Kde koupit svatební oblouk: 4 nejlepší místa

Zkuste čtyři místa, pokud chcete vědět, kde koupit svatební oblouk. Podělíme se také o tipy, jak koupit svatební oblouk.

A abychom vám pomohli ušetřit pár babek a získat požadovaný svatební oblouk, projděte si prosím náš blog, kde najdete další návody týkající se této dekorace. Naučte se například zdobit svatební oblouk pomocí látky.

Je to nákladově efektivní a umožňuje dekoratérovi efektivně sladit svatební téma.

Kde koupit svatební oblouk: Kompletní průvodce nákupem

Amazon

Rychlé vyhledávání na Amazonu vám poskytne mnoho svatebních oblouků, ze kterých si můžete vybrat. Například můžete získat bílý kovový oblouk měřící 7,5 stop za pouhých 37 $ v době psaní tohoto článku.

Je z obchodu Adorox a má více než 3500 recenzí, kde mu 61 % zákazníků udělilo pět hvězdiček. Některé pozitivní recenze jej navíc chválí za to, že se snadno sestavuje a dokonce je nastavitelné tak, aby dosáhlo požadované výšky odstraněním částí.

Ale kromě tradičních zaoblených svatebních oblouků nabízí Amazon také zajímavé tvary, jako je sedmiúhelníkový a čtvercový. Jako materiál oblouku si můžete dokonce vybrat ze dřeva nebo mědi.

Nízká

Některé páry si pořídí svatební oblouk, který nakonec hodlají použít na svém dvorku nebo zahradě. Proč si tedy neprocházet v Lowes zahradní altány?

Některé oblouky mají dokonce prodlouženou záruku 20 let, takže víte, že vydrží dlouho. Stačí si oblouk koupit včas, abyste zajistili, že bude doručen včas, s ohledem na vaši polohu.

Ale samozřejmě vždy můžete obchod navštívit osobně. Některé oblouky mohou být dokonce k dispozici pro bezplatné vyzvednutí, což můžete rychle vidět na webových stránkách společnosti Lowes, když se podíváte na každý oblouk.

Wayfair

Dalším obchodem, kde můžete procházet svatební oblouky, je Wayfair. V době psaní tohoto článku poskytuje rychlé zadání svatebního oblouku na jejich webových stránkách více než 3 000 výsledků.

Oblouky jsou za různé ceny, takže by mělo být snadné držet se svého rozpočtu. Pokud náhodou nakoupíte v akci, dostanete některé produkty dokonce za ještě nižší cenu.

Pokud jde o styly, získáte tradiční kruhové svatební oblouky k těm více čtvercovým. Liší se také velikostí a materiálem, takže si pečlivě zkontrolujte specifikace toho, co objednáváte.

Etsy

Pokud jde o svatební předměty a dekorace, budete se skvěle bavit procházením Etsy. To je důvod, proč není šokující vidět různé stylové svatební oblouky, které by se měly hodit k různým svatebním tématům.

Jedním z nejoblíbenějších v Etsy je kruhový oblouk z bílého zlata od VallariDecor. V době psaní tohoto článku stojí 140 $ s více než 7 800 recenzemi.

Pokud chcete netradiční svatební oblouky, Etsy má další zajímavé produkty, jako jsou trojúhelníkové a měsíčkové. Existuje například dokonce oblouk vyrobený z břízy bělokoré, aby se hodil ke svatebnímu tématu Boho.

Jak koupit svatební oblouk

Při rozhodování o tom, jaký svatební oblouk koupit, zvažte pět faktorů:

Materiál

Svatební oblouky mohou být vyrobeny z různých materiálů, jako je dřevo, kov a plast. Ale samozřejmě, že plastové svatební oblouky budou levnější než kovové, pokud se potřebujete držet konkrétního rozpočtu.

Ale pokud chcete něco odolnějšího a zvládnete to venku, chcete stabilní oblouky vyrobené z kovu nebo dřeva. Pamatujte, že čím náročnější je terén, musíte se rozhodnout pro pevnější svatební oblouky, abyste zabránili zhroucení.

Tvar

Svatební oblouk je pozadím obřadu, takže nezapomeňte vybrat tvar, který se hodí k tématu vaší svatby. Výběr tvaru svatebního oblouku je založen na osobních preferencích, proto to proberte se svým budoucím partnerem.

Pokud si najmete dekoratéra, můžete se také zeptat na jeho názor na to, co bude vyhovovat místu konání. Některé z nejoblíbenějších jsou čtvercové, ale oválné oblouky jsou také nádherné pro svatby na dvorku.

Velikost

Kromě tvarů jsou svatební oblouky k dispozici v různých velikostech. Všimněte si, jak bude oblouk vypadat v kontrastu s místem, abyste dosáhli soudržné výzdoby svatebního obřadu.

Kromě toho chcete, aby byl svatební oblouk vyšší než pár a úředník. Můžete se také rozhodnout, zda chcete oblouk předimenzovat.

Místo svatby

Místo, konkrétně země, kde budete oblouk stát, bude určovat, jaký oblouk máte získat. Některé svatební oblouky jsou navrženy tak, aby byly vysazeny na zemi, zatímco jiné lze použít pro podlahy v interiéru.

Poměr ceny a kvality

Některé páry si koupí svatební oblouk, který nakonec použijí na zahradě nebo při jiných příležitostech. Pokud to také plánujete, zkontrolujte oblouky s rozumnými zárukami.

Za kolik se pronajímají svatební oblouky?

Pronájem svatebního oblouku vás může stát kdekoli od 100 $ nebo více. Ale samozřejmě je také možné sehnat něco levnějšího, podle toho, kde bydlíte.

Závěr

A to je vše! Právě jsme diskutovali, kde koupit svatební oblouk, kde to může být v Amazonu, Lowes, Wayfair a Etsy.

Všechny tyto obchody nabízejí oblouky různých tvarů, materiálů, velikostí a cen. Doufáme, že najdete to, co hledáte, a neváhejte si procházet náš blog, kde najdete další tipy na svatební výzdobu.

Víte například, jak ozdobit svatební sloupy šifonem?