiál je plochý a na úrovni kovové přezky. Jakmile jsou popruhy utaženy do správného napětí, měli byste být schopni vložit jeden prst mezi popruh a rameno, když je zatáhnete z obou stran.

Krok 4. Tím zajistíte, že nezůstanou žádné zbytečné mezery nebo prostory, do kterých by se hlavička nebo krk dítěte při správném zapnutí zachytily – každá část jejich těla musí být zajištěna, aby nemohlo vypadnout, i když se pás uvolní během řízení.

Krok 5. Připoutejte dítě do autosedačky tak, že se ujistěte, že jazýčky spony procházejí štěrbinami na obou stranách najednou, než pevně zatlačíte, dokud nezaklapne.

Možná budete potřebovat pomoc dospělého, ale jen krátce; jinak by vaše ruce měly zůstat uvnitř smyčky na opasku obklopující plastový rám (nikoli látkové smyčky), když ji přetahujete nad hlavu a zapínáte k sobě.

Jak uvolňujete popruhy Britax?

Pásky Britax nejlépe povolíte stisknutím červeného tlačítka a zatažením zpět. Můžete také zatlačit na autosedačku a poté jemně vytáhnout. Tato metoda nebude fungovat, pokud je vaše dítě v poloze čelem ke směru jízdy, protože by mu to mohlo ublížit.

Jak nastavujete popruhy na kočárku Britax?

Nejprve otevřete přední madlo na kočárku. Poté budete muset stisknout tlačítko umístěné pod každou stranou sedáku pro snadný přístup při nastavování popruhů.

Jak nastavíte ramenní popruhy na Britax Marathon Clicktight?

Britax Marathon Clicktight má tři různé polohy opěrky hlavy. Chcete-li jej upravit mezi těmito úrovněmi, musíte vytáhnout tlačítko umístěné v horní části jedné strany a podle potřeby jej posouvat nahoru nebo dolů.

Britax má také dva nastavitelné popruhy v rozkroku, které lze prodloužit posunutím knoflíku mezi nimi nahoru.

Z bezpečnostních důvodů je však bude nutné umístit zpět dovnitř, aby při zapnutí netlačily na žaludek vašeho dítěte.

Jak mohu používat autosedačku Maxi-Cosi?

Autosedačky Maxi-Cosi se velmi snadno používají. Základní instalace je stejná jako u jakékoli jiné standardní sedačky po směru jízdy, existují však některé jedinečné funkce, které vám ji ještě usnadní.

Nosítko pro kojence Maxi-Cosi Mico AP lze nainstalovat se základnou nebo bez ní – inovace v dětských nosítkách, která zvyšuje pohodlí a komfort.

Při použití bez základny jednoduše zacvakněte nosič do spodních ukotvení LATCH vašeho vozidla (umístěných pod kterýmkoli z předních sedadel) nebo do vestavěného ukotvení horního popruhu vašeho auta, které se u většiny vozidel nachází za zadními opěrkami hlavy.

Po bezpečném připevnění utáhněte všechny řemeny podle návodu k použití přiloženého ke každému produktu Maxi Cosi. Mělo by dítěti přiléhat, ale ne příliš těsně.