Jak sestavit ohrádku Graco

Tento blogový příspěvek o tom, jak sestavit ohrádku Graco, vám ukáže, jak snadné je sestavit ohrádku Graco. Budete si moci výrazně usnadnit život a ušetřit čas tím, že budete postupovat podle jednoduchých kroků, které pro vás uvádíme níže.

Způsoby, jak sestavit ohrádku Graco Playpen

Když si koupíte Graco Pack n’ Play, může se zdát zdrcující zjistit, jak ohrádku sestavit. Zabere to jen asi deset minut a všechny potřebné nástroje jsou součástí balení. Při sestavování balíčku pro hraní postupujte podle těchto kroků:

#1. Nejprve rozložte všechny své kousky tak, aby byly dobře vidět. Najděte čtyři nohy s připojenými nohami a také dvě podpěry, kam matrace později půjde. Měli byste mít také jeden kus rámu, který je dlouhý a tenký s otvory pro šrouby na každém konci spolu se dvěma horními rohovými kusy, což jsou krátké trojúhelníky, které se do těchto otvorů vejdou tak, že je zespodu bezpečně zašroubujete.

#2. Dále najděte dvě nosné tyče se šrouby. Na každé straně jedné lišty je malý otvor pro šroub, kam budou umístěny červené krytky, které je po dokončení montáže zakryjí. To pomáhá předcházet jakémukoli zranění v případě, že se malé děti pokusí uchopit tyto ostré šrouby při hře ve své ohrádce.

Druhý konec má stejný typ konstrukce, ale bez tohoto zvláštního bezpečnostního opatření, protože po sestavení nebude přístupný dětem.

#3. Nakonec jsou tu čtyři nohy, které mají na sobě tři různé typy zámků pro větší bezpečnost, aby se nezhroutily pod váhou vašeho dítěte nebo nárazníky poskytnuté společností Graco, pokud je použijete místo nich.

Každá noha má dva zámky s červenými čepicemi. Jeden je na konci každého spodního dílu a pak ještě jeden, který se zasune do otvorů v nosné tyči, kterou budete muset odemknout posunutím nahoru, než se je pokusíte dát dohromady.

Jak mohu udělat ohrádku pohodlnější?

Existuje několik věcí, které můžete udělat, aby byla ohrádka vašeho dítěte pohodlnější. Měli byste si koupit takové, které je dodáváno s polstrováním nebo polstrováním na podlaze, což pomůže ochránit vaše dítě před pády a poskytne pohodlí, když sedí po dlouhou dobu.

Další možností je umístit pod matraci ohrádky měkké podložky, aby se přidalo další odpružení; tímto způsobem nebude nepříjemné, když jí hračky pro kojence vypadnou během zdřímnutí nebo nočního spánku.

Pokud je to možné, zkuste vybrat model ohrádky, která má strany ze síťoviny, takže při společné hře uvnitř ohrádky nedochází k žádné interferenci mezi vámi a vaším dítětem; navíc přidání některých závěsných mobilů výše může také zlepšit úroveň interakce a také přidat určitou vizuální stimulaci.

Pokud je vaše dítě starší, můžete dokonce uvažovat o ohrádce s úložnými přihrádkami, aby bylo možné hračky snadno uložit a uspořádat, jakmile čas hraní skončí.

Je matrace Graco Pack N Play vodotěsná?

Díky matracím Pack N Play jsou tyto herny tak skvělé; jsou cenově dostupné, přenosné a snadno se čistí. Většina z nich je vodotěsná, čímž dosáhnete svého cíle udržet je po použití čisté. Dokonce můžete pořídit prostěradla nebo podložky, se kterými bude jejich postel pro vaše dítě ještě měkčí.

Vejde se matrace do mini postýlky do balíčku N Play?

Pokud hledáte náhradní matraci pro váš Pack ‚n Play, je důležité si uvědomit, že ne všechny matrace do postýlky mají stejnou velikost. Pokud ve svém Pack ‚n Play zkusíte použít mini matraci do postýlky, bude příliš velká. Matrace do postýlky běžné velikosti je správnou velikostí pro většinu Pack ‚n Plays.

Jaká je velikost matrace Graco Pack N Play?

Matrace Pack N Play se dodávají ve standardních velikostech. Matrace obvykle není součástí dětského hřiště, takže ji budete muset zakoupit samostatně. Matrace Graco Pack n‘ Play měří 27 palců na 38 palců a váží asi pět liber.

Dodává se zapouzdřený ve vinylovém krytu, který je odnímatelný pro snadné praní nebo čištění skvrn, což vám usnadní život v den praní.

Můžete přidat přebalovací stůl do balíčku N Play?

Ano, přebalovací pult určitě můžete přidat do svého balíčku n play. Mnoho rodičů to má rádo pro pohodlí a není to příliš obtížné, pokud si před nákupem jednoho nebo druhého promyslíte rozměry obou produktů. Chcete, aby do sebe pěkně zapadaly, aniž byste později na silnici museli něco upravovat.

Než se připravíte na nákup některého příslušenství, které se hodí k jedné z možností, proveďte nejprve měření. Poté se rozhodněte, co bude nejlépe fungovat pro vaše dítě a jeho potřeby, až poroste.

Opravdu dítě potřebuje postýlku?

Americká akademie pediatrů navrhuje, aby rodiče měli v pokoji postýlku, když je jejich dítěti mladší 12 měsíců, takže budou mít vždy místo na spaní poblíž, když ho potřebují. Pokud uvažujete o společném spaní, je mnohem bezpečnější sdílet postel, pokud v ní sami nejste.

Jak dlouho může dítě zůstat v mini postýlce?

V závislosti na designu lze většinu mini postýlek používat do jednoho až dvou let věku vašeho dítěte. Budete se však chtít ujistit, že jdete s konvertibilní mini postýlkou, aby její součásti mohly být používány několik let nad rámec typické doby používání 1-2 roky.