Jak se Pack N Play liší od ohrádky

Jak se balíček n play liší od ohrádky? Balíček n her je často mnohem větší než ohrádky. Standardní velikost je přibližně 28 x 28 palců, což by bylo příliš velké pro pohodlné používání novorozence nebo kojence, ale může fungovat dobře, jakmile vaše dítě dosáhne batolecího věku.

Dětská ohrádka má tendenci se více zaměřovat na horní hrazdy na rozdíl od balení n hraček, které jsou určeny k lenošení a spaní, takže mají tendenci mít delší zábradlí po celém obvodu i při svých nejmenších velikostech (jako tato verze Fisher-Price). .

Ohrádky byly původně navrženy s ohledem na kojence, protože mohou snadno cestovat z místnosti do místnosti, kde hry smečky zůstávají nehybné. Pokud plánujete mít dvě děti blízko sebe, které potřebují oddělené prostory, pak by se vám mohly hodit oba produkty, ale ohrádka může být pro tento účel všestrannější.

Jak dlouho nechat dítě v ohrádce

Ohrádky jsou úžasným místem pro miminka. Poskytují hodiny zábavy a úlevy rodičům, ale jak dlouho byste měli nechat své dítě v ohrádce? Zde je několik obecných pokynů, kdy je čas je vyjmout.

– Když mohou volně lézt nebo chodit, aniž by se dotýkali jakýchkoli stran svého výběhu

– Když dokážou zvednout hlavu úplně sami

– Zhruba v šesti měsících začnou miminka všude lézt! Bude mnohem těžší je hlídat, když je necháte volně se potulovat po celém domě. Navíc se v tomto věku mohou děti pokoušet přelézt brány, což by je mohlo vystavit riziku zranění při pádu.

To platí také, jakmile se děti začnou vytahovat na nábytek. I když možná nebudou schopni vylézt z ohrádky, mohou být nešťastní a příliš energičtí, než abyste to zvládli!

– Asi ve věku jednoho roku

– Někteří odborníci doporučují vyndat děti z ohrádky ve věku šesti měsíců, zatímco jiní se domnívají, že nechat děti uvnitř, dokud jedno není v pořádku. To však značně závisí na temperamentu vašeho dítěte a také na tom, jak často se zabaví hraním si s hračkami v samotném kotci.

Pokud se vaše dítě po hodině nebo dvou zdá být stále spokojené (a nepláče, když odcházíte), pak není důvod, proč byste ho neměli nechat zůstat uvnitř jeho ohrádky! Jen ho každých pár minut kontrolujte, abyste se ujistili, že se nepokouší lézt po stranách a zdřímne si.

– Pravděpodobně byste měli své dítě vytáhnout z ohrádky, až dosáhne věku jednoho roku

Jak vyčistit hovno z balíčku a hrát

Když je dítě hotové s balením a hraním, je čas na úklid. Pokud jsou na látce nějaké šmouhy od hovínka (což se často stává), odstraňte je navlhčeným hadříkem nebo vlhkým papírovým ručníkem.

Pak ještě jednou protřepejte svůj pack n play list venku a nechejte jej uschnout na vzduchu, než si jej příště znovu obléknete! V případě potřeby můžete také skvrny vyčistit mýdlem a vodou, ale to obvykle není nutné, protože jste právě vyprali povlečení, že?

To mi dává skvělý pocit, když vím, že matrace mého syna je mezi jednotlivými použitími dezinfikována. Navíc ho rád vidím, jak se baví ve svém malém pelíšku, zatímco si hraje & spí. Vytváří úžasný prostor pro chvíle bříška! Takže nezapomeňte podložku sundat a pořádně s ní zatřást nebo ji dokonce hodit do prádla!

Jak prát matraci Graco pack n play

Existuje mnoho způsobů, jak můžete vyčistit matraci vašeho Graco Pack n Play. Je důležité udržovat ji co nejčistší, protože děti si na této podložce hrají každý den a v noci tam spí, takže to vyžaduje zvláštní úsilí při čištění a údržbě.

Dobrou zprávou o těchto matracích je, že se dodávají se snímatelným potahem, díky kterému se velmi snadno perou. Zde probereme, jak postupovat při praní matrace:

– Odstraňte látkové pouzdro z matrace rozepnutím nebo roztržením jeho švů; ujistěte se, že netaháte příliš silně, protože některá pouzdra mohou být sešitá.

– Pouzdro neperte v pračce, protože by mohlo dojít ke sražení – Ruční perte obě strany látky ve slabém mýdlovém roztoku – Opláchněte mýdlo čistou vodou a nechte uschnout ve stínu.

Jak vyčistit ohrádku ve vaně

K čištění ohrádky můžete použít kbelík a trochu saponátu. Měli byste to také vydrhnout starým zubním kartáčkem nebo jiným malým kartáčkem, který se vejde mezi každý z těchto malých pruhů, a také je všechny otřít horkou mýdlovou vodou, pokud máte přístup k rozprašovači na vodovodní baterii.

Pokud ne, stačí nalít mýdlový roztok na horní část celého pera shora a poté opláchnout nastříkáním většího množství teplé vody do otvorů a štěrbin, dokud nebude důkladně opláchnuta.

Pak je buď nechte venku schnout na vzduchu (pokud to počasí dovolí), nebo položte noviny na podlahu dovnitř, kde nejsou žádné koberce, a položte na noviny kryt matrace dětské postýlky, aby uschly.