Jak převést autosedačku Baby Trend na Booster

Následující návod vám ukáže, jak převést autosedačku Baby Trend na podsedák. To je ideální pro ty z vás, kteří potřebují přepravovat starší děti a chtějí extra bezpečnostní prvky, které poskytuje samostatná podsedák.

Pokud vás zajímá, jak předělat autosedačku baby trend na podsedák, pak čtěte dál.

Postup, jak převést autosedačku Baby Trend na posilovač

Krok 1. Svou dětskou trendovou autosedačku můžete snadno přeměnit na podsedák. Jednoduše si musíte zakoupit verzi highback modelu, která se vám líbí, a vložit ji na místo běžné verze. Poté vyjměte všechny kousky zevnitř (nevyhazujte je).

Krok 2. Vložte vodítka pásu na sebe; v případě potřeby použijte zipy nebo udělejte otvory pro pásy.

Krok 3. Nakonec navlékněte oba popruhy přes ramena a zapněte je pod boky dítěte pomocí vestavěných sponek na obou stranách.

Jakmile je vše zajištěno, neměl by se v oblasti pasu dále pohybovat podle pokynů výrobce. Nyní může bezpečně jezdit, dokud nevyroste příliš vysoko na tento typ pozice – což by vůbec nemělo patřit.

Jak změním autosedačku z Forever na Booster?

Můžete začít odstraněním zad z autosedačky. Dále byste měli odstranit jakoukoli hrudní sponu a postroj na horní části posilovače. Pak pokračujte a uvolněte všechny popruhy, které jsou na cestě k uvolnění, stisknutím nebo zatažením za tlačítko.

Poté je budete moci přesunout z cesty, aby vašemu dítěti během procesu instalace nepřekážely. Poté, co to uděláte, se chcete rozhodnout, která strana bude pro vás nejvhodnější, až přijde čas na instalaci.

Pokračujte a nainstalujte nejprve jeden pojistný pás na dráhu pásu mezi sedadly vozidla, přičemž dbejte na to, abyste jej neutáhli až po zapnutí, pokud byla potřebná možnost zcela zaškrtnuta před pohybem vpřed.

V jakém věku by mělo dítě přejít na podsedák?

Použití autosedačky není nutné, dokud dítě nepřekročí hmotnostní nebo výškový limit své autosedačky po směru jízdy. Když mají 40 liber, ve věku kolem čtyř a půl až pěti let, je čas přejít.

Vždy pamatujte na to, že vaše dítě by mělo být v přidržovacím systému vhodném pro jeho velikost a bez prostoru mezi jeho hrudníkem a popruhy na obou stranách.

Ramenní popruh by měl vést přes polovinu ramen s otvory pro nohy pod boky, přiléhavý, ale dostatečně pohodlný, abyste si mohli sevřít dva prsty pod zadním pásem.

Podsedáky musí mít břišní pásy pouze proto, že děti často ještě nemají silné břišní svaly; udržujte je v bezpečí tím, že budete vždy používat obě části systému společně. Nakonec zajistěte správnou polohu pokaždé, když umístíte své dítě do sedačky, a to podle přiložených pokynů.

Jak nainstalujete Graco Forever Booster?

První věc, kterou musíte udělat před instalací autosedačky Graco forever, je přečíst si příručku. Každý model posilovače Graco forever je jiný, takže to musíte udělat pro každý konkrétní, který máte od jejich společnosti.

Jakmile pochopíte, jak vaše konkrétní bezpečnostní sedačka funguje, bude mnohem snazší ji používat a správně instalovat v jakémkoli autě nebo jiném vozidle.

Obecně platí, že všechny modely se instalují pomocí břišního pásu kolem spodní části těla vašeho dítěte a poté přes jeho boky a také skrz otvor na zadní straně základny nahoře, kde jej bezpečně drží na místě spona.

Kolik musíte vážit, abyste se dostali z podsedáku?

Když je vaše dítě připraveno přesunout se z autosedačky, musíte se ujistit, že je dostatečně velké pro vozidlo a dokáže se samo posadit.

Také musí být alespoň 40 liber (18 kilogramů) nebo kratší než 43 palců (112 centimetrů). Pokud tyto požadavky splňují, je na čase, aby opustili přídavné sedadlo.

Některé státy však vyžadují, aby děti do věku 8 nebo 80 liber (36 kilogramů) používaly jeden, dokud nedosáhnou výšky čtyř stop devět palců.

Jiné regiony nestanovují horní limit, jak dlouho by děti měly zůstat na sedadlech, než přejdou na běžné pásy pro dospělé, které správně padnou na jejich typ těla, aniž by pod nimi byly nějaké další vycpávky.

Jak přeměníte autosedačku Graco Forever na posilovač s vysokým opěradlem?

Nejprve budete muset odstranit přezku v rozkroku a ramenní popruhy. Jakmile to odstraníte, sundejte postroj a odložte ho zatím stranou.

Poté zvedněte opěrku hlavy vaší autosedačky Graco forever, dokud nezaklapne na místo jako posilovač zad. Voila! Dokončili jste snadnou přeměnu své autosedačky Graco forever z opěrky zad s vysokým opěradlem na běžnou autosedačku pro batolata nebo miminka.

Jak nainstaluji zesilovač Graco bez západky?

Pokud máte podsedák Graco bez západky, bude instalace mnohem jednodušší. Nejjednodušším způsobem instalace autosedačky Graco bez západky by bylo použití spodních ukotvení a horního popruhu vašeho vozidla, aby byla dostatečně utažena (a zajištěna).

Někteří rodiče se rozhodnou nepoužívat horní popruh pro své dítě, protože mají pocit, že by mohl způsobit zranění přílišným natažením dopředu.

To je však velmi nepravděpodobné u novějších vozidel, která jsou navržena s těmito zabudovanými prvky, což znamená, že skutečně neexistuje žádné zvýšené riziko zranění.