Jak upevníte podsedák? Přečtěte si tuto příručku!

Jak upevňujete podsedák? Podsedák upevníte bezpečnostním pásem vozidla. Usazení závisí na tom, kam jste autosedačku umístili a zda je po směru nebo proti směru jízdy.

Ve většině případů byste měli před instalací autosedačky sklopit přední sedadla co nejvíce dozadu, abyste získali další prostor pro instalaci. Pokud to není možné, použijte srolované ručníky pod obě strany základny, které pomohou vyrovnat její umístění ve vaší jízdě.

Nebojte se ani provádět úpravy – pokud vám po první instalaci něco nesedí, úplně povolte všechny pásy a postroje, aby mohly volně klouzat – to také výrazně usnadňuje budoucí seřízení! Jakmile bude vše stabilní, utáhněte tyto popruhy.

Kdy může hlídat dítě déle než 30 minut?

Americká akademie pediatrů doporučuje, aby děti z bezpečnostních důvodů nestrávily v sedačce déle než 30 minut kdykoli během dne nebo noci, takže pokud si všimnete, že vaše dítě spí déle, než je tato doba, když sedí, může signalizovat problém s jejich polohou nebo úrovní pohodlí.

Jsou však chvíle, kdy každé dítě bude mít různé spánkové cykly a může si jen lehce zdřímnout, než se bude moci vrátit k herním aktivitám jako obvykle – jen si všimněte, jak dlouho bylo dítě vzhůru, a snažte se nestarat se o každou maličkost!

Jak poznám, že moje dítě přerostlo ze své autosedačky?

AAP doporučuje ponechat své dítě v autosedačce proti směru jízdy, dokud mu nejsou alespoň dva roky nebo nepřerostou požadavky na výšku a hmotnost pro jejich sedadlo.

Jakmile zjistíte, že je čas na výměnu, ujistěte se, že jste správně nastavili popruhy, aby postroj těsně seděl kolem těla vašeho dítěte, když sedí samo, aniž by se hrbilo. Můžete se také poradit s odborníkem, abyste zjistili, zda existují nějaké další známky připravenosti, jako je natažení rukou k nohám, když sedí.

Při přechodu z jednoho typu autosedačky na jiný (z dětských autosedaček na konvertibilní sedačky) nezapomeňte před přechodem do této nové sedačky nejen znovu nastavit popruhy, ale také zakoupit nové příslušenství, jako jsou hlavové opěrky nebo držáky na poháry vhodné pro batolata. sedadlo.

Jaký je hmotnostní limit pro dětskou autosedačku?

Hmotnostní limit dětské autosedačky je obvykle kolem 40 liber. To se liší od jedné značky k druhé, takže byste si měli vždy prostudovat návody ke své dětské autosedačce, než ji nainstalujete do vozidla a umožníte dítěti, aby ji mohlo používat jako svou jízdu.

Když dítě přeroste tento typ nosiče, může být přemístěno do konvertibilní bezpečnostní sedačky, která má vyšší hmotnostní limity (obvykle do 80-100 liber).

Průměrná délka života dětí, které zůstávají obráceny proti směru jízdy, dokud jim nejsou alespoň dva roky, je 52 měsíců (to jsou celé čtyři roky!). Toto číslo mějte na paměti při nákupu u přepravců!

Kdy vyměnit dětskou autosedačku?

Pokud je vaše autosedačka pro dítě příliš velká, možná budete chtít zvážit její výměnu. Můžete použít kabriolet směřující dozadu nebo přední, který má vysoký hmotnostní a výškový limit.

Tyto typy sedadel vydrží až do 50 liber (22 kg) a 40 palců (101 cm). Maximální doporučený věk pro použití dětské autosedačky jsou dva roky, ale někteří říkají, že v případě potřeby mohou být použity i déle.

Před přechodem na autosedačku po směru jízdy, jako je jiná konvertibilní autosedačka Graco, která také funguje jako posilovač, když dítě dosáhne hmotnosti 80 liber, je nejlepší postupovat podle pokynů výrobce, jak dlouho by měla zůstat v používání!

Kolik stojí autosedačky ve Walmartu

Začneme zde se základy, abyste věděli, jaké možnosti mají rodiče k dispozici. První věc, kterou byste měli vědět, je, že existují tři hlavní typy autosedaček: zády ke směru jízdy, čelem ke směru jízdy a podsedáky.

S každým z nich jsou spojena specifická pravidla, jak dlouho v nich může dítě bezpečně jezdit, než z nich vyroste. Mají také různá omezení výšky/hmotnosti na základě věku a úrovně vývoje vašeho dítěte v době, kdy dostanete jeho sedadlo.

Verze obrácené proti směru jízdy podporují děti od pěti liber až do 30 nebo 40 liber v závislosti na typu sedadla (některé jdou ještě výš). Čelní židle se pohybují v rozmezí od 22 do 65 liber v závislosti na typu sedadla, které kupujete.

Podsedáky mají nejmenší omezení, ale obvykle začínají na 40 librách a dosahují až 100 v závislosti na požadavcích na výšku/hmotnost vašeho dítěte z bezpečnostních důvodů, přičemž jsou ve vozidle nezávisle.

Jak se používá podsedák bez aretace?

Podsedáky jsou skvělým způsobem, jak zvýšit výšku vašeho dítěte, aby vidělo na palubní desku a mělo větší pocit bezpečí.

Neexistuje žádný důvod, proč byste jej neměli používat, ale mnoho rodičů může zjistit, že se nezajistí na autosedačce, protože neexistuje konkrétní pás, ke kterému by se mohli připevnit. Zde se hodí vědět, jak nainstalovat booster bez aretace!