Jak přeměnit ohrádku na stan pro miminko

Jak přeměnit ohrádku na stan pro miminko? Pokud jste hledali způsob, jak zabránit tomu, aby vaše ratolest vylezla z ohrádky, pak je přestavba na stan výborným řešením.

Zde je několik kroků, jak přeměnit kotec pro děti na stan

Krok 1. Nejprve změřte vnitřní rozměry horní části ohrádky a ustřihněte dva kusy látky, které by se do této oblasti vešly. Poté je sešijte nebo slepte k sobě, aby držely bez prohnutých oblastí.

Krok 2. K zajištění těchto panelů na jejich spodním okraji uvnitř ohrádky použijte odnímatelné pásky na suchý zip, které lze zakoupit v řemeslných obchodech, jako je Michael’s nebo Amazon.

Krok 3. Pokud chcete více soukromí při přebalování nebo přebalování v tomto látkovém „stanu“, vložte mezi tyto panely a víko ohrádky drátěné pletivo. To zabrání tomu, aby vaše dítě propadlo a nezranilo se, a zároveň vám umožní ho/ji vidět.

Jak zabráním svému dítěti tlačit ohrádku?

Vzhledem k tomu, že dětská pojistka je nezbytná, nejlepší, co uděláte, je držet ohrádku mimo dosah. Vzhledem k tomu, že se mohou sami tlačit a vytahovat, měli by být drženi v rohu, kde víte, že je pro ně jen malá šance, že by se do nich dostaly.

Pokud si myslíte, že to nestačí, položte na vršky něco těžkého, jako je další kus nábytku nebo krabice s knihami, které znesnadní lezení.

V případě potřeby pod něj umístěte polštář nebo velký koberec, protože to zabrání podklouznutí, protože většina dětí tento pohyb také zkusí!

Ujistěte se, že podložka těsně přiléhá ke všem okrajům, aby se během pohybu nic neuvolnilo, ale také se vyvarujte zamykání těchto částí, protože děti se v dnešní době učí rychle rozepínat západky! Mějte své ratolesti neustále pod dohledem nebo si pro správnou péči pořiďte ohrádku s odnímatelnou korbičkou.

Jak dlouho můžete používat ohrádku?

Někteří rodiče považují za prospěšné používat ohrádku celé měsíce, jiní tvrdí, že je jejich děti po měsíci přerostou.

Neexistují zde žádná přísná pravidla; každé dítě je jedinečné a vyvíjí se vlastním tempem. Může být snazší, když si s dítětem nacvičíte používání pera před jeho příchodem z porodnice domů nebo co nejdříve po narození.

Můžete tam začít dávat novorozeně, když spí, ale ne tak hluboko, aby se hned neprobudilo (pokud spí na zádech).

To mu umožní zvyknout si na pocit, že se jeho postel pohybuje, protože děti stejně tráví většinu času v postýlce vleže! Pokud si vaše starší miminko zvykne usínat na ohrádce, bude přechod do postýlky velmi hladký.

Jak nainstalujete dětskou bezpečnostní zábranu Perma?

– Změřte otvor, kam chcete umístit bránu. Musíte se ujistit, že se vejde na šířku a na výšku (nezapomeňte neměřit pro horní nebo dolní část schodiště). Pokud montujete na sádrokarton, jak to někteří lidé dělají, poznamenejte si, kolik tam je svorníků, abyste do nich mohli vrtat.

– V mém případě jsem šel se dvěma úrovněmi tlakově montovaných bran, protože mají méně možností instalace, které mi vyhovují!

Jak připevníte dětskou ohrádku na zeď?

Připevněte dodané kovové držáky na obě strany stěny pomocí šroubů.

Dále připevněte popruh se suchým zipem nebo popruh (součást dodávky) do každého rohu ohrádky, kde se přichytí k horní kolejnici ve všech čtyřech rozích.

Poté protáhněte dva popruhy háčků a smyček (jeden na každém konci) jedním párem protilehlých kovových držáků, které jsou připevněny ke stěně.

Nakonec je připevněte k sobě navlékáním otevřeného O-kroužku na místo, dokud nebude pevně přiléhat, a poté mírně uvolněte napětí, abyste mohli dostat prst pod tento kroužek a znovu je pevně přitáhnout, přičemž se snažte příliš nenatahovat, když tyto kroužky uzavíráte. trpělivost, ale funguje včas, pokud zachováte klid & nevzdávej to.

Je špatné dát své dítě do ohrádky?

Ne, není špatné dát miminko do ohrádky. To může být výhodné pro vás oba! Výhody spočívají v tom, že se dítě bude cítit bezpečně a pohodlně, jakmile bude připoutané ke svému novému prostředí, aniž by se cítilo příliš zahlceno všemi podněty kolem něj (kterých bude spousta).

Také to dává rodičům čas udělat věci v rozumných mezích – jako je sprchování nebo péče o jiné děti, pokud mají sourozence.

Velkou nevýhodou by však bylo zanedbávání ze strany rodiče; když vaše děťátko nikdo nehlídá, když je stále ve zranitelném stavu, může k nehodám, jako je pád ze schodů, dojít mnohem častěji, než když vedle něj evidentně jen stojí dospělý, bezpečnost by měla být vždy na prvním místě.

Je v pořádku držet batole v ohrádce?

Ano, ohrádka je skvělý způsob, jak zabránit tomu, aby se vaše batole potulovalo po domě a potenciálně se nezranilo. Je to také užitečné, pokud máte několik dětí, které potřebují neustálou pozornost, protože to jednomu dospělému umožňuje starat se o více než dítě najednou!

Jakmile však tuto etapu života překonají, většina rodičů se rozhodne je dále nepoužívat, protože dávají přednost tomu, aby jejich batolata objevovala a měla volný výběh nade vším v domácnosti, než aby byla zavřená uvnitř.