Jak odstraníte krátké nohy z ohrádky? Nápady

Jak sundáte krátké nohy z ohrádky? Pokud nožičky připevníte k ohrádce nesprávně, mohou se ohnout. Pokud k tomu dojde, odřízněte a zlikvidujte ohnuté části nohou pilou nebo řezačkou drátu. Nepoužívejte nůžky, protože před řezáním kovu se pravděpodobně zlomí.

Poté můžete znovu připevnit nové krátké nohy pomocí šroubů a šroubováku. Zjistěte, kolik stop má každé z vašich dětí, aby byly splněny jejich potřeby, když si v něm hrají!

Dále postupujte podle následujících kroků: otočte hřiště na jeho obličej; z bezpečnostních důvodů odstraňte všechny podložky pod matraci; nyní se položte na jednu stranu alespoň na tři sekundy, dokud něco nezapadne na místo (to znamená, že jste udělali správně).

Nyní se znovu postavte a stále pevně držte obě strany ohrádky. Pokud jste tyto kroky úspěšně provedli, gratulujeme! Nyní máte hřiště na hraní s krátkými nohami, které vám usnadní pohyb a vezmete si ho s sebou na výlety.

Jak sestavit letní kojeneckou ohrádku pop ‚n play deluxe s baldachýnem

Snadná montáž – ohrádku by měli skládat dvě osoby. Můžete postupovat podle těchto kroků: Položte jednu stranu rámu na rovný povrch a pomocí nohy jemně zatlačte na horní část a zasuňte obě nohy na opačné straně horní části hračky. Opakujte s další nohou, dokud neuslyšíte cvaknutí, což znamená, že jsou bezpečně připevněny.

Připevněte střední tyče tak, že je umístíte na místo a zajistíte každou tyč dodanými šrouby pro větší pevnost. Hračky mají vestavěné úložné kapsy pro pohodlí rodičů, takže při výletech nemusíte kupovat další položky, jako jsou tašky na plenky nebo kapsičky na dětskou výživu!

Tento produkt má také nastavitelnou stříšku, která poskytuje stín před ostrým slunečním zářením v letních měsících, a navíc zábavné okénko.

Pop ‚n play deluxe je skvělou volbou pro rodiče, kteří hledají snadno sestavitelnou a přenosnou ohrádku. Je také ideální pro vnitřní nebo venkovní použití. Stříška poskytuje stín před ostrým slunečním zářením a nastavitelná funkce znamená, že ji můžete používat v jakémkoli ročním období.

Vestavěné úložné kapsy navíc umožňují pohodlné nošení na cesty! Tento produkt by byl ideální pro rodiče s více než jedním dítětem, protože pop ‚n play deluxe pojme až dvě děti najednou.

Pokud hledáte všestrannou a snadno použitelnou ohrádku, pak už nehledejte – letní kojenecká pop ‚n play deluxe by měla být na prvním místě vašeho seznamu!

Jak založíte Pack N play Foundation?

Chcete-li postavit Pack N play Foundation, začněte tím, že rozložíte rám a postavíte jej na rovný povrch. Poté nasaďte boční panely do drážek na rámu a zaklapněte je na místo. Nakonec připevněte matraci k rámu zatlačením na každý roh, dokud neuslyšíte cvaknutí. Nyní jste připraveni používat hru Pack N!

Pack N play jsou skvělé na cesty, protože se kompaktně skládají a lze je snadno přepravovat v přiloženém přepravním kufříku. Jsou také ideální pro domácí použití, protože poskytují bezpečné a pohodlné místo pro vaše ratolesti k odpočinku nebo hraní. Ať už jsou vaše potřeby jakékoli, Pack N Play je určitě splní!

Jak si nastavíte balíček a hrajete ohrádku?

Nastavení balíčku a hraní je snadné. K tomu budete muset mít po ruce následující položky:

Nejprve otevřete balíček a hrací rám tak, že jej rozložíte, dokud nebudou všechny čtyři nohy nataženy, přičemž každá noha bude ohnutá nahoru do tvaru „X“. Poté zasuňte jeden konec rámu do druhého, dokud se na obou koncích bezpečně nezajistí.

Poté postavte sestavený rám vzpřímeně a ujistěte se, že je v něm dostatek místa, aby se dovnitř pohodlně vešlo dítě (přibližný minimální potřebný prostor by měl být 28 palců na šířku x 38 palců na délku). Ujistěte se, že při nastavování kočárku nebo ko-spánku vašeho dítěte je neumístíte dále než 30 palců od jakékoli stěny nebo nábytku.

Jak otevřete balíček Urbini a hrajete?

Chcete-li otevřít balíček Urbini a hrát, budete muset najít dva patentky umístěné ve spodní části hračky. Jakmile najdete patentky, můžete hračku otevřít a začít si hrát se svým dítětem.

Urbini pack and play je skvělý způsob, jak se vaše dítě naučí hrát si samo, protože obsahuje vlastní sadu pokynů. Ujistěte se, že když si s dítětem budete hrát, zavřete hračku, aby se nemohlo dostat ven. To jim pomůže udržet je v bezpečí při hraní.

Urbini pack and play je také skvělou cestovní hračkou. Pokud se chystáte na výlet a potřebujete něco, čím zabavíte své dítě, Urbini pack and play je skvělá volba. Usnadňuje také nošení jejich hraček s sebou, aniž byste se museli bát, že něco vypadne.