Jak připojit dětskou postýlku k ohrádce

V tomto článku se dozvíte, jak připevnit stěhovací dětskou postýlku k ohrádce. Probrali jsme také další aspekty ohrádky. Přečtěte si další informace.

Postup, jak připevnit pohyblivé části postýlky k ohrádce

Krok 1. Připevněte mobil k horní části ohrádky pomocí šroubů a šroubů, které jsou s ním dodané. Ujistěte se, že je bezpečně upevněn, aby nespadl a nezranil vaše dítě.

Krok 2. Pokud váš mobilní telefon není dodáván se šrouby nebo šrouby, můžete jej připevnit k horní části ohrádky silnou páskou. Nezapomeňte jej často kontrolovat, abyste se ujistili, že se neuvolnil.

Krok 3. Někteří rodiče se rozhodnou jednoduše zavěsit svůj mobil do postýlky na strop za provázek nebo drát. Toto je bezpečná možnost, pokud budete dávat pozor, aby byly všechny šňůry mimo dosah vašeho dítěte.

Pro jaký věk je hrací hra?

Děti do šesti měsíců by neměly být ponechány na hřišti bez dozoru. Dítě mladší než tento věk se může udusit, pokud je převráceno na břicho nebo bok, protože matrace neposkytuje dostatečnou oporu, aby se snadno vrátilo na místo.

Jejich ovládání krku a hlavy je v tak raném věku také velmi omezené, takže pro kojence může být snadné si ublížit tím, že se budou snažit příliš zvednout, zatímco jsou stále tváří dolů v ložním prádle uvnitř ohrádky / hřiště.

Jakmile se vaše dítě začne plazit, nejsou hřiště bezpečná, protože by mohlo vylézt a zranit se (nebo propadnout jakýmkoliv otvorem). Některé modely jsou dokonce dodávány se síťovými stranami, které umožňují lezení; to je v pořádku, dokud se vaše dítě nezačne pohybovat a být aktivnější.

Americká pediatrická akademie (AAP) doporučuje přerušit používání dětského hřiště, když vaše dítě dosáhne výšky 35 palců nebo může vylézt z konstrukce bez pomoci. Obvykle se to stane někdy mezi 12 a 18 měsíci, i když to závisí na každém dítěti.

V jakém věku přestáváte používat ohrádku?

Neexistuje žádný konkrétní věk, kdy byste měli přestat používat ohrádku. Někteří odborníci však doporučují přestat, když dítěti dovrší dva roky.

Další úvahou, kterou je třeba mít na paměti v souvislosti s touto otázkou vhodného času pro ohrádky, je to, že je důležité mít dostatečně velkou plochu, aby mohl volně vykonávat své aktivity, aniž by narážel do nábytku a jiných dětských hraček.

To by mohlo být příliš malé, pokud by si stále hrál na jedné straně místnosti uvnitř kotce, zatímco na jiné části jeho podlahové plochy jsou rozházené dětské hračky. Dokud budete mít na paměti tyto úvahy, používejte jakýkoli bod, který se zdá být rozumný na základě potřeb vašeho dítěte, ale snažte se jej nepoužívat jako berličku příliš dlouho.

Jak dlouho může dítě používat ohrádku?

I když na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď, protože každé dítě je jiné, v průměru vydrží ohrádku používat asi tři měsíce. Po této době se obecně doporučuje, aby dítě přešlo do postýlky nebo jiného typu postele.

Dětská ohrádka totiž obvykle neposkytuje dostatek prostoru pro pohodlné spaní dítěte a také nemusí být po delší dobu bezpečná. Pokud si nejste jisti, zda vaše dítě přerostlo ohrádku, poraďte se s jeho dětským lékařem.

Pokud se rozhodnete ponechat své dítě v ohrádce po uplynutí tří měsíců, vždy se ujistěte, že je po celou dobu pod dohledem a že kotec je umístěn v oblasti, kde nemá přístup k nebezpečným předmětům, jako jsou čisticí prostředky nebo elektrické kabely.

Lze balíček N Plays darovat?

Ano! Pack N Plays můžete darovat na různá místa, včetně:

-Místní azylové domy pro bezdomovce nebo azylové domy pro ženy

-Církevní skupiny, které pomáhají bezdomovcům nebo uprchlíkům

-Organizace, které pracují s pěstounskými dětmi

-Tašky na narozeninovou oslavu pro méně šťastné děti

Můžete také uspořádat Pack N Play disk ve své komunitě a sbírat dary od ostatních. Je to skvělý způsob, jak se zapojit do místní komunity a pomoci rodinám v nouzi.

Navíc je to velká zábava! Spojte se s přáteli a zjistěte, kdo nasbírá nejvíce Pack N Plays. Určitě to bude soutěž, kterou bude chtít vyhrát každý!

Kde darovat dětskou ohrádku

Místo, kde můžete darovat dětskou ohrádku, je charitativní organizace. Soubor pokynů pro darování dětského nábytku a dalších předmětů, včetně postýlek a kočárků, vydala americká komise pro bezpečnost spotřebního zboží (CPSC).

CPSC uvádí: „Abychom předešli dalším incidentům, jako je tento, vydáváme toto speciální bezpečnostní upozornění, abychom spotřebitele informovali o riziku zranění spojeného s postýlkami se skládacími nebo neskládacími postranicemi.“

Doporučuje také, aby ti, kdo chtějí darovat takové dary, učinili při tom preventivní opatření tím, že si svůj dar nejprve zkontrolují a na každý darovaný předmět, u kterého si nejsou jisti, že byl řádně zkontrolován, před odesláním opatřili příslušné varovné štítky.

V případě pochybností kontaktujte místní hasiče nebo zdravotní & oddělení lidských služeb, abyste zjistili, zda vám mohou poskytnout další rady, jak nejlépe postupovat.