Kolik jsou svatební šaty Enzoani

Kdo chce vědět, kolik stojí svatební šaty Enzoani, může si připravit minimálně 2000 dolarů. O tom, co očekávat od těchto návrhářských svatebních šatů a jestli za to stojí, si povíme níže.

Také jste zvědaví na ceny dalších značkových svatebních šatů? Pak si projděte náš blog a zjistěte, kolik stojí svatební šaty Mori Lee a další.

Kolik jsou svatební šaty Enzoani: Svatební šaty Enzoani stojí

Pro nevěstu, která sní o nošení svatebních šatů Enzoani, si připravte alespoň 2000 dolarů. Cenové rozpětí svatební kolekce od Enzoani, jako jsou svatební šaty Enzoani Blue, se pohybuje mezi 2 000 až 2 700 dolary.

Můžete však také porovnat různé butiky a najít svatební šaty Enzoani, které vyhovují vašemu rozpočtu. Například v Alexandra’s Bridal Boutique začíná kolekce Blue By Enzoani na 1500 dolarech.

Kde zjistím cenu svatebních šatů Enzoani?

Stejně jako na jiných webových stránkách návrhářů si na webových stránkách Enzoani nevšimnete žádné ceny. Pro podrobné informace o cenách proto musíte najít nejbližšího prodejce ve vaší lokalitě.

Jak dlouho bude trvat, než obdržíte svatební šaty Enzoani?

Podle jejich webových stránek je standardní dodání svatebních šatů Enzoani mezi 16 až 20 týdny. Důvodem je výrobní proces, zejména u zakázkových návrhů, ale některé styly mohou být dodány dříve, v závislosti na skladových zásobách.

Je Enzoani dobrý návrhář?

Pokud chcete značkové svatební šaty, pravděpodobně vám bude doporučeno vyzkoušet Enzoani. S cenovým rozpětím začínajícím na 1 500 dolarech v závislosti na tom, kde si šaty koupíte, je to rozumné vzhledem ke kvalitě a stylu, které získáte.

Enzoani je známá tím, že kombinuje tradiční a moderní styly při zachování kvalitní konstrukce, dokonalého střihu a sex-appealu pro všechny nevěsty. Upozorňujeme však, že šaty Enzoani se nikdy neprodávají online a prodávají se pouze prostřednictvím autorizovaných prodejců.

Kdo je návrhářem Enzoani?

Návrhář svatebních šatů Enzoani je Kang Chun Lin. Svatebním róbám se věnuje navrhování asi 20 let a vystudoval London College of Fashion.

Enzoani je navíc hrdá na to, že má zkušené tvůrce vzorů, korálky a světově uznávané návrháře. Podle nich zaručují perfektně padnoucí prémiové svatební šaty vyrobené z krystalů Swarovski a vysoce kvalitních látek.

Každé svatební šaty Enzoani jsou navrženy na míru a vyrobeny na zakázku, takže jsou dokonce ručně zdobené korálky. Pokud tedy máte zájem, můžete si prohlédnout jejich oficiální blog, kde si také můžete vyhledat autorizovaného prodejce ve vašem okolí.

Co je Enzoani Blue?

Kolekce Blue By Enzoani je mezi nevěstami snad nejoblíbenější. Jsou definovány jako moderní svatební šaty a můžete pohodlně porovnávat a filtrovat různé styly, abyste našli svůj dokonalý svatební oděv.

Například levá strana webu obsahuje filtry pro siluety svatebních šatů, jako jsou plesové šaty, áčkové, empírové, pouzdrové, mořská panna, trubka, mini a čajová délka. Mezi látky patří šifon, krajka, organza, hedvábí, samet, tyl, taft a mikádo, abychom jmenovali alespoň některé.

Dále si můžete vybrat výstřih, pas, pásek na rukávu, délku šatů, barvu šatů, živůtek a trénování, abyste našli své ideální svatební šaty Enzoani. Poté klikněte na fotografii šatů a dozvíte se více o designu svatebních šatů Enzoani, stylu, barvě a látce.

Jaké jsou další kolekce Enzoani?

Nechybí ani kolekce Enzoani definovaná jako elegantní svatební šaty. Pokud jste v nich stále nenašli své vysněné šaty, jsou tu kolekce Love a Beautiful.

Abychom vám pomohli poznat lichotivou siluetu pro váš tvar, zde je jaký styl svatebních šatů pro můj typ postavy. Tyto tipy pak můžete použít při výběru a porovnávání různých návrhářských šatů.

Existují svatební doplňky od Enzoani?

Na jejich webových stránkách najdete vyhrazenou stránku příslušenství od Enzoani. Zahrnují odpovídající bundy, které se hodí ke konkrétním šatům, závoje s podobnými krajkami na šatech Enzoani a dokonce i opasky a další doplňky, které si můžete zakoupit samostatně u autorizovaného prodejce.

Jaké velikosti Enzoani narůstá?

Pokud vás zajímá, zda jsou svatební šaty Enzoani malé, je lepší se při návštěvě prodejce podívat na tabulku velikostí. Můžete si také přečíst, jaká je moje velikost svatebních šatů, abyste se seznámili s tím, jak obchody nabízejí velikosti svatebních šatů.

Jaké velikosti nabízí Enzoani?

Svatební šaty Enzoani se dodávají v amerických velikostech 0 až 28 nebo 4 až 30 v britských velikostech. Enzoani doporučuje, abyste se obrátili na prodejce ve vašem okolí, abyste věděli o možnostech konkrétních šatů.

V případě potřeby si můžete dokonce objednat další látku. A pro úpravy, které lze provést na svatebních šatech Enzoani, budou záviset na zdobení, materiálech a stylu samotných šatů.

Ale co když chcete šaty Enzoani na míru? Kolekce Enzoani umožňuje vlastní návrhy, takže můžete na šatech v této kolekci cokoliv změnit.

Jak se starat o svatební šaty Enzoani?

Svatební šaty Enzoani můžete chemicky čistit nebo jednoduše zkontrolovat praní štítek, kde najdete podrobné pokyny k čištění pro vaše konkrétní šaty. Poté, co si obléknete šaty, Enzoani doporučuje kontaktovat společnost zabývající se konzervací šatů, nebo můžete požádat o doporučení z obchodu, kde jste si šaty zakoupili.

Pokud chcete své svatební šaty vystavit, sepsali jsme návod, jak zarámovat svatební šaty s tipy na uchování.

Závěr

A to je vše! Abychom rekapitulovali, kolik jsou svatební šaty Enzoani, rozsah je mezi 1 500 až 2 700 $.

Doporučujeme vyhledat nejbližšího prodejce ve vaší lokalitě, abyste věděli podrobnosti o ceně konkrétních šatů, které chcete.