Jak požadujete, aby lidé přinesli knihu pro miminko, aby bylo na miminko? Tipy

Chcete, aby lidé na vaše miminko přinesli knihu pro miminko místo karty? Tuto žádost můžete přidat do svých pozvánek nebo na ceduli na miminko.

Zde je několik tipů na téma Jak žádáte lidi, aby přinesli knížku pro miminko na miminko:

Pokud požadujete, aby lidé přinesli dítěti místo karty knihu, určitě jim dejte vědět proč. Možná doufáte, že založíte knihovnu pro miminko, nebo si jednoduše myslíte, že knihy jsou lepší dárky než karty.

Ať už je důvod jakýkoli, udělejte jasno, aby vaši hosté věděli, co od nich očekáváte.

Je také důležité dát svým hostům určité rady, jaké typy knih si mají přinést. Pokud máte téma pro miminko, jako je Disney nebo Dr. Seuss, můžete požádat lidi, aby přinesli knihy, které tomuto tématu odpovídají. V opačném případě jim dejte vědět, jaké knihy hledáte – deskové knihy, obrázkové knihy atd.

Nakonec nezapomeňte předem poděkovat svým hostům, že přinesli knihu pro miminko. Ocení promyšlenost vašeho požadavku a vy budete o krok blíže ke spuštění dětské knihovny! Děkuji za přečtení! Doufáme, že to bylo užitečné. Prosím lajkujte a sdílejte, pokud ano.

Máte nějaké další tipy, jak požádat, aby lidé na miminko přinesli místo karty knížku? Přečtěte si související články jako Kolik stránek má dětská knížka od grafického studia a Jak vytvořit dětskou knížku pro adoptované dítě.!

Jaké knihy bych měl číst svému 3měsíčnímu dítěti?

Číst svému dítěti je skvělý způsob, jak se s ním spojit a pomoci mu učit se. Zde je několik knih, které jsou ideální pro vaše tříměsíční dítě:

„Velmi hladová housenka“ od Erica Carlea je klasická dětská kniha o housence, která se živí různými potravinami.

„Goodnight Moon“ od Margaret Wise Brown je uklidňující příběh o loučení se dnem, když padá noc.

„Where The Wild Things Are“ od Maurice Sendaka je dobrodružný příběh o chlapci, který odplouvá na ostrov příšer.

„Udělejte cestu pro kachňata“ od Roberta McCloskeyho vypráví příběh paní Mallardové a jejích káčátek, kteří si procházejí cestu Bostonem.

Manšestr od Dona Freemana je příběhem malého medvěda, který hledá nový domov.

„Kočka v klobouku“ od doktora Seusse je oblíbená dětská kniha o rozpustilé kočičce, která jednoho deštivého dne navštíví chlapce a jeho sestru.

„Pat the Bunny“ od Dorothy Kunhardt je interaktivní kniha, která umožňuje čtenářům dotýkat se a cítit různé textury.

Gorila na dobrou noc od Peggy Rathmannové je další zábavný příběh před spaním o skupince zvířat, která si navzájem dávají dobrou noc.

Čtení těchto knih vašemu dítěti pomůže rozvíjet gramotnost, poznávat různá zvířata a předměty a připravit se na spaní.

Záleží na tom, co čtete dětem?

Odpověď na tuto otázku je jednoznačně ano! Pro děti je tak důležité, aby jim bylo předčítáno, že Americká pediatrická akademie doporučuje předčítat dětem nahlas od narození.

Četba jako miminku má řadu výhod, včetně rozšířené slovní zásoby a rané gramotnosti.

Čtení nahlas také pomáhá rozvíjet lásku ke knihám a učení u dětí. Jak porostou, budou i nadále sklízet odměny za čtení, jako je lepší rozpětí pozornosti a paměťové schopnosti. Takže se ujistěte, že budete každý den trávit čas čtením pro vaše ratolesti!

Mezi skvělé knihy pro děti patří:

-„Hnědý medvěd, hnědý medvěd, co vidíš?“ od Billa Martina Jr. a Erica Carlea

– „Goodnight Moon“ od Margaret Wise Brown

-„Velmi hladová housenka“ od Erica Carlea

-„Chicka Chicka Boom Boom“ od Billa Martina Jr. a Johna Archambaulta

– „Pat the Bunny“ od Dorothy Kunhardt

-„Kočka v klobouku“ od Dr. Seusse

– „The Snowy Day“ od Ezry Jacka Keatse

– „Where The Wild Things Are“ od Maurice Sendaka

– „Udělejte cestu pro kachňata“ od Roberta McCloskeyho

-„Manšestr“ od Dona Freemana

-„Malý motor, který by mohl“ od Watty Piper

-A mnoho dalších! Určitě se podívejte do místní knihovny nebo knihkupectví, kde najdete návrhy. Šťastné čtení!

Jak se jmenují knihy pro miminka?

Existuje celá řada různých typů knih pro miminka. Některým se říká deskové knihy, protože jsou vyrobeny z lepenky. Tyto knihy jsou obvykle velmi pevné a vydrží kousání malými dětmi. Dalším typem knih pro miminka je látková kniha.

Tyto knihy mají stránky, které jsou vyrobeny z látky a často mají různé textury, jako je satén nebo manšestr. Existují také dětské obrázkové knížky, které jsou plné barevných ilustrací a říkanek nebo příběhů, které mají děti seznámit se čtením.

A konečně jsou tu CD s ukolébavkou, která nabízejí ospalé melodie, které pomáhají malým unášet se do říše snů. Ať už vyberete pro své miminko jakoukoli knížku, určitě si udělejte čas a společně si ji přečtěte! Je to skvělý způsob, jak se sblížit a pomoci vašemu dítěti učit se a růst.

Deskové knihy, látkové knihy, dětské obrázkové knihy, CD s ukolébavkou. To všechno jsou druhy knih, které lze najít v dětském oddělení knihkupectví.

A všechny jsou ideální pro miminka! Deskové knihy jsou pevné a vydrží žvýkání, látkové knihy mají často různé textury, dětské obrázkové knížky jsou plné barevných ilustrací a CD s ukolébavkou nabízejí ospalé melodie.

Ať už tedy vyberete pro své miminko jakýkoli typ knihy, určitě si udělejte čas a společně si ji přečtěte! Je to skvělý způsob, jak se sblížit a pomoci vašemu dítěti učit se a růst.