Co dělat pro 14. výročí svatby: 2 způsoby

Vyzkoušejte dva fantastické nápady, co udělat ke 14. výročí svatby, abyste překvapili svého partnera nebo pár přátel, kteří jsou manželé 14 let. Večírky s překvapením jsou vždy skvělé pro oslavu výročí svatby, protože se mohou připojit i vaši nejbližší přátelé a rodina a zavzpomínat si s vámi na milníky vašeho manželství.

A pokud také uvažujete o tom, že byste svému manželovi darovali šperky, proč se nezjistíte, jaké výročí upgradovat snubní prsten? Možná je čas upgradovat své prsteny nebo k nim přidat tradiční symbol 14. výročí svatby.

Co dělat pro 14. výročí svatby: Symbol, dárky a jak je oslavit

  • Oslava na téma 14

Než použijete tradiční symbol výročí jako téma oslavy 14. výročí svatby, proč nezvýšit kreativitu a nepoužít 14 jako svou inspiraci? Pokud na to máte rozpočet, můžete dokonce uvažovat o 14denní dovolené s přáteli a rodinou na oslavu 14. výročí svatby,

Ale pokud ne, můžete použít 14 na jiné prvky oslavy. Například můžete mezi sebou dát 14 promyšlených překvapení a dárků, hry, které se skládají ze 14 otázek o vašem manželovi nebo manželce, nebo shromáždit 14 nejlepších lidí ve vašem životě, aby s vámi oslavili výročí svatby.

Můžete si také naplánovat mrchožrout na 14 předmětů a udělat z něj soutěž mezi páry vašich přátel a rodiny. Nebo, pokud dáváte přednost jídlu na posezení, připravte si výletní paměťovou uličku složenou z vašich 14 oblíbených vzájemných okamžiků.

  • Oslava na téma slonoviny

14. výročí svatby je symbolizováno slonovinou, ale to neznamená, že na oslavu 14. výročí musíte darovat předměty ze slonoviny nebo použít dekory ze slonoviny. Všichni chceme propagovat ochranu divoké zvěře, proto toto téma spojte tak, že místo toho použijete jako téma party barvu slonoviny.

Jako někdo, kdo slaví 14. výročí svatby s tématem slonoviny, je to také skvělá příležitost, jak podpořit ochranu přírody. Můžete si vybrat charitu a přispět na ni, nebo pokud je to možné, dobrovolně se také přihlásit do jakéhokoli útulku pro zvířata.

Pro ty, kteří chtějí vidět slony, si s partnerem můžete užít 14. výročí svatby výletem na safari. Být spolu déle než deset let je ideální pro jedinečné výlety mimo to, na co jste zvyklí.

Jaké je 14. výročí svatby?

14. výročí svatby je výročím svatby ze slonoviny. Oslava 14 let manželství je skutečně milníkem, protože jste spolu více než deset let.

Víte, že průměrná délka manželství je v USA pouze mezi 7 až 8 lety? Ale jak bylo řečeno, nemusíte se řídit statistikou.

Vždy můžete udržet své manželství čerstvé a pomoci mu prosperovat tím, že budete oslavovat milníky, jako jsou výročí svatby. Nyní si promluvme o tom, proč je slonovina symbolem 14. výročí svatby a zda k ní existuje moderní nebo alternativní symbol.

Jaký je tradiční symbol 14. výročí svatby?

Slonovina je symbolem 14. výročí svatby a hodí se, protože je silná, má vysokou cenu a je krásná. Být ženatý 14 let dokazuje, že váš vzájemný závazek je silný, a je to také poněkud jedinečné, protože ne všechna manželství vydrží déle než osm let.

Protože je však neetické získávat slonovinu, alternativním a moderním symbolem pro 14. výročí svatby jsou zlaté šperky. Proto je přijatelné použít zlato jako téma 14. výročí svatby nebo dokonce jako dárky.

Když už mluvíme o zlatě, možná vás také zajímá, jak oslavit 50. výročí svatby s rodinou. Je to také symbol pro tuto délku manželství.

Jaká je tradiční květina ke 14. výročí svatby?

Květina související se 14. výročím svatby je jiřina, což znamená, že můžete svému manželovi darovat k výročí kytici jiřinek. Můžete také vysvětlit jeho symboliku, kterou je láska, angažovanost a dokonce bohatství, ideální pro následující roky vašeho manželství.

Jaká je tradiční barva pro 14. výročí svatby?

Při zdobení večírku ke 14. výročí svatby můžete za barvu uvažovat slonovinu. Slonovinová nebo špinavě bílá zůstává věrná symbolu pro toto výročí svatby a dokonce je snadné ji spárovat s jinými barvami pro dekorace.

Jaký je tradiční drahokam ke 14. výročí svatby?

Zatímco slonovina symbolizuje 14. výročí svatby, opál je drahokam reprezentující toto trvání manželství. Je to vhodné, protože opál znamená naději, důvěru a věrnost.

Co je tradiční dárek ke 14. výročí svatby?

Bylo by neetické používat slonovinu jako dárek ke 14. výročí svatby. Můžete se však svým dárkem řídit motivem slonů, ať už ve formě vzorů látek nebo pomocí špinavě bílé barvy na předmětu, který darujete.

Zlaté šperky se také běžně darují ke 14. výročí svatby, protože jsou moderním symbolem. Vždy však můžete dát cokoli, co darujete dlouhodobému páru.

Závěr

Bylo to užitečné? Chcete-li rekapitulovat, co dělat ke 14. výročí svatby, zvažte použití 14 nebo slonoviny jako inspiraci.

Vaše družina může využívat 14 prvků, nebo můžete dělat aktivity spojené s divokou přírodou. Oslavy vsedě jsou také vítány stejně jako večírky, podle toho, co si myslíte, že nejlépe oslaví vaše manželství.