Jak zavřít ohrádku

V tomto příspěvku na blogu se dozvíte, jak zavřít ohrádku. Když skončíte s používáním ohrádky, je čas odložit všechny dílky.

Postupujte takto:

Krok 1. Odstraňte všechna prostěradla a hračky z vnitřku pera. – Připněte jednu stranu na každém rohu síťované stěny a přehněte ji, abyste získali efekt plochého prostěradla na horní straně podložky matrace.

Krok 2. Nejprve sklopte obě strany a poté přejděte ke skládání nahoru (nebo dolů) po jedné polovině, dokud nebude vše znovu úhledně složeno na horní části matrace, jako když jste začínali bez mezer nebo otvorů mezi čímkoli jiným ! Bude to vypadat stejně úhledně, ale bez všeho toho nepořádku pod ním!

Krok 3. Vytáhněte nějaké klipy, pokud byly přiloženy k nákupu, abyste mohli uzavřít ty rohy, kde se stěny setkávají, abyste zabránili tomu, aby cokoli proklouzlo skrz strany nebo jakýkoli jiný otvor.

Pokud máte úložnou tašku, vraťte ji zpět a zasuňte každý roh ohrádky dovnitř se vším ostatním, než ji zavřete na zip pro bezpečné uložení!

– Umístěte všechna prostěradla, hračky a amp; příslušenství zpět do pera po dokončení skládání.

– Zip uzavřen, pokud je součástí nákupu.

– Uschovejte až do dalšího použití zavěšením na háky v místnosti nebo pomocí úložného prostoru pod postelí, je-li to požadováno, v závislosti na tom, jaký typ designu se nejlépe hodí tam, kde je k dispozici, abyste zajistili, že v obou případech nebude více nepořádku, než je nutné a způsobí poškození. čekání mezi použitími, jako je vnikání chyb do štěrbin atd.

Jak otevřete balíček pro hraní?

První věc, kterou budete chtít udělat, je sundat matraci, což lze provést stisknutím jedné z kovových tyčí na obou stranách. Jakmile je venku, složte každou nohu tak, aby byla zajištěna na místě.

Pokud má vaše hřiště kola, nyní by bylo vhodné je také umístit na správné místo. Sklopte všechny čtyři strany a zastrčte je, dokud nebudou vyčnívat žádné volné konce.

V tomto okamžiku stačí zatáhnout za oba popruhy rovnoměrně, dokud se celý balíček n play neotevře! Možná budete potřebovat někoho dalšího, kdo vám pomůže s držením nebo rozebíráním věcí, v závislosti na tom, jak těžký je váš konkrétní model.

Jak složíte balíček Chicco pro hraní?

To je otázka, kterou nám položilo mnoho našich přátel a rodiny poté, co jeden dostali jako dárek. Ačkoli byl proces skládání jednoduchý, nebylo to něco, co jsem předtím viděl, takže chápu, proč mohou být lidé zmateni, jak to udělat.

První věc, kterou musíte udělat, je ujistit se, že jsou všechny čtyři nohy zajištěny na svém místě, a poté sundat kočárek z horní části hřiště (na každé straně by měly být tři popruhy).

Dále zatáhněte za obě strany středové tyče (kde vaše dítě spí), dokud se nezajistí ve vzpřímené poloze; nyní by v tomto bodě měly zůstat stát pouze dva takty. Ty budou fungovat jako panty pro sklopení každého bočního panelu, který se nakonec stane spodní částí hřiště.

Pro sklopení každé nohy zatlačte na obě tlačítka (umístěná nahoře uprostřed každého panelu) a zatáhněte za jednu stranu nahoru, dokud neuslyšíte cvaknutí; tím se zajistí, že bude zajištěn na místě.

Nakonec pomocí nohy zatlačte na jeden závěs tyče a zároveň tlačte vpřed mírnou silou; pokračujte v tom po celém obvodu balíčku n play, dokud nebude zcela složen naplocho pro účely skladování nebo přesunu.

Potřebujete Pack N Play s úložištěm?

Pack N Play s úložným prostorem je ideální pro každého rodiče, který potřebuje trochu místa navíc. Postýlka se rychle rozloží a má přístup k dítěti přes dvě síťovaná okna. Po stranách jsou také kapsy, které obsahují hračky, svačiny, plenky a ubrousky – dokonce je zde místo pro váš mobilní telefon!

Tato postýlka je skvělá, protože můžete vše uložit na jednom praktickém místě a přitom mít snadný přístup v případě potřeby.

Funguje dobře doma i na cestách; použijte jej ve svém obývacím pokoji nebo jej vezměte na kempování! S tímto produktem nebudete zklamáni; mnoho rodičů si koupilo další poté, co je použili z první ruky (a jsou cenově dostupné).

Nezáleží na tom, zda potřebujete plnohodnotné ložní díly, jako jsou prostěradla a nárazníky, nebo pokud hledáte cestovní ložní prádlo, jako je korbička, toto je produkt, který si můžete koupit. Dodává se se vším kromě kuchyňského dřezu – doslova!

Jak uzamknete balíček a hrajete stranu?

To je častá otázka, kterou má mnoho nových rodičů. Uzamčení boku batohu a hraní má několik výhod, ať už se snažíte udržet spící dítě uvnitř nebo venku.

Zabraňuje dětem přelézat bez dozoru a pomáhá je zadržet, když jsou vzhůru, takže můžete dělat věci kolem domu a přitom je mít neustále pod dohledem.

Zde je návod, jak uzamknout stranu batohu a hrát: Nejprve zjistěte, kde se každý uzamykací mechanismus nachází po stranách vaší postele, a to tak, že oběma rukama mírně nadzvednete jen jeden roh.

Plast by měl „zacvaknout“ na místo nad ním, jakmile je řádně uzamčen, aby bylo zajištěno, že vše zůstane z bezpečnostních důvodů na místě.

Za druhé, vezměte dva prsty z každé ruky a jemně je přitáhněte k plastovému rámu postele. Jakmile uslyšíte lehké „cvaknutí“, znamená to, že váš web je nyní uzamčen a nebude se pohybovat, dokud nebude znovu odemčen.

To zajišťuje, že obě strany jsou vždy v bezpečí, když se snažíte úplně zadržet nebo udržet děti venku.