Jak složíte ohrádku Evenflo s látkovou stěnou

V tomto návodu se dozvíte, jak složit ohrádku Evenflo s látkovou stěnou. Postup je velmi jednoduchý, jakmile se do toho pustíte.

Postup, jak složit ohrádku Evenflo s látkovou stěnou

– Nejprve musíte odstranit všechny hračky a další předměty z ohrádky.

– Jakmile je to hotovo, můžete začít skládat látkové stěny. Začněte jednou stranou a složte ji směrem ke středu ohrádky.

– Pak udělej to samé s druhou stranou. Jakmile jsou obě strany složené, můžete začít skládat spodní část ohrádky.

– Opět začněte jednou stranou a přeložte ji směrem ke středu. Poté opakujte s druhou stranou. Jakmile jsou obě strany složené, můžete ohrádku zvednout a přenést ji tam, kam potřebujete.

– To je všechno! Skládání ohrádky Evenflo s látkovými stěnami je velmi jednoduché, jakmile se na to dostanete. Než začnete skládat, nezapomeňte zevnitř odstranit všechny hračky a další předměty, aby vše zůstalo pěkné a čisté.

Jak zavřete balíček a hrajete?

Chcete-li zavřít balíček a hrát, musíte nejprve složit strany. Jakmile jsou strany složené, budete muset zatlačit na horní část, dokud nezapadne na místo.

Nakonec se budete chtít ujistit, že zamykací mechanismus je aktivován zatlačením na páku. Pokud je vše uzamčeno na svém místě, váš balíček a hra by měly být uzavřeny a připraveny k přepravě.

Jak rozebíráte ohrádku?

Zde jsou kroky, které budete muset dodržet:

Nejprve odstraňte všechny hračky nebo jiné předměty, které mohou být uvnitř ohrádky. Jakmile je prázdný, odšroubujte všechny šrouby, které drží panely pohromadě. S uvolněnými panely byste měli být schopni ohrádku složit a uložit ji, dokud ji nebudete znovu potřebovat.

Jak zavřu hrací plochu Skip Hop?

Chcete-li ohrádku Skip Hop zavřít, nejprve sklopte strany. Poté zatlačte horní lištu dolů, dokud nezapadne na místo.

Nakonec zvedněte rukojeť, abyste se ujistili, že je ohrádka zamčená, než necháte své dítě samotné. Pro větší bezpečnost je ve spodní části ohrádky také vestavěný zámek. Chcete-li jej použít, jednoduše jej otočte doleva, dokud nezapadne na místo.

Jak odstraníte dětskou ohrádku?

Nejprve budete chtít odstranit všechny hračky nebo jiné předměty, které jsou uvnitř ohrádky. Jakmile je vše vyčištěno, můžete začít rozebírat rám pera.

Většina ohrádek bude mít nějaký druh šroubu nebo západkového systému, který drží rám pohromadě. Jakmile odstraníte všechny šrouby nebo západky, měli byste být schopni rám snadno rozebrat a složit pro uskladnění.

Nakonec všechny látkové části ohrádky před uložením vyperte v horké mýdlové vodě. Dodržováním těchto jednoduchých kroků můžete snadno rozebrat a uložit ohrádku svého dítěte, když se nepoužívá.

Jak uděláte ohrádku stabilní?

Existuje několik věcí, které můžete udělat, abyste se ujistili, že je vaše ohrádka stabilní. Nejprve se ujistěte, že je země v místě, kde stavíte ohrádku, rovná. Pokud tomu tak není, použijte nějaké bloky nebo knihy k vyrovnání.

Za druhé, pokud používáte předem vyrobenou ohrádku, zkontrolujte všechny spoje a ujistěte se, že jsou utaženy.

Za třetí, pokud vyrábíte ohrádku, ujistěte se, že používáte pevné materiály, které jsou bezpečně spojeny.

Za čtvrté, bez ohledu na to, jaký typ ohrádky máte, vždy ji ukotvěte něčím těžkým, jako jsou pytle s pískem nebo závaží. Dodržováním těchto tipů si můžete být jisti, že vaše ohrádka bude bezpečná a stabilní pro vaše nejmenší.

Jak připevníte ohrádku na zeď?

Budete si muset zakoupit nástěnné háčky speciálně navržené pro připevnění ohrádky na zeď. Jakmile budete mít vhodný hardware, postupujte takto:

– Najděte sloupky ve zdi pomocí vyhledávače svorníků. Označte tato místa tužkou, abyste věděli, kam umístit háčky na zeď.

– Vyvrtejte vodicí otvory do označených kolíků a poté zašroubujte nástěnné háčky.

– Zavěste horní kolejničky ohrádky na háčky a poté je zajistěte na místě utažením šroubů.

– Tento postup opakujte pro spodní kolejnice ohrádky.

– Vaše ohrádka by nyní měla být bezpečně připevněna ke zdi!

– Užijte si klid s vědomím, že vaše děťátko je ve své ohrádce v bezpečí a zdravé.

I když je možné připevnit ohrádku na stěnu bez vrtání do kolíků, nedoporučujeme to dělat, protože to výrazně snižuje stabilitu ohrádky a může představovat bezpečnostní riziko.

Pokud vám vrtání do stěn není příjemné, doporučujeme najít jiné bezpečné místo pro umístění ohrádky. Můžete si také přečíst související články, například jaká podložka se nejlépe hodí pod ohrádku pro děti a jak z ohrádky vyrobit postýlku pro batole.