Jak si vyrobit těhotenské šaty pro fotografování

V této příručce si povíme, jak vyrobit těhotenské šaty pro fotografování. Diskutovali jsme však také o dalších aspektech mateřství.

Postup, jak vyrobit těhotenské šaty pro fotografování

Krok 1. Těhotenské šaty pro fotografování jsou tou nejlepší volbou. Zde je několik kroků, jak vyrobit těhotenské šaty pro fotografování. První věc, kterou musíte udělat, je vybrat si látku.

Krok 2. Vyberte si něco, co bude na obrázcích vypadat dobře a zároveň se budete cítit pohodlně. Jakmile si vyberete látku, je čas začít stříhat!

Krok 3. Nakrájejte tyto kousky na dva samostatné obdélníky, přičemž jeden bude kratší než druhý zhruba o pět palců (tím je zajištěno, že po zabalení nevzniknou žádné vtipné záhyby).

Poté odstřihněte další kus každého obdélníku, ale ujistěte se, že jsou dostatečně dlouhé, kde se oba konce dokonale spojí, když jsou spojeny dohromady a vytvoří jednu velkou kruhovou zavinovací sukni – ta by měla mít přibližně 45 palců na délku plus příspěvek na švy (více podrobností zde).

Krok 4. Dále budete muset udělat pas. Chcete -li to provést, složte jeden ze svých obdélníkových kusů na polovinu podélně s pravými stranami k sobě a sešijte tři ze čtyř okrajů, přičemž nechte krátký okraj otevřený a otočte se na opačnou stranu.

Pokud jsem po návratu z těhotenství stále zaměstnaná, naroste mi doba během mateřské dovolené?

Ano, nadále vám přibývá volna do data splatnosti. Váš zaměstnavatel se nemůže ptát, jak dlouho jste těhotná nebo kolik měsíců jste spolu, takže tady není důvod k obavám!

To také znamená, že pokud to trvá déle, než se očekávalo, než dítě dorazí a přejdete na placenou mateřskou dovolenou ve Francii, nebude to mít za následek žádné sankce. Pokud něco, mohli by nakonec zaplatit více, ale to závisí také na pracovní smlouvě, která se také liší podle společnosti!

Jak dlouhá je mateřská dovolená v Asii?

Délka mateřské dovolené se v Asii liší, ale ve většině případů se pohybuje kolem 14 týdnů. Tento časový rámec nezahrnuje povinný měsíc před narozením, který musí zákon sundat, některé společnosti však nabídnou více, pokud se domnívají, že je to vhodné i pro jejich zaměstnance!

Mateřská dovolená se obvykle vyplácí ve výši 100% platu nebo si můžete vybrat, zda si ponecháte plnou mzdu NEBO pobíráte 60–70% v závislosti na tom, kde žijete, a tyto podrobnosti se v jednotlivých zemích v Asii liší, takže se ujistěte, že jste si vědomi všechna fakta při uchazečích o zaměstnání zde.

Je to něco jiného, ​​co potřebuje plánování také při prohlížení nabídek práce v zahraničí!

Co byste měli nosit na začátku těhotenství?

To, co nosíte na začátku těhotenství, závisí na vašich osobních preferencích a na tom, jak se cítíte dobře. Můžete se oblékat jako obvykle, ale měli byste se vyhýbat těsnému oblečení nebo čemukoli, co může omezovat pohyb, jako jsou vysoké podpatky, zvláště pokud se necítíte dobře.

Kdo má nejdelší mateřskou dovolenou?

Mateřská dovolená trvá 480 dní! Ženy mají během této doby nárok na 80% platu (omezeného na určitou hranici). Mohou si také vybrat mezi vzletem 60 nebo 90 pracovních dnů před porodem a poté dalších 30, 45 nebo 60 dnů po porodu.

Jaký je platový strop pro mateřskou dovolenou?

Plat, který během této doby pobíráte, je omezen na určitou hranici. Nesmí překročit více než 80% vašeho měsíčního příjmu a lze jej snížit v závislosti na tom, jak dlouho jste před porodem a po porodu vzlétli.

Tuto částku bude vyplácet váš zaměstnavatel, dokud dítě nedosáhne 16 let nebo 18 let, pokud je zdravotně postižené, ale pouze v případě, že s nimi stále pracujete.

Pokud ne, pak není povinnost poskytovat další finanční podporu z jejich strany ani z jiné společnosti, kde jste dříve pracovali.

Jaký je rozdíl mezi těhotenstvím a mateřstvím?

Těhotenství se týká období, kdy nosíte dítě v břiše, mezi početím a porodem. Mateřství se konkrétně týká lékařské péče, kterou těhotné ženy během tohoto procesu dostávají.

Existuje několik společností, včetně Starbucks, které nabízejí 16 týdnů dovolené po mateřské dovolené!

Jaké věci bych měl zvážit před nástupem na mateřskou dovolenou?

Než si přesně naplánujete, kdy bude vaše mateřská dovolená, je důležité mít na paměti některé věci o sobě, aktuální pracovní situaci, rodinném životě atd. Máte například vyřešenou péči o děti?

Existují nějaké náklady související s dítětem, o které je třeba se starat před návratem do práce? Jak práce ovlivňuje krytí zdravotního pojištění? Tyto otázky vám mohou pomoci rozhodnout se, kdy chcete nastoupit na mateřskou dovolenou.

Mohu při studiu dostat výplatu od EI?

Ano, pokud navštěvujete prezenční školu během řádného akademického roku (září až květen) a máte platný nárok na EI. Poté získáte 55% svého týdenního pojistitelného výdělku na kanadské studentské půjčky a asistenční účely až do maximální částky.

To znamená, že byste mohli mít nárok na 198 $ týdně v Kanadě penzijní výhody na základě peněz, které jste dříve získali při práci, pokud to bylo do čtyř kalendářních let před nástupem do školy.