Jak sestavit kočárek Bugaboo: Pokyny krok za krokem

Je čas vzít svůj nový kočárek Bugaboo na otočku! Ale než to uděláte, je důležité, abyste kočárek správně sestavili. Tento článek vám ukáže, jak krok za krokem sestavit kočárek Bugaboo. Proces je snadný a jednoduchý.

Kroky k montáži kočárku Bugaboo

Krok 1. Otevřete základní rám a rozložte jej.

Krok 2. Nacvakněte přední kolo stisknutím dolů, dokud neuslyšíte „cvaknutí“, a poté otočením zajistěte na místě. Tento krok opakujte pro zadní kolo.

Krok 3. Nasuňte na obě strany rámu zdola nahoru, aby každá strana spočívala na horní části řídítek s černou sponou směřující dopředu (nejblíže ke kočárku). Uvnitř předních kapes byste měli vidět červené záložky – to jsou body pro nastavení výšky jízdy.

Ujistěte se, že jsou zarovnány se sponami, než je bezpečně zatlačíte do slotů, aniž byste ohýbali kovové předměty směrem ven nebo cokoli odtrhli! Poznámka: Manuál poskytne více podrobností o tom, jak vysoko by mělo vaše dítě sedět při jízdě na Bugaboo.

Krok 4. Přichytte k sobě dvě černé spony na obou stranách rámu, nahoře a dole, aby byla tkanina připevněna k rámu

Krok 5. Zatlačte oba kusy dolů tak, aby byly v jedné rovině s ostatními – nyní byste měli vidět otvor, kterým můžete provléknout pračku (součást doručené pošty)

Krok 6. Zašroubujte dlouhý konec našeho držáku na pohár Bugaboo (také součástí balení!) Na stejné místo a poté nasaďte červený knoflík zpět, abyste vše dotáhli! Nyní to vyzkoušejte …

Poznámka: Pravděpodobně jste již smontovali jeden nebo více kočárků; chtěli jsme však zahrnout několik základních pokynů pro ty, kteří možná nebyli zvyklí skládat si vlastní kočárek od nuly. Doufáme, že vám tyto pokyny pomohou ušetřit stres a čas!

Jaký je rozdíl mezi Bugaboo Cameleon 2 a 3?

Bugaboo Cameleon je konvertibilní kočárek, který lze používat od dětství až po batole. Dodává se ve dvou verzích, původní verzi (Bugaboo Cameleon) a novější verzi (Bugaboo Cameleon II). Hlavním rozdílem mezi těmito dvěma modely je velikost kol: 20 palců vs. 24 palců.

Jak otevřete kočárek Bugaboo Frog?

Otevírání a zavírání Bugaboo Frog je jednoduché. Jednoduše zatáhněte za rukojeť mezi loketními opěrkami, abyste ji uvolnili ze zamčené polohy, a poté ji zavřete opětovným zatlačením zpět k sobě. To je všechno!

Jak otevřít kočárek Bugaboo

Chcete -li otevřít kočárek Bugaboo Cameleon, začněte stisknutím obou područek. Jakmile se uvolní ze zamčené polohy, vytáhněte je nahoru a uvolněte západku poblíž nožiček vašeho dítěte. Otevřete ho úplně, dokud neuvidíte, že jej na jednom konci drží zavřené tři tlačné kolíky.

Jak sbalím žábu Bugaboo?

Sbalení kočárku Bugaboo je snadné a intuitivní pouhými dvěma kroky: nejprve zatlačte na obě loketní opěrky, abyste je odemkli, poté zatáhněte za obě strany směrem k sobě a pusťte – to umožní rychlé skládání!

Jak mohu složit své latte barevné bugaboos? Barevná verze Latte má skládací mechanismy, které jsou na boku každé loketní opěrky. Zatlačte na obě paže, abyste je uvolnili ze zamčené polohy, zatáhněte směrem k sobě a pusťte – to umožní rychlé skládání!

Kroky k montáži kočárku Bugaboo Frog

Krok 1. Vybalte svůj nový kočárek

Krok 2. Uvolněte jeden konec horního krytu najednou, dokud není zcela otevřený (měl by být přeložen na třetiny)

Krok 3. Vytáhněte přední řídítka tak vysoko, jak je to možné, přičemž zvedněte všechny tři tlačné kolíky, které se nacházejí poblíž nohou vašeho dítěte. Pokračujte v tažení řídítek nahoru, aby se nedotýkaly žádné části rámu, ale nepřetahovaly je, jinak by se zase zasekly

Krok 4. Nyní vytáhněte řídítka nahoru a zvedněte je přímo ze závěsu tak, aby byly rovnoběžné s rámem. Pokračujte v tažení, dokud se rukama nebudete moci držet na obou stranách, poté rychle pusťte – tím se horní kryt uvolní na svém místě na závěsu.

Nyní byste měli mít možnost sklopit jednu polovinu kočárku přes sebe do úhledného obdélníkového tvaru tak, že se na jedné straně sklopí dolů a na druhé se také složí nahoru asi o 45 stupňů. V případě potřeby opakujte pro opačnou stranu!

Krok 5. Odstraňte nejvnitřnější obal (sedadlo), který je zajištěn pomocí pásků nebo zipů na suchý zip. Umístěte sedadlo do vnější skořepiny a připevněte jej pomocí kolíků, které se nacházejí poblíž nožiček dítěte, nebo spon umístěných kolem držadel vzadu

Krok 6. Odstraňte plastový kryt na zádech, který odhalí vnitřní podšívku z látky a tři látkové poutka, která vám umožní nastavit, jak pevně se sedadlo vejde dovnitř. Umístěte řídítka do požadované polohy (rovně nahoru nebo šikmo dolů) připevněním pomocí tlačných kolíků, které se nacházejí poblíž nožiček dítěte, nebo spon umístěných kolem držadel vzadu

Krok 7. Zasuňte kolečka na místo gumovými zátkami směrem ven – pokud to nejde snadno, zkuste je lehce pootočit a zatáhnout dolů. Při tom si můžete všimnout malého pružinového mechanismu. Netahejte příliš silně, protože by se uvolnil zámek kol!

Krok 8. Vytáhněte klopu pod kočárkem nahoru, dokud nedosáhne svého nejvyššího bodu, a poté pomocí popruhů na suchý zip v přední části skořepiny znovu zajistěte. Zde byste také našli bezpečnostní popruh, který přechází přes dítě.

Jaká sedadla do auta jsou kompatibilní s Bugaboo Frog?

Bugaboo Frog je kompatibilní s Maxi-Cosi Mico, Maxi-Cosi Prezi a Cybex Aton.